Eddie cup 2018

Jentene vant Eddie cup for andre år på rad!

Zinkencup 2018

Jentene spilte seg til semifinale i A sluttspillet i J15/16 klassen

Vinnere av Mestegull Melhus Cup 2018

Jentene var suverene gjennom hele cupen og avsluttet det hele med å slå Åkra 1-0 i finalen etter scoring av Marte Lund Stray

Besøk våre lagsider

TIR
18.09
19:00-20:30
Haraldsvangbanen
TOR
20.09
17:00-18:30
Sakkestad (kunst) B
SØN
23.09
16:30-18:00
Haugarhallen
24.09 17:00 Sakkestad (kunst) B
Haugar #2 - Haugar Jenter 14 år -
27.09 18:30 Gymnasbane 5 H
Haugar Jenter 14 år - Haugar #2 -
17.10 18:30 Sakkestad (kunst) B
Bremnes IL #1 - Bremnes J14 1 -
20.10 12:45 Sakkestad (kunst) H
Haugar Jenter 14 år - Trio J14-1 -
24.10 17:00 Åsebøen Kunstgress B
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 14 år -
19.09 20:00 Åkra stadion B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 0  
14.09 19:00 Gymnasbane 7 B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 4  
13.09 18:30 Falkeid kunstgress B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 14 år 3 - 1  
10.09 20:00 Kunstgress v/Karmøyhallen H  
Haugar Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 1 - 1  
05.09 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras B  
Bremnes IL #1 - Bremnes J14 1 1 - 4  
31.10 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Åkra IL #1 -  
24.10 17:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 14 år -  
20.10 12:45 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Trio J14-1 -  
17.10 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Bremnes IL #1 - Bremnes J14 1 -  
27.09 18:30 Gymnasbane 5 H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #2 -  
24.09 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 14 år -  
19.09 20:00 Åkra stadion B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 0  
14.09 19:00 Gymnasbane 7 B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 4  
13.09 18:30 Falkeid kunstgress B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 14 år 3 - 1  
10.09 20:00 Kunstgress v/Karmøyhallen H  
Haugar Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 1 - 1  
05.09 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras B  
Bremnes IL #1 - Bremnes J14 1 1 - 4  
29.08 18:30 Kvednabekkjen B  
Trio J14-1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 1  
19.07 13:00 Kviberg 2 (Gothia Cup - 16 delsfinale) B  
Älvsjø AIKK FF2 - Haugar Jenter 14 år 2 - 1  
19.07 09:00 Härlanda 1 (Gothia Cup - 32 delsfinale) B  
FC Norrsken - Haugar Jenter 14 år 0 - 3  
18.07 10:30 Härlanda 1 (Gothia Cup - Gruppespill) B  
Saltsjö-Boo IF - Haugar Jenter 14 år 3 - 0  
17.07 10:40 Kortedalavallen (Gothia Cup - Gruppespill) B  
Hittarps IK2 - Haugar Jenter 14 år 1 - 2  
16.07 12:40 Kviberg 14 (Gothia Cup - Gruppespill) B  
Norrstrands IF - Haugar Jenter 14 år 1 - 6  
20.06 18:30 Vikedal B  
Vindafjord J15-1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 1  
16.06 12:45 Sakkestad (kunst) B  
Trio J14-1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 3  
04.06 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 3  
30.05 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 1 - 2  
16.05 17:00 Åkra Stadion B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 7  
09.05 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 3  
02.05 18:30 Sauda kunstgress B  
Sauda J14-1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 7  
23.04 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #2 0 - 3  
18.04 18:30 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 4  
15.04 11:00 Gym 2 (Eddie Cup - Finale) B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 14 år 2 - 4  
15.04 09:20 Gym 2 ( Eddie cup - Semifinale) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 4  
14.04 15:30 Gym 5 (Eddie cup - Gruppespill) B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 6  
14.04 10:10 Gym 5 (Eddie cup - Gruppespill) B  
Sveio IL #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 11  
08.04 10:30 Odda kunstgress (Zinken Cup - Semifinale) B  
Nord #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 0  
07.04 18:00 Odda kunstgress (Zinken Cup - Gruppespill) B  
Haugar #3 - Haugar Jenter 14 år 0 - 1  
07.04 10:30 Odda kunstgress (Zinken Cup - Gruppespill) B  
Etne IL #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 1  
06.04 20:00 Odda kunstgress (Zinken Cup - Gruppespill) B  
Solnut J16 - Haugar Jenter 14 år 0 - 3  
11.03 12:15 Gymnasbane 2 (Bronsefinale vintercupen) B  
Nord #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 2  
10.03 13:10 Gymnasbane 5 (Semifinale vintercupen) B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 3 - 1  
02.03 18:30 Sakkestad (Vinterserien) B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 14 år 1 - 2  
27.02 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 9  
20.02 20:00 Nord kunstgress (Gruppespill vintercupen) B  
Nord #1 - Haugar Jenter 14 år 3 - 2  
30.01 20:00 Åkra stadion (Gruppespill vintercupen) B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 4 - 0  
25.01 18:00 Åsebøen kunstgress (Gruppespill vintercupen) B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 14 år 0 - 5  
16.01 19:00 Langeland kunstgress (Gruppespill vintercupen) B  
Stord J15-1 - Haugar Jenter 14 år 4 - 2  
14.01 15:00 Storhall Karmøy (Mestegull Melhus Cup - Finale) B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 1  
14.01 12:00 Storhall Karmøy (Mestegull Melhus Cup) B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 4  
14.01 10:00 Storhall Karmøy (Mestegull Melhus Cup) B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 4  
13.01 15:00 Storhall Karmøy (Mestegull Melhus Cup) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 2  
13.01 11:00 Storhall Karmøy (Mestegull Melhus Cup) B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 14 år 2 - 6  
08.01 17:00 SR-bank stadion Ølen (Gruppespill vintercupen) B  
Vindafjord J15-1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie Svendsen 14 41 2 2
Eivor K 13 2
Eline H. W 13 1
Emma Skiftun 14 42 3 3
Emma Sløgedal Stava 14 32
Ennie C 14 3 1
Erika Linga-Sørensen 14 40 7 12
Gerd Helene Gjerde H 13 1
Hannah Trå Troland 14 42 5 28
Ida Marie Knudsen K 14 13 2 9
Ingrid Johanna Gismarvik 14 40 5 10
Ingvild Alne 14 35
Julia S 13 1
Katrina Keeble Gloppen 14 39 3
Kristina S 14 1 1
Lana A 13 1
Libe H. B 12 1
Malin J 14 2 3
Maria P 14 3
Marianne Helgesen 14 42 10 24
Marie Sofie B 14 6
Marion Mannes Haugland 14 40 14 9
Marte Lund Stray 14 38 1 8
Marthe Gjerde H 14 3 1
Mia Stavland Dahle 14 5 1
Nina N 13 1
Nora S 14 1
Rikke Rossebø K 14 2
Sandra Strand Olsen 14 40 1 1
Sanna Bakken Myklebust 14 16
Ulrikke Eliassen 14 27 2 4
Veslemøy Simonsen-Lie 13 2
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift