Sesongen 2014

Her finner du info om årets sesong.

Besøk våre lagsider

TIR
18.09
19:30-21:00
Prestagardsskogen Kunstgras A
ONS
19.09
18:30-20:00
Prestagardsskogen Kunstgras 7er
TOR
20.09
16:30-18:00
Prestagardsskogen Kunstgras B
FRE
21.09
16:30-18:00
Prestagardsskogen Kunstgras B
29.09 10:10 Regy Cup - Nord 1 B
Hinna IL Fotball - Trott Gutter 16 år -
29.09 13:30 Regy Cup - Bane 6 B
FK Fyllingsdalen 2 - Trott Gutter 16 år -
29.09 16:50 Regy Cup - Haraldsvang B
Bryne FK - Trott Gutter 16 år -
02.10 18:20 Skjold Stadion 1 B
Skjoldar/Vats/Vik 1 - Trott G16 1 -
21.10 15:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott G16 1 - Sauda 1 -
13.09 18:30 Nysæter kunstgress B  
Solid/Fitjar - Trott G16 1 1 - 3  
04.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 1 - Djerv 1919 #2 2 - 4  
23.08 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 1 - Trio /Halsnøy 0 - 6  
26.07 08:30 Dana Cup Bane 44 B  
Nationalkameratene - Trott Gutter 16 år 5 - 0  
25.07 12:30 Dana Cup bane 27 B  
Sarpsborg FK - Trott Gutter 16 år 2 - 0  
21.10 15:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 1 - Sauda 1 -  
02.10 18:20 Skjold Stadion 1 B  
Skjoldar/Vats/Vik 1 - Trott G16 1 -  
29.09 16:50 Regy Cup - Haraldsvang B  
Bryne FK - Trott Gutter 16 år -  
29.09 13:30 Regy Cup - Bane 6 B  
FK Fyllingsdalen 2 - Trott Gutter 16 år -  
29.09 10:10 Regy Cup - Nord 1 B  
Hinna IL Fotball - Trott Gutter 16 år -  
13.09 18:30 Nysæter kunstgress B  
Solid/Fitjar - Trott G16 1 1 - 3  
04.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 1 - Djerv 1919 #2 2 - 4  
23.08 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 1 - Trio /Halsnøy 0 - 6  
26.07 08:30 Dana Cup Bane 44 B  
Nationalkameratene - Trott Gutter 16 år 5 - 0  
25.07 12:30 Dana Cup bane 27 B  
Sarpsborg FK - Trott Gutter 16 år 2 - 0  
24.07 16:30 Dana Cup bane 33 H  
Trott Gutter 16 år - Tveit IL 2 - 3  
24.07 08:30 Dana Cup bane 71 B  
Vake Wit - Trott Gutter 16 år 5 - 0  
21.06 20:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott G16 1 - Trott #2 7 - 2  
17.06 15:00 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Trott G16 1 0 - 4  
08.06 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Gutter 16 år - Skjoldar /Vats/Vik 1 15 - 2  
08.05 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G16 1 - Solid / Fitjar 1 - 2  
03.05 18:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Trott G16 1 2 - 3  
20.04 18:30 Halsnøy Kunstgrasbane B  
Trio /Halsnøy - Trott G16 1 5 - 2  
14.03 18:00 Hustrudalen B  
ST Damer - Trott Gutter 16 år 0 - 5  
12.02 19:00 Langeland B  
Stord G15 - Trott Gutter 16 år 2 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Johan Lunde Stensletten 15 14 15
Ask Flesjå 15 1
David Borgenvik Hansen 14 2
Eirik J Rasmussen Kleven 14 1
Emil Steinsbø 15 6
Emil Sætre 15 9
Espen A. Bryant 14 2 2
Felix Ask Tyse 16 14 1
Godtfred Rüger 15 9
Hallvard Hansejordet 15 10
Helge Ø. Njøsen 15 4
Hogne Marvik 16 8
Håkon Jünger Arnesen 16 7 1
Håvard Borrevik Eide 14 5
Jon Simon Dale Lekven 14 5 4
Jonas Meyer Eldøy 16 15 2
Lars Matre Bie 14 1
Lars Røssberg 15 15 2
Lars Atle Kvamme Nipen 14 1 1
Marius Loureiro 16 11
Martin Halleraker 16 15 2
Mats Dale 16 13 10
Nikolai Mæland 15 15 2
Nils Reichel 15 7
Oliver Bruborg Falk 16 13
Oskar Setre Skjønberg 14 2
Runar Tegle Karlsen 16 8
Sondre Engelsen Vrålid 16 1
Svein Herheim Junge 16 8 5
Tor Borrevik 15 4
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift