Besøk våre lagsider

MAN
11.02
20:00-21:30
Sakkestad (kunst)
TIR
12.02
20:00-21:30
Haugarhallen
22.02 18:30 Prestegardskogen B
Trott #1 - Haugar A-Lag -
05.04 19:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar A-Lag - Stegaberg IL Herrer -
08.04 20:00 Skudenes Kunstgress B
SUIL #1 - Haugar A-Lag -
26.04 19:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar A-Lag - Sauda -
06.05 19:00 Rubbestadneset kunstgras B
Rubbestadneset - Haugar A-Lag -
14.02 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - FKH G19 2 - 5  
07.02 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik A-Lag Herrer - Haugar A-Lag 6 - 2  
31.01 20:00 Avaldsnes H  
Haugar A-Lag - Avaldsnes #1 6 - 2  
23.01 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Djerv 1919 #1 6 - 0  
09.11 14:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Vats 94/Skjoldar -  
05.11 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik B-Lag Herrer - Haugar A-Lag -  
01.11 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Avaldsnes #1 -  
28.10 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 - Haugar A-Lag -  
18.10 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Etne IL #1 -  
14.10 19:00 SR-Bank stadion Ølen B  
Ølen - Haugar A-Lag -  
03.10 19:00 Gymnasbane 7 B  
Hemmingstad - Haugar A-Lag -  
27.09 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
19.09 19:00 Nord Nye Kunstgress H  
Nord - Nord #1 -  
13.09 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Rubbestadnes 5 divisjon -  
03.09 19:00 Sauda stadion B  
Sauda - Haugar A-Lag -  
30.08 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - SUIL #1 -  
26.08 19:00 Frakkagjerd gress B  
Stegaberg IL Herrer - Haugar A-Lag -  
16.08 19:00 Vats stadion B  
Vats 94/Skjoldar - Haugar A-Lag -  
05.07 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Kopervik B-Lag Herrer -  
27.06 19:00 Avaldsnes B  
Avaldsnes #1 - Haugar A-Lag -  
17.06 20:00 H  
Haugar A-Lag - Djerv 1919 -  
11.06 19:00 Etne stadion B  
Etne IL #1 - Haugar A-Lag -  
07.06 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Ølen -  
31.05 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Hemmingstad -  
16.05 19:00 Storhall Karmøy B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar A-Lag -  
10.05 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Nord #1 - Nord -  
06.05 19:00 Rubbestadneset kunstgras B  
Rubbestadneset - Haugar A-Lag -  
26.04 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Sauda -  
08.04 20:00 Skudenes Kunstgress B  
SUIL #1 - Haugar A-Lag -  
05.04 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Stegaberg IL Herrer -  
22.02 18:30 Prestegardskogen B  
Trott #1 - Haugar A-Lag -  
14.02 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - FKH G19 2 - 5  
07.02 19:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik A-Lag Herrer - Haugar A-Lag 6 - 2  
31.01 20:00 Avaldsnes H  
Haugar A-Lag - Avaldsnes #1 6 - 2  
23.01 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar A-Lag - Djerv 1919 #1 6 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift