Treningsframmøte fram til veke 25

Legg ut treningsframmøte frå me starta fram til veke 25

Treningsframmøte

Her kjem oversikta over treningsframmøte.

Kamp borte mot Fitjar på onsdag

Møt på parkeringsplassen i Presten kl 18.15

Kamp mot Stord 01.03

Desse karane møter til kamp mot Stord torsdag

Treningsframmøte for veke 1-7

Legg no ut treningsframmøte fram til og med veke 7

Treningsframmøte Juli/Sept.

Her kjem treningsframmøte for perioden den siste veka i Juli og fram til haustferien.

Treningsframmøte for vårsesongen

Her kjem treningsframmøte for vårsesongen

Kampoppsett Dana cup

Kjekk gruppa me er komne i

Treningsframmøte April/Mai

Her kjem treningsframmøte for månadane April/Mai.

Fyrste seriekamp borte mot Odda

Onsdag 15.04 er det fyrste seriekampen for sesongen.

Besøk våre lagsider

MAN
17.09
18:00-19:30
Prestegardsskogen Kunstgras C
TIR
18.09
19:30-21:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
TOR
20.09
19:30-21:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
FRE
21.09
16:30-18:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
24.09 19:00 Sakkestad kunstgress B
Haugar 1 - Trott G19 -
03.10 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott G19 - Ølen 1 -
10.09 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 2 - Trott Gutter 19 år 1 - 2  
05.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Gutter 19 år - Skjold 1 1 - 2  
28.07 09:30 Bane 18 1/1 Finale B  
Haldensleber SC - Trott Gutter 19 år 0 - 1  
27.07 19:30 Frem Parken 24 1/2 Finale B  
Tårs - Ugilt IF - Trott Gutter 19 år 0 - 3  
27.07 13:30 Bane 12 1/4 finale B  
Mandalskameratene FK 2 - Trott Gutter 19 år 0 - 2  
03.10 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Ølen 1 -  
24.09 19:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 1 - Trott G19 -  
10.09 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 2 - Trott Gutter 19 år 1 - 2  
05.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Gutter 19 år - Skjold 1 1 - 2  
28.07 09:30 Bane 18 1/1 Finale B  
Haldensleber SC - Trott Gutter 19 år 0 - 1  
27.07 19:30 Frem Parken 24 1/2 Finale B  
Tårs - Ugilt IF - Trott Gutter 19 år 0 - 3  
27.07 13:30 Bane 12 1/4 finale B  
Mandalskameratene FK 2 - Trott Gutter 19 år 0 - 2  
27.07 08:30 Høyene 36 1/8 finale B  
Lyngdal 2 - Trott Gutter 19 år 0 - 3  
26.07 18:20 Hirtshals 81 1/8 Finale B  
Skudenes - Trott Gutter 19 år 2 - 1  
26.07 12:30 1/16 final B  
Skallerup-Vennebjerg IF 1 - Trott Gutter 19 år 0 - 2  
26.07 09:40 Bane 42 1/16 Finale B  
Hisøy IL - Trott Gutter 19 år 0 - 1  
25.07 19:30 Høyene 39 B  
Fjellhammar - Trott Gutter 19 år 3 - 1  
25.07 14:30 Bane 16 B  
Club Reforma Mexico - Trott Gutter 19 år 0 - 2  
25.07 13:30 Bagterp Bane 42 B  
Skallerup-Vennebjerg IF - Trott Gutter 19 år 0 - 1  
24.07 20:30 Høyene 31 B  
Rot Weiss Niebüll TSV - Trott Gutter 19 år 0 - 1  
24.07 19:30 Bane 15 B  
Mandalskameratene FK - Trott Gutter 19 år 1 - 0  
24.07 12:30 Bjergby 63 B  
Tollnes BK - Trott Gutter 19 år 2 - 0  
24.07 08:30 Høyene 37 B  
Haldensleber SC - Trott Gutter 19 år 3 - 0  
25.06 18:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - Trott G19 1 - 2  
11.06 20:00 SR-Bank Stadion Ølen B  
Ølen 1 - Trott G19 3 - 1  
04.06 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Haugar 1 3 - 3  
23.05 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Djerv 1919 2 0 - 2  
09.05 19:00 Grinde kunstgras B  
Skjold 1 - Trott G19 0 - 1  
02.02 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Gutter 19 år - Bremnes jr 0 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Albert Jünger Arnesen 19 13 3 6
Andreas Brakedal Eide 19 10 4 2
Andreas Østern Fadnes 18 15
Elias Alvsvåg 17 5
Erlend Saltvik Titlestad 18 11 1
Hans Jørgen Grov 19 8
Håkon Jünger Arnesen 16 11 1 2
Håvard Lunde 18 15
Jonas Brakedal Eide 17 10
Jonas Vad 17 11
Karl Andreas Sandvik 19 3
Karl Martin Mæhle 19 10
Martin Lønning 19 10
Oscar Vatle 17 6
Per Kristian Halleraker 19 9
Sander Mellemstrand Veum 19 10
Svein Herheim Junge 16 8
Thomas Borrevik Eide 19 9 1
Tobias Dahl Pedersen 17 5 1
Tobias Hellesfjord Kleppe 17 2
Torstein Vatna Bjørnbekk 17 5
Trym Skår Lande 18 13 2
Vegard Borrevik Eide 17 10 2
Øyvind Tvedte Vangsnes 18 4
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift