Uke 39

Uke 38

Uke 37

Uke 36

Uke 35

Uke 34

NC Bilde 2018

Uke 33

Kjøreliste og Kampoversikt høsten

Uke 26, 27, 28, 29 og 30

Besøk våre lagsider

MAN
17.09
17:45-19:15
Olvondo Stadion C
ONS
19.09
20:15-21:45
Olvondo Stadion AB
FRE
21.09
18:00-19:30
Sentralidrettsanlegget Gras
02.10 20:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G15 1 - Djerv 1919 2 -
03.10 Rubbestadneset kunstgras H
Djerv 1919 2 - Djerv 1919 -
07.10 14:00 Prestavikjo B
Suldal 1 - Bremnes G15 1 -
16.10 19:15 Gymnasbane 7 B
Haugar 2 - Bremnes G15 1 -
16.10 19:15 Gymnasbane 7 B
Haugar #2 - Bremnes IL Gutter 15 år -
18.09 19:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Bokn 1 1 - 4  
11.09 19:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Bremnes G15 1 8 - 1  
05.09 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Torvastad 1 2 - 2  
04.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 15 år - Torvastad #1 2 - 2  
28.08 19:00 Nedstrand kunstgress B  
Nedstrand 1 - Bremnes G15 1 4 - 5  
30.10 19:00 Etne Kunstgressbane B  
Etne 1 - Bremnes G15 1 -  
23.10 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Skudenes 1 -  
23.10 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 15 år - SUIL #1 -  
16.10 19:15 Gymnasbane 7 B  
Haugar #2 - Bremnes IL Gutter 15 år -  
16.10 19:15 Gymnasbane 7 B  
Haugar 2 - Bremnes G15 1 -  
07.10 14:00 Prestavikjo B  
Suldal 1 - Bremnes G15 1 -  
03.10 Rubbestadneset kunstgras H  
Djerv 1919 2 - Djerv 1919 -  
02.10 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Djerv 1919 2 -  
18.09 19:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Bokn 1 1 - 4  
11.09 19:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Bremnes G15 1 8 - 1  
05.09 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Torvastad 1 2 - 2  
04.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 15 år - Torvastad #1 2 - 2  
28.08 19:00 Nedstrand kunstgress B  
Nedstrand 1 - Bremnes G15 1 4 - 5  
22.08 18:30 Rubbestadneset Stadion H  
Bremnes G15 1 - Etne 1 1 - 3  
25.07 19:30 Sentralidrettsanlegget Gras B  
Bremnes IL #2 - Bremnes IL Gutter 15 år -  
12.06 19:00 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Bremnes IL Gutter 15 år 4 - 3  
12.06 19:00 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes 1 - Bremnes G15 1 4 - 3  
05.06 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 15 år - Haugar #2 0 - 1  
05.06 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Haugar 2 0 - 1  
29.05 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 2 - Bremnes G15 1 4 - 2  
29.05 B  
Djerv 1919 - Djerv 1919 2 4 - 2  
27.05 16:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Suldal 1 1 - 3  
15.05 19:00 Bokn stadion B  
Bokn 1 - Bremnes G15 1 7 - 3  
29.04 17:00 Rubbestadneset Stadion H  
Bremnes G15 1 - Åkra 1 4 - 3  
24.04 19:00 Torvastad 3 kunstgras B  
Torvastad 1 - Bremnes G15 1 4 - 2  
24.04 19:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Torvastad #1 - Bremnes IL Gutter 15 år 4 - 2  
18.04 18:30 Rubbestadneset Stadion H  
Bremnes G15 1 - Nedstrand 1 5 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift