Besøk våre lagsider

22.10 18:30 Falkeid Kunstgras H
Falkeid Gutter 16 år - Bremnes IL -
16.10 20:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Nord #1 1 - 3  
01.10 19:30 Avaldsnes3 B  
Avaldsnes 1 - Falkeid Gutter 16 år 4 - 3  
18.09 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Gutter 2002 (1) - Falkeid Gutter 16 år 5 - 0  
13.09 18:30 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - SUIL #1 7 - 3  
10.09 18:30 B  
Skjold IL - Falkeid Gutter 16 år 5 - 0  
22.10 18:30 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Bremnes IL -  
16.10 20:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Nord #1 1 - 3  
01.10 19:30 Avaldsnes3 B  
Avaldsnes 1 - Falkeid Gutter 16 år 4 - 3  
18.09 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Gutter 2002 (1) - Falkeid Gutter 16 år 5 - 0  
13.09 18:30 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - SUIL #1 7 - 3  
10.09 18:30 B  
Skjold IL - Falkeid Gutter 16 år 5 - 0  
28.08 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Falkeid Gutter 16 år 3 - 13  
02.08 10:15 Furuset B  
Rival - Falkeid Gutter 16 år 2 - 0  
01.08 18:45 Ekeberg 6 B  
Hødd - Falkeid Gutter 16 år 8 - 9  
01.08 10:00 Ekeberg 34 B  
Malvik - Falkeid Gutter 16 år 2 - 6  
31.07 09:50 Valle Hovin 2 B  
Gimse - Falkeid Gutter 16 år 4 - 2  
30.07 09:50 Ekebrg 28 B  
Otta - Falkeid Gutter 16 år 5 - 0  
29.07 11:40 Abildsø B  
Høybråten og Stovner - Falkeid Gutter 16 år 0 - 1  
21.06 20:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - SK Vedavåg Karmøy #1 2 - 1  
14.06 20:00 Nord Kunstgress B  
Nord1 - Falkeid Gutter 16 år 9 - 0  
07.06 20:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - Avaldsnes #1 8 - 2  
31.05 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes1 - Falkeid Gutter 16 år 8 - 3  
15.05 20:00 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Falkeid Gutter 16 år 0 - 7  
03.05 20:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - Kopervik Gutter 2002 (1) 2 - 5  
24.04 20:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Åkra IL #1 5 - 0  
19.04 20:00 Grinde Kunstgress B  
Skjold IL f.02 - Falkeid Gutter 16 år 6 - 0  
14.03 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Falkeid Gutter 16 år 5 - 4  
11.03 14:00 Gymnasbane 5 B  
Vard G15-1 - Falkeid Gutter 16 år 1 - 10  
10.03 14:40 Gymnasbane 2 B  
Sveio - Falkeid Gutter 16 år 0 - 3  
05.03 20:00 Nord Kunstgress B  
Nord #1 - Falkeid Gutter 16 år 11 - 2  
21.02 19:30 Åkra Stadion B  
Åkra G15 - Falkeid Gutter 16 år 2 - 6  
05.02 20:00 Gymnasbane B  
Vard G15-2 - Falkeid Gutter 16 år 3 - 9  
22.01 18:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Kopervik Gutter 2003 (1) 5 - 3  
18.01 17:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - SK Vedavåg Karmøy #1 6 - 2  
09.01 18:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Haugar G15-1 3 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alexander N 15 27 1
Amund S 16 14 1
Asbjørn S 14 1
Cristoffer Rabben Larsen 16 27 14
Edvin Ljostveit Reiersen 15 27 21
Enius H 15 24 1
Even Bakken 16 26 7
Håvard Kronmüller 15 28
Isak Bakkevig Håland 15 27 13
Johannes Austvoll Erland 16 27 2
Jon L 15 26 14
Lars Åge B 16 26 10
Marcus Lønning 16 2
Martin Gismarvik 16 13 1
Nikolai Marx W 14 2
Odin Aleksander Waage 15 27
Robert L 15 26
Sander L 15 11 13
Trym H 15 27 13
Øyvind Andreas G 14 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift