Besøk våre lagsider

01.11 18:30 Moster Grendapark B  
Moster IL - Bremnes G14 2 1 - 8  
28.10 09:00 Gymnasbane 6 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Djerv 1919 #1 0 - 2  
27.10 15:40 Gymnasbane 5 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Odda 5 - 0  
27.10 13:10 Gymnasbane 7 B  
Åkra - Bremnes IL Gutter 14 år 1 - 2  
27.10 09:50 Gymnasbane 5 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Vard 2 - 2  
01.11 18:30 Moster Grendapark B  
Moster IL - Bremnes G14 2 1 - 8  
28.10 09:00 Gymnasbane 6 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Djerv 1919 #1 0 - 2  
27.10 15:40 Gymnasbane 5 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Odda 5 - 0  
27.10 13:10 Gymnasbane 7 B  
Åkra - Bremnes IL Gutter 14 år 1 - 2  
27.10 09:50 Gymnasbane 5 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Vard 2 - 2  
24.10 17:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Bremnes 9-er 4 - 0  
21.10 13:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Trio 1 - 4  
14.10 18:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Fitjar 1 4 - 4  
10.10 18:30 Rubb Stadion H  
Bremnes G14 2 - Stord 2 3 - 2  
07.10 16:00 Prestegardsskogen kunstgras B  
Trott - Bremnes G14 2 4 - 1  
18.09 18:30 Sentralidrettsanlegget H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Moster IL 5 - 1  
08.09 13:00 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord 2 - Bremnes G14 2 1 - 6  
03.09 18:00 Fitjar Idrettspark B  
Fitjar 1 - Bremnes G14 2 2 - 7  
18.08 12:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Trott #1 1 - 3  
16.08 18:30 Kvednabekkjen B  
Trio - Bremnes G14 2 8 - 3  
01.08 13:30 Ekeberg 2 B  
Surnadal - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 0  
31.07 15:10 Ekeberg 35 B  
Manglerud Star - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 3  
30.07 16:10 Furuset 1 B  
Sogndal - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 3  
29.07 15:10 Valle Hovin 2 B  
Kongsvinger 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 4  
19.07 16:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Stord G13-1 2 - 3  
21.06 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G14 2 - Fitjar 1 4 - 1  
17.06 14:30 Bane 1 B  
Lura - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 1  
17.06 10:45 Bane 1 B  
Hinna 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 7  
16.06 14:15 Bane 1 B  
Tasta - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 7  
16.06 12:45 Bane 2 B  
Bogafjell 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 3 - 1  
16.06 11:15 Bane 2 B  
Hinna 1 - Bremnes IL Gutter 14 år 1 - 5  
14.06 18:30 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord 2 - Bremnes G14 2 2 - 2  
03.06 18:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Moster 1 9 - 1  
15.05 19:30 Fitjar kunstgras B  
Fitjar 1 - Bremnes G14 2 1 - 8  
04.05 17:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Stord 2 6 - 1  
22.04 16:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Bremnes IL #3 9 - 1  
09.04 18:30 Moster Grendapark B  
Moster 1 - Bremnes G14 2 2 - 7  
07.03 19:15 Vikahaugane B  
Stord 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Arve Å 14 31 6
David Steinsland Kvarven 14 22 1
Dennis Agasøster Rinne 14 1
Emil Nesse 14 29 3
Emil Strand Hope 14 24 6
Fredrik Hestenes 14 25 18
Fredrik Tjensvoll Hollund 14 30 8
Halvard M 14 22 5
Håvard W 14 3
Kasper Natterøy 14 2
Lars Kallevåg 13 11
Lars Østensen 13 7
Marcus Ånderå 14 27 7
Martin S 14 17 11
Mathias V 14 18 6
Mathias Raknes K 14 16 6
Noah Sønstabø H 14 22 9
Pål Hollund Esperø 14 13 9
Rishard Riyas 14 27 3
Sander H 14 1
Stian Åkesson Hollund 14 27
Thomas Sæverud 12 8
Thomas Nesse W 13 2
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift