Betaling Norway cup

OD onsdag 21.juni, restbetaling

Veke 4

Veke 2

Veke 1

Godt Nytt Fotballår.

Veke 49

Siste vekeplan for i år.

Veke 48

Veke 47

Veke 46

Fotballavslutning fredag. Obs ny tid lørdag.

Veke 45

Lavsesongveka OD onsdag

Veke 44

Besøk våre lagsider

TOR
18.10
21:00-23:00
Bømlohallen
LØR
20.10
14:30-16:00
Bømlohallen
24.10 19:00 Frakkagjerd kunstgress B
Stegaberg /Skjold 1 - Bremnes J19 -
15.10 19:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes J19 - Haugar 1 3 - 0  
15.10 19:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL JR-Damer - Haugar #1 -  
11.10 17:30 Langeland Kunstgrasbane B  
Stord 1 - Bremnes J19 2 - 1  
04.10 18:30 Våge idrettsplass B  
Skudenes 1 - Bremnes J19 0 - 2  
20.09 18:30 Våge Idrettsplass H  
Bremnes J19 - Skudenes 1 0 - 3  
24.10 19:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg /Skjold 1 - Bremnes J19 -  
15.10 19:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes J19 - Haugar 1 3 - 0  
15.10 19:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL JR-Damer - Haugar #1 -  
11.10 17:30 Langeland Kunstgrasbane B  
Stord 1 - Bremnes J19 2 - 1  
04.10 18:30 Våge idrettsplass B  
Skudenes 1 - Bremnes J19 0 - 2  
20.09 18:30 Våge Idrettsplass H  
Bremnes J19 - Skudenes 1 0 - 3  
17.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J19 - Åkra 1 3 - 1  
14.09 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes J19 - Stegaberg /Skjold 1 1 - 3  
03.09 20:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 1 - Bremnes J19 2 - 6  
01.08 18:45 Ekeberg 32 H  
Bremnes IL JR-Damer - HaNo Ravn FK 0 - 3  
31.07 19:15 Rustad 5 H  
Bremnes IL JR-Damer - Ganddal 1 - 2  
31.07 12:40 Valle Hovin 2 B  
Utleira-1 - Bremnes IL JR-Damer 4 - 0  
30.07 13:55 Ekeberg 35 B  
Stord - Bremnes IL JR-Damer 3 - 0  
29.07 19:15 Ekeberg 33 H  
Bremnes IL JR-Damer - Germania Salchedorf SV 6 - 0  
18.06 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes J19 - Stord 1 0 - 4  
11.06 19:30 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Bremnes J19 2 - 0  
07.06 19:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg /Skjold 1 - Bremnes J19 5 - 1  
28.05 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J19 - Haugar 1 3 - 0  
14.05 19:00 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes 1 - Bremnes J19 3 - 5  
07.05 20:00 Langeland Kunstgrasbane B  
Stord 1 - Bremnes J19 1 - 2  
24.04 18:30 Våge Idrettsplass H  
Bremnes J19 - Åkra 1 2 - 4  
17.04 18:30 Våge Idrettsplass H  
Bremnes IL JR-Damer - Rubb damer 0 - 2  
22.03 19:15 Rubb Stadion B  
Rubb damer - Bremnes IL JR-Damer 5 - 0  
18.03 14:30 Gymnasbane 5 H  
Bremnes IL JR-Damer - Haugar #1 1 - 0  
18.03 14:15 Gymnasbane 2 B  
Djerv1919 - Bremnes IL JR-Damer 2 - 0  
18.03 12:15 Gymnasbane 5 H  
Bremnes IL JR-Damer - D1919 1 - 4  
18.03 12:15 Gymnasbane 7 B  
Haugar #1 - Bremnes IL JR-Damer 0 - 0  
17.03 13:45 Gymnasbane 2 B  
Bremnes - Bremnes IL JR-Damer 2 - 1  
17.03 11:30 Gymnasbane 7 H  
Bremnes IL JR-Damer - Haugar 1 - 1  
12.03 18:00 Nedre Vats B  
Skjoldar jrd - Bremnes IL JR-Damer 2 - 4  
05.03 19:15 Olvondo stadion B  
Bremnes J15 - Bremnes IL JR-Damer 3 - 0  
16.02 19:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL JR-Damer - Bremnes J16 11 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie T 20 8
Andrea Vespestad 17 7 2 2
Andrea Furnes Jakobsen 17 25 2 1
Anna A 20 5 1 1
Anna I 18 8 1
Annika B 16 1
Astrid Jacobsen Hilt 17 12 4 13
Benedicte S 18 21 2
Benedikte Vold 16 16 1 3
Berit Siggervåg Sortland 18 15 3 2
Elisabeth Sæverud Onarheim 15 1
Gunhild Folgerø-Holm 17 23 2
Hanna Alfsvåg Kirketeig 15 7
Hedda Mæland 17 14 3 8
Helene Enerstvedt 18 6
Helene Simonsen H 15 8
Ingjerd Baugstø 17 11
Ingjerd Lønning G 15 6 1
Jenny Eidesvik 17 8 3 2
Karina Kallevåg 19 11 1 1
Karina Dahle F 18 19 1
Karoline Røksund 17 7 2 1
Katrine Gjøvåg Hollund 18 16 3
Linda Birgitte Morlandstø 17 6
Lise Marie Olsen Schei 17 18 1 1
Mari Mæland 15 1
Marte Berntsen 15 7
Marthe H. Gjerde 17 23 3
Mette Jonassen Mæland 17 13
Ronja L 17 24 3 1
Ronja Boge Mæland 18 3
Sigrid Kallevåg 19 6 1 1
Sofie Larsen 17 26 1 1
Stine Kristiansen Halleraker 18 7
Thea Halleraker Ersland 16 3
Thea Tysse Fylkesnes 15 5 3
Tonje Nedrebø S 16 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift