Besøk våre lagsider

TIR
13.11
15:30-17:00
Etne Kunstgras 7`er 1
ONS
14.11
17:00-18:00
Etne Kunstgras
ONS
14.11
18:00-18:30
Etne Kunstgras 7`er 1
FRE
16.11
15:30-17:00
Etne Kunstgras
14.11 18:30 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Etne IL Jenter 16 år -  
01.11 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Kopervik 1 2 - 2  
18.10 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL Jenter 16 år - Stegaberg 1 4 - 1  
15.10 18:45 Etne Kunstgras H  
Etne IL Jenter 16 år - Viking 1 - 0  
04.10 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Åkra 1 4 - 3  
14.11 18:30 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Etne IL Jenter 16 år -  
01.11 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Kopervik 1 2 - 2  
18.10 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL Jenter 16 år - Stegaberg 1 4 - 1  
15.10 18:45 Etne Kunstgras H  
Etne IL Jenter 16 år - Viking 1 - 0  
04.10 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Åkra 1 4 - 3  
30.09 16:20 Djervbanen B  
Nord 1 - Etne IL Jenter 16 år 0 - 1  
30.09 13:40 Djervbanen H  
Etne IL Jenter 16 år - Bogafjell 2 - 0  
30.09 11:00 Djervbanen H  
Etne IL Jenter 16 år - Haugar 2 1 - 1  
29.09 18:30 Djervbanen B  
Stegaberg 1 - Etne IL Jenter 16 år 0 - 6  
29.09 14:20 Sakkestad B  
Hundvåg FK - Etne IL Jenter 16 år 1 - 2  
29.09 11:00 Sakkestad H  
Etne IL Jenter 16 år - Loddefjord IL 2 - 1  
25.09 19:00 Nord nye kunstgras B  
Nord 1 - Etne IL J16 5 - 0  
20.09 19:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik 1 - Etne IL J16 1 - 6  
13.09 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL Jenter 16 år - SUIL #1 2 - 1  
09.09 18:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL Jenter 16 år - Kopervik 1 5 - 2  
05.09 18:00 Frakkagjerd gress B  
Stegaberg 1 - Etne IL Jenter 16 år 0 - 4  
30.08 19:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Etne IL J16 4 - 3  
21.08 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Nord 1 2 - 0  
19.06 19:00 Olvondo Stadion B  
Bremnes 2 - Etne IL Jenter 16 år 0 - 7  
18.06 20:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg 2 - Etne IL J16 3 - 6  
14.06 19:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Sauda 1 3 - 0  
11.06 20:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Djerv 1919 2 9 - 0  
10.06 18:00 Prestavikjo B  
Suldal 1 7er - Etne IL J16 1 - 7  
31.05 18:15 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Etne IL Jenter 16 år 6 - 2  
24.05 18:45 Kvednabekkjen B  
Trio 1 - Etne IL J16 1 - 7  
14.05 18:30 Etne Stadion H  
Etne IL Jenter 16 år - Vindafjord J16 8 - 3  
09.05 19:15 Etne Stadion H  
Etne IL Jenter 16 år - Odda 13 - 0  
26.04 18:30 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 3 7er - Etne IL J16 2 - 13  
19.04 18:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Skjoldar /Vats/Vikebygd 1 7 - 0  
16.04 20:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J16 - Kolnes 1 11 - 0  
08.04 10:30 Tyssedal Idrettspark B  
Halsnøy - Etne IL Jenter 16 år 3 - 0  
07.04 17:10 Tyssedal Idrettspark B  
Odda/Solnut - Etne IL Jenter 16 år 0 - 1  
07.04 13:50 Tyssedal Idrettspark B  
Haugar J15 - Etne IL Jenter 16 år 0 - 3  
07.04 10:30 Eidesmoen B  
Haugar J14 - Etne IL Jenter 16 år 1 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie Kringlebotten 15 4 4
Anita Håvardsen 16 4
Anna Karina R 14 6 2
Anna Rødne Gjerde 16 8 6
Eva Karina H. Moe 16 4
Gerd Sigrid B 15 8 9
Ida Åsbø Prestegård 16 14 24
Inger Constance E. Lunde 16 14 24
Isabelle B 14 4
Johanne Rafdal Lauritsen 17 2
Kristin Hovda 16 7 3
Madeleine Bjørgen 17 2
Maren Lundal 16 10 9
Mona Katrin Meland L 15 4
Sofie Heggelund Solheim 16 7 5
Solfrid Hetleflåt Bråthen 16 17 38
Vanja S 14 4
Vilde R 15 5 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift