Veke 47

Veke 46

Oppdatert søndag

Veke 45

Oppdatert søndag

Veke 44

Oppdatert søndag

Haugesund Sparebank Cup 2018

Oppdatert søndag.

Veke 43

Veke 42

Oppdtert onsdag.

Veke 41

Veke 40

Oppdatert fredag.

Veke 39

Oppdatert lørdag.

Besøk våre lagsider

TIR
20.11
20:00-21:30
Bømlohallen
27.10 18:10 Gymnasbane 5 H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Haugar #1 3 - 1  
06.10 13:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Sotra 1 3 - 0  
30.09 15:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Os 1 0 - 1  
27.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Lysekloster /Nore Neset 8 - 1  
20.09 18:30 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord - Bremnes G16 1 2 - 4  
27.10 18:10 Gymnasbane 5 H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Haugar #1 3 - 1  
06.10 13:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Sotra 1 3 - 0  
30.09 15:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Os 1 0 - 1  
27.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Lysekloster /Nore Neset 8 - 1  
20.09 18:30 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord - Bremnes G16 1 2 - 4  
13.09 18:45 Skålevik kunstgras B  
Nest-Sotra 1 - Bremnes G16 1 2 - 0  
06.09 18:30 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Bremnes G16 1 4 - 2  
30.08 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg - Bremnes G16 1 2 - 3  
23.08 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Austevoll 4 - 0  
02.08 09:00 05 EK11 B  
Isfjoren IL - Bremnes IL Gutter 16 år 1 - 0  
01.08 09:00 28 EK11 B  
Flisa - Bremnes IL Gutter 16 år 1 - 2  
31.07 09:50 05 EK11 B  
Mathare United - Bremnes IL Gutter 16 år 0 - 0  
30.07 15:10 06 RU11 H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Porsanger IL 1 - 1  
29.07 20:30 02 AB11 B  
Surnadal IL - Bremnes IL Gutter 16 år 1 - 5  
24.07 20:00 Olvondo Stadion B  
Bremnes JR-2 - Bremnes IL Gutter 16 år 3 - 3  
18.06 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Os 1 1 - 2  
14.06 18:30 Liland kunstgress 1 B  
Gneist - Bremnes G16 1 1 - 3  
07.06 18:30 Knarvik Kunstgras B  
Nordhordland 1 - Bremnes G16 1 4 - 0  
02.06 13:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Bergen Nord 1 2 - 4  
27.05 15:00 Garnes kunstgress B  
Arna-Bjørnar 1 - Bremnes G16 1 4 - 2  
21.05 18:00 Bergheim Kunstgress 1 B  
Askøy FK 1 - Bremnes G16 1 6 - 0  
13.05 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Fana 1 1 - 2  
10.05 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Nymark 1 0 - 5  
19.04 18:30 Myrdal kunstgress 1 B  
Åsane 1 - Bremnes G16 1 3 - 0  
12.04 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Varegg 1 0 - 1  
05.04 18:30 Varden Amfi B  
Fyllingsdalen 1 - Bremnes IL Gutter 16 år 8 - 0  
11.03 15:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Bremnes IL Gutter 16 år 0 - 1  
04.03 15:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Haugar #1 2 - 1  
25.02 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Brann 0 - 4  
19.02 17:45 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Bremnes JR-2 2 - 2  
27.01 13:00 Vikahaugane B  
Stord G 16-1 - Bremnes IL Gutter 16 år 1 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Søvold 16 20 2
Adrian Alvsvåg Bukkøy 15 1
Adrian Hovland V 16 3 1
Benjamin Espevik 15 16
Brian Habbestad 15 21 1
Heine L 16 22
Håvard Meling Nesse 14 2 1
Jan Gustav B 16 24 1 1
John Arild Torkelsen 16 1
Jonas Habbestad Gjerde 15 24
Jonatan L 16 20
Justas Kyzikas 16 6
Leif Kåre Våge 16 1
Lennart Andal 16 3 1
Magnus Aakre 15 20 6
Magnus Eidesvik 15 22 4
Magnus Steinsland Sortland 16 16 1
Martin S 14 3
Martin Habbestad Larsen 15 19
Mika André Agasøster Rinne 15 16 1 1
Mikal Bjørkelund N 15 1
Ole Halvorsen H 16 5 1 1
Runar Steinsbø Fylkesnes 16 20
Sebastian Oa Våge 15 9
Simen Nøstbakken 16 23 3
Sondre Sortland Rolfsnes 16 22
Tadas Lapenas 16 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift