Veke 39

Info Regy Cup

Oppdater lørdag med kampoppsett

Veke 38

Oppdatert torsdag.

Veke 37

Veke 36

Veke 35

Oppdatert søndag

Veke 34

Oppdatert fredag

Veke 33

veke 32

Oppdatert mandag (ny tid onsdag)

Veke 27

Besøk våre lagsider

MAN
24.09
18:45-20:15
Treningsfelt
ONS
26.09
17:15-18:45
Olvondo D (1/3dels på langs)
FRE
28.09
16:30-18:00
Olvondo Stadion AB
01.10 18:30 Olvondo Stadion H
Bremnes G13-1 - Nord -
14.10 14:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G13-1 - Avaldsnes -
17.10 18:30 Vikedal kunsgras B
Ølen - Bremnes G13-1 -
24.10 18:30 Olvondo Stadion H
Bremnes G13-1 - Vard 1 -
31.10 18:30 Avaldsnes 3 B
Avaldsnes - Bremnes G13-1 -
24.09 18:30 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Bremnes G13-1 4 - 2  
12.09 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard 1 - Bremnes G13-1 4 - 2  
05.09 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Ølen 4 - 0  
28.08 19:00 Nord Nye Kunstgress B  
Nord G-2005-1 - Bremnes IL Gutter 13 år 8 - 3  
27.08 18:30 Nord kunstgrasbane 9er A ab B  
Nord - Bremnes G13-1 8 - 3  
31.10 18:30 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes - Bremnes G13-1 -  
24.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Vard 1 -  
17.10 18:30 Vikedal kunsgras B  
Ølen - Bremnes G13-1 -  
14.10 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Avaldsnes -  
01.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Nord -  
24.09 18:30 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Bremnes G13-1 4 - 2  
12.09 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard 1 - Bremnes G13-1 4 - 2  
05.09 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Ølen 4 - 0  
28.08 19:00 Nord Nye Kunstgress B  
Nord G-2005-1 - Bremnes IL Gutter 13 år 8 - 3  
27.08 18:30 Nord kunstgrasbane 9er A ab B  
Nord - Bremnes G13-1 8 - 3  
22.08 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Åkra 1 3 - 4  
12.06 19:00 Gymnasbane 6 B  
Vard 1 - Bremnes G13-1 3 - 1  
12.06 19:00 Gymnasbane 6 H  
Bremnes IL Gutter 13 år - Vard Haugesund #1 1 - 3  
06.06 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G13-1 - Åkra 1 1 - 4  
30.05 18:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Bremnes G13-1 3 - 4  
23.05 17:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G13-1 - Ølen 6 - 1  
16.05 18:30 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes - Bremnes G13-1 1 - 2  
09.05 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Vard 2 2 - 2  
02.05 18:30 Nord Gress C/D B  
Nord G-2005-1 - Bremnes IL Gutter 13 år 2 - 1  
29.04 08:00 Idrettsparken ( Notodden ) B  
Djerv 1919 - Bremnes IL Gutter 13 år 0 - 5  
29.04 08:00 idrettsparken notodden H  
Bremnes IL Gutter 13 år - Djerv 1919 SPU 5 - 0  
28.04 15:00 Idrettsparken ( Notodden ) B  
NSA - Bremnes IL Gutter 13 år 3 - 0  
28.04 09:00 Idrettsparken ( Notodden ) B  
Holmen - Bremnes IL Gutter 13 år 1 - 0  
27.04 18:00 Idrettsparken ( Notodden ) B  
Ham-Kam - Bremnes IL Gutter 13 år 6 - 0  
25.04 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Djerv 1919 #3 6 - 1  
11.04 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Bremnes G13-1 1 - 4  
04.04 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G13-1 - Sveio IL #1 7 - 1  
10.03 14:45 Vikahaugane Kunstrgras B  
Stord 1 - Bremnes IL Gutter 13 år 3 - 2  
10.03 12:00 Vikahaugane Kunstrgras B  
Fyllingsdalen - Bremnes IL Gutter 13 år 9 - 0  
10.03 10:30 Vikahaugane Kunstrgras B  
Os - Bremnes IL Gutter 13 år 1 - 4  
03.03 16:00 Vats B  
Vindafjord - Bremnes IL Gutter 13 år 5 - 5  
28.02 18:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Bremnes IL Gutter 13 år 1 - 5  
11.02 14:00 Vikahaugane Kunstrgras B  
Stord 1 - Bremnes IL Gutter 13 år 7 - 1  
27.01 14:30 Avaldsneshallen B  
Avaldsnes - Bremnes IL Gutter 13 år 2 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Abulfazl Mohammadi 13 19 15
Alexander Vold Stavland 12 17 5
Andreas Eidesvik 12 16 3
Andreas Tobias H. F 13 1
Endre S 12 2
Gunnar Habbestad 13 1
Jan Roar Haugland 13 4
Jens Nesse 12 2
Jonah Brekke Munkvold 12 14
Jørgen Kvarven 13 10
Lars Kallevåg 13 18 6
Lars Østensen 13 15
Ludvik Ytreland Gardner 13 15 6
Marius S 13 9
Ola T. M 12 17 5
Patrik Aasheim 13 1
Pål Engseth Lie 11 16 2
Thomas Sæverud 12 10
Thomas Nesse W 13 15
Troy E Nyhammer 12 10 9
Trygve Hamre J 11 8 4
Vetle Sortland Rolfsnes 12 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift