Veke 39

Veke 38

Oppd. torsdag

Veke 37

Veke 36

Veke 35

Veke 34

Oppd. onsdag

Veke 33

Veke 32

Veke 26

Veke 25

Besøk våre lagsider

Aktiviteter 2018

-Blink Hus Cup, 21/1, Bømlohallen

-Møller Bil Cup, 7 eller 8/4, Haugesund

-(EatMoveSleep, 22/4, Sagvåg) ? 

-Notodden Cup, 27-29/4. For noken gutar

-Rema Cup, 9-10/6, Svortland

-Husnes Cup, 17-19/8, Husnes

-Macron Cup, Vardhallen, 27. eller 28. okt.

TIR
18.09
16:00-17:15
Olvondo Stadion A
TOR
20.09
17:30-18:45
Treningsfelt
06.10 11:00 Olvondo Stadion CD B
Bremnes Meling - Bremnes G12 1 -
11.10 17:15 Olvondo Stadion CD H
Bremnes G12 1 - Trott 1 -
18.10 17:15 Prestegardsskogen kunstgras 9er A B
Trott 2 - Bremnes G12 1 -
27.10 11:00 Olvondo Stadion CD H
Bremnes G12 1 - Solid -
01.11 17:15 Langeland Kunstgrasbane 9er A B
Stord 2 - Bremnes G12 1 -
22.09 11:00 Olvondo Stadion CD H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Rubbestadnes 5 - 3  
13.09 17:15 Fitjar kunstgras 9er A B  
Fitjar - Bremnes IL Gutter 12 år 5 - 3  
05.09 17:15 Sentralidrettsanlegget Gras AB H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Moster 8 - 1  
01.09 11:00 Vikahaugane Kunstgress 9er A B  
Stord 1 - Bremnes IL Gutter 12 år 0 - 8  
25.08 11:00 Olvondo Stadion CD H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Stord 3 3 - 7  
01.11 17:15 Langeland Kunstgrasbane 9er A B  
Stord 2 - Bremnes G12 1 -  
27.10 11:00 Olvondo Stadion CD H  
Bremnes G12 1 - Solid -  
18.10 17:15 Prestegardsskogen kunstgras 9er A B  
Trott 2 - Bremnes G12 1 -  
11.10 17:15 Olvondo Stadion CD H  
Bremnes G12 1 - Trott 1 -  
06.10 11:00 Olvondo Stadion CD B  
Bremnes Meling - Bremnes G12 1 -  
22.09 11:00 Olvondo Stadion CD H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Rubbestadnes 5 - 3  
13.09 17:15 Fitjar kunstgras 9er A B  
Fitjar - Bremnes IL Gutter 12 år 5 - 3  
05.09 17:15 Sentralidrettsanlegget Gras AB H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Moster 8 - 1  
01.09 11:00 Vikahaugane Kunstgress 9er A B  
Stord 1 - Bremnes IL Gutter 12 år 0 - 8  
25.08 11:00 Olvondo Stadion CD H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Stord 3 3 - 7  
19.08 13:20 Bane 5 B  
Trio Husnes - Bremnes IL Gutter 12 år 2 - 7  
19.08 10:40 Bane 1 B  
Sveio - Bremnes IL Gutter 12 år 0 - 7  
18.08 15:50 Bane 4 B  
Djerv 1919-4 - Bremnes IL Gutter 12 år 4 - 2  
18.08 11:20 Bane 4 B  
Trio Valen - Bremnes IL Gutter 12 år 6 - 3  
18.08 08:40 Bane 1 B  
Djerv 1919-1 - Bremnes IL Gutter 12 år 3 - 3  
14.06 17:15 Prestegardsskogen kunstgras 9er B B  
Trott 1 - Bremnes IL Gutter 12 år 3 - 7  
10.06 16:00 Bane 1 B  
Søreide - Bremnes IL Gutter 12 år 2 - 1  
10.06 13:30 Bane 6 H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Bergen Nord 7 - 2  
10.06 11:00 Bane 5 H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Søreide 3 - 0  
09.06 16:00 Bane 8 H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Minde 2 5 - 1  
09.06 13:00 Bane 6 H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Gneist 3 - 1  
09.06 10:30 Bane 6 B  
Fana - Bremnes IL Gutter 12 år 1 - 2  
07.06 17:15 Olvondo Stadion CD H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Stord 1 6 - 3  
31.05 18:25 Moster Grendapark 9er B B  
Moster - Bremnes IL Gutter 12 år 1 - 6  
24.05 17:15 Rubbestadneset kunstgras 9er A B  
Rubbestadnes - Bremnes IL Gutter 12 år 1 - 6  
14.05 17:30 Våge Idrettsplass AB H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Fitjar 6 - 1  
12.05 11:00 Olvondo Stadion CD H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Bremnes Meling 3 - 5  
03.05 17:15 Langeland Kunstgrasbane 9er B B  
Stord 3 - Bremnes IL Gutter 12 år 5 - 3  
25.04 17:15 Rubb Stadion H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Trott 2 3 - 0  
19.04 17:15 Nysæter kunstgress 9er A B  
Solid - Bremnes IL Gutter 12 år 2 - 6  
11.04 18:30 Rubb Stadion H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Stord 2 7 - 3  
07.04 14:55 Bane E (9er) H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Djerv 1919 #2 9 - 0  
07.04 13:10 Bane E (9er) B  
Sveio IL #2 - Bremnes IL Gutter 12 år 0 - 7  
07.04 11:25 Bane E (9er) B  
Vard Haugesund #2 - Bremnes IL Gutter 12 år 0 - 12  
07.04 09:35 Bane E (9er) H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Sauda IL LG12-1 3 - 1  
20.03 17:00 Rubb Stadion B  
Rubbestadnes Gutt 2006 - Bremnes IL Gutter 12 år 3 - 5  
03.03 14:30 Olvondo Stadion AB H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Bremnes IL Meling 4 - 2  
21.01 14:30 Bømlohallen H  
Bremnes IL Gutter 12 år - Moster IL #1 6 - 0  
21.01 13:15 Bømlohallen B  
Rubbestadnes Gutt 2006 - Bremnes IL Gutter 12 år 0 - 3  
21.01 12:45 Bømlohallen B  
Rubb LG 12 lag 2 LG12-2 - Bremnes IL Gutter 12 år 0 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alexander Vold Stavland 12 12
Anders Habbestad Larsen -78 3
André Gil Sortland 12 14
Andreas Eidesvik 12 3
Aron Alexander S 12 6
Artjoms Kitovs 12 12
Deniss Boncuks 12 13
Endre S 12 7
Eric F 12 12
Hamze Mazen M 12 1
Isac Ynnesdal 12 13
Isak V 12 17
Jens Nesse 12 9
Jonah Brekke Munkvold 12 12
Lasse Stokka 12 13
Marcus Bø Selle 12 2
Niklas Rasmussen 12 16
Odin Korsbakke Sætre 12 11
Pål Engseth Lie 11 4
Sidon Mulue Ghirmay 12 8
Simen Blåsternes Sætre 12 9
Thomas Sæverud 12 7
Troy E Nyhammer 12 4
Trygve Hamre J 11 3
Vetle Sortland Rolfsnes 12 16
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift