Kjøreliste J14 vår og høst 2016

NFF Fair Play

Vi tar litt oppfriskning på Fair-play reglene.

Flott 2. plass i Go-London Cup

J-14 klarte en flott 2. plass i årets Go London Cup

Møtereferat Dana Cup 2016

Vedlagt møtereferat for Dana Cup 2016

Team Haugesund Sparebank - samlinger 2016

Informasjon om påmelding til THS samlinger.

Besøk våre lagsider

MAN
12.11
18:30-20:00
Skudenes kunstgress A
ONS
14.11
18:30-20:00
Fotballhallen A
ONS
14.11
19:30-20:00
Fotballhallen B
SØN
18.11
12:00-13:30
Fotballhallen
14.11 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Etne IL #1 -  
09.11 18:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - SUIL Jenter 16 år -  
07.11 19:00 Nord nye Kunstgress B  
Nord #1 - SUIL Jenter 16 år 1 - 4  
01.11 20:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - SUIL Jenter 16 år 2 - 3  
02.10 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Nord #1 4 - 1  
14.11 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Etne IL #1 -  
09.11 18:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - SUIL Jenter 16 år -  
07.11 19:00 Nord nye Kunstgress B  
Nord #1 - SUIL Jenter 16 år 1 - 4  
01.11 20:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - SUIL Jenter 16 år 2 - 3  
02.10 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Nord #1 4 - 1  
25.09 20:00 Åsebøen B  
Kopervik - SUIL Jenter 16 år 1 - 4  
18.09 17:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Stegaberg IL #1 9 - 1  
13.09 19:00 Etne Kunstgras B  
Etne IL #1 - SUIL Jenter 16 år 2 - 1  
09.09 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Åkra IL #1 2 - 5  
21.08 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Kopervik 6 - 0  
16.08 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Suil J 19 8 - 5  
17.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Suldal 1 13 - 1  
10.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Trio 1 17 - 0  
03.06 12:00 Skudenes kunstgress B  
Bremnes IL #2 - Bremnes J16 2 8 - 0  
31.05 18:15 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Etne IL #1 6 - 2  
22.05 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Stegaberg IL #2 2 - 0  
21.05 18:30 Sauda stadion B  
Sauda 1 - SUIL Jenter 16 år 0 - 2  
07.05 18:30 Skudenes kunstgress B H  
SUIL Jenter 16 år - Haugar #3 16 - 0  
01.05 18:30 Skjold Stadion B  
SK Vats Skjoldar/Vats/Vik sam - SUIL Jenter 16 år 1 - 5  
19.04 19:00 Kolnes (kunstgress) B  
Kolnes IL J 2003 - SUIL Jenter 16 år 3 - 6  
15.04 15:55 Djervbanen (Eddicup) H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #1 6 - 0  
15.04 13:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - SUIL Jenter 16 år 3 - 0  
15.04 09:30 Djervbanen (Eddicup) B  
Bremnes IL #2 - SUIL Jenter 16 år 0 - 6  
14.04 16:00 Djervbanen (Eddicup) H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #2 10 - 0  
14.04 10:10 Gymnasbane 2 (Eddicup) B  
Haugar #1 - SUIL Jenter 16 år 4 - 0  
10.04 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Djerv 1919 0 - 8  
21.02 18:00 Åkra Kunstgress B  
Åkra IL #1 - SUIL Jenter 16 år 1 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie H 14 6
Amalie T 16 26 11 14
Birgitte T 16 26 4 26
Brit Kirsten K 16 1
Emilie M 14 3
Emma E 14 23 12 39
Gudrun S 16 15 2
Hanna S 16 23 3 3
Ingrid B 13 10 2 1
Julie M 16 26 10 3
Kaja O 14 26 14 20
Karen Louise K 15 4 2
Karianne P 16 25 1
Lisa S 16 25 18 28
Lotte E 16 25
Lotte A G 13 13 4 3
Madelen M 13 14 1 3
Marthe T 13 1
Martine Lovise M 15 8 2 1
Melina Liknes S 15 2 1
Oda S 14 11 1 3
Silje D 16 24
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift