Besøk våre lagsider

TIR
25.09
19:00-20:00
Skåredalen (kunstgress)
ONS
26.09
18:00-19:00
Skåredalen A
02.10 18:00 B
Vindafjord 1 - Djerv 1919 LJ 12 lag 1 -
16.10 19:00 Skåredalen (kunstgress) H
Djerv 1919 Jenter 12 år - Ølen IL #1 -
23.10 19:00 Alfabanen B
Haugar #2 - Djerv 1919 Jenter 12 år -
25.09 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Vats 94 1 -  
18.09 18:00 B  
Sveio IL #1 - Djerv 1919 LJ 12 lag 1 -  
11.09 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Skjoldar 1 7er -  
04.09 18:00 B  
Sauda 1 7er - Djerv 1919 LJ 12 lag 1 -  
28.08 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - N.I.L #1 -  
23.10 19:00 Alfabanen B  
Haugar #2 - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
16.10 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Ølen IL #1 -  
02.10 18:00 B  
Vindafjord 1 - Djerv 1919 LJ 12 lag 1 -  
25.09 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Vats 94 1 -  
18.09 18:00 B  
Sveio IL #1 - Djerv 1919 LJ 12 lag 1 -  
11.09 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Skjoldar 1 7er -  
04.09 18:00 B  
Sauda 1 7er - Djerv 1919 LJ 12 lag 1 -  
28.08 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - N.I.L #1 -  
21.08 18:00 B  
Haugar #1 - Djerv 1919 LJ 12 lag 1 -  
17.06 10:00 Etne cup B  
Selbjørn - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
17.06 08:40 Etne cup B  
Stegaberg IL #1 - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
16.06 20:00 Etne cup B  
Vigrestad - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
16.06 15:20 Enge bane 11 H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Kopervik Jenter 2006 (1) 2 - 7  
16.06 10:00 Etne cup B  
Hjelmeland - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
16.06 08:40 Etne cup B  
Vindafjord 1 - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
12.06 18:00 Westcon-banen B  
Ølen IL #1 - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
06.06 18:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Sauda 1 7er -  
05.06 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Vindafjord 1 -  
29.05 18:00 B  
Vats 94 1 - Djerv 1919 LJ 12 lag 1 -  
22.05 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Sveio IL #1 -  
14.05 18:00 Vikebygd B  
Skjoldar 1 7er - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
02.05 18:00 B  
N.I.L #1 - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
24.04 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Haugar #1 -  
10.04 19:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Haugar #3 2 - 2  
07.04 15:35 Bane E (9er) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Haugar #2 2 - 2  
07.04 14:20 Bane E (9er) B  
Stegaberg IL #1 - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
07.04 12:35 Bane E (9er) B  
Stegaberg IL #2 - Djerv 1919 Jenter 12 år -  
07.04 10:50 Bane E (9er) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Vard Haugesund #1 -  
13.03 18:00 Skåredalen (kunstgress) H  
Djerv 1919 Jenter 12 år - Haugar #3 4 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Ane H 12 25
Benedicte H 12 19
Emma Bøe L 12 25
Iben T 12 2
Ine H 12 23
Ingrid T 10 21
Julie H 12 25
Julie Staknes V 12 24
Linn Aurora Butler S 12 24
Malin M 12 21
Sofie Tveit K 12 25
Thea-Sofie Lønning E 12 24
Therese Hovland B 12 23
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift