Treningstider høst 2017

Treningstider fom 21/8-17: Mandager: 16:30-1800 Dalgård Kunstgress Tirsdager: 16:30-1800 Byåsen Mini Kunstgress

Laginndeling Serie - vår 2017

Informasjon fra foreldremøtet 29/3-2017

Se vedlegg for informasjon om seriespill og treninger 2017, Holdningsregler og link for annen informasjon.

Miniserie høst 2016 - LAGINNDELING og kampoppsett

Se under/vedlegg for laginndeling gjeldende for høst 2016. Husk oppmøte 30 min før første kamp. Fravær varsles trener/Frode H så tidlig som mulig.

Gutter 2006 er på utkikk etter flere sponsorer for sesongen 2016

Er i dialog med forrige års sponsorer HTH, Norske Hus og Nordea vedr videreføring også for 2016 sesongen. (HTH har bekreftet med 8000,-) Kanskje jobber du eller andre du kjenner i et firma som sponser og vil identifisere seg med barneidrett?

Velkommen til foreldremøte for G2006.

Tidspunkt: onsdag 30/3 kl 2000-2100 Sted: Myra Klubbhus

Laginndeling Miniserie Høst 2015

Se her for laginndeling Miniserie Høst 2015.

Kampoppsett 2006 HØST 2015 er klart

Kampoppsettet er klart, miniserien går følgende datoer: 30/8: Sverresborg, 6/9: National, 13/9: Byåsen, 20/9: Vestbyen, 27/9: Astor

Sponsorer til Gutter 2006

Vi har fått med oss 3 sponsorer til Gutter 2006: HTH (9000), Norske Hus (7000) og Nordea (7000). Vi ønsker med dette å rette en stor takk til sponsorene og de pengene de har gitt til laget. Dette er penger som kommer godt med til blant annet cup'er og sosiale tilstelninger.

Ny hovedlagleder G2006

Frode Hindbjørgmo er ny hovedlagleder for G2006 fra sesongen 2015. Det er svært gledelig at flere melder seg til å ta verv for laget.

MAN
17.09
16:30-17:45
Dalgård Kunstgress
TOR
20.09
18:45-20:00
Byåsen Mini Kunstgress
25.09 18:30 Åsheim Kunstgress 9er B
Kattem 2 - Byåsen G12-4 -
26.09 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H
Byåsen G12-2 - Nardo 2 -
26.09 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H
Byåsen G12-1 - Strindheim 5 -
28.09 19:00 Byåsen Arena H
Byåsen G12-3 - Kattem -
02.10 17:15 Get Okstad Kunstgressbane B
Sjetne 2 - Byåsen G12-2 -
21.09 17:15 Saksvikbanen B  
Malvik 3 - Byåsen G12-2 -  
19.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-4 - Nardo 3 - 8  
18.09 17:15 Saksvikbanen B  
Malvik 4 - Byåsen G12-1 6 - 2  
14.09 19:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Hommelvik 4 4 - 3  
12.09 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Strindheim 2 11 - 2  
28.10 17:00 TOBB Arena Sør Del A B  
Tiller - Byåsen G12-3 -  
18.10 18:30 Nye Blinkbanen Del B B  
Stjørdals-Blink - Byåsen G12-4 -  
17.10 18:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Heimdal 2 -  
16.10 18:30 Vardetun Kunstgress Del A2 B  
Varden Meråker - Byåsen G12-1 -  
10.10 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Stjørdals-Blink 2 -  
04.10 17:15 Astor kunstgress Del A B  
Astor 2 - Byåsen G12-3 -  
03.10 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G12-4 - Gauldal -  
02.10 17:15 Get Okstad Kunstgressbane B  
Sjetne 2 - Byåsen G12-2 -  
02.10 17:15 Saksvikbanen B  
Malvik 2 - Byåsen G12-1 -  
28.09 19:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Kattem -  
26.09 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Strindheim 5 -  
26.09 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-2 - Nardo 2 -  
25.09 18:30 Åsheim Kunstgress 9er B  
Kattem 2 - Byåsen G12-4 -  
21.09 17:15 Saksvikbanen B  
Malvik 3 - Byåsen G12-2 -  
19.09 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-4 - Nardo 3 - 8  
18.09 17:15 Saksvikbanen B  
Malvik 4 - Byåsen G12-1 6 - 2  
14.09 19:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Hommelvik 4 4 - 3  
12.09 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Strindheim 2 11 - 2  
12.09 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-2 - Trygg/Lade 2 -  
11.09 18:30 Oppdalsbanken Del B B  
Oppdal - Byåsen G12-4 3 - 2  
05.09 18:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-4 - Vestbyen 2 - 2  
04.09 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 3 - Byåsen G12-2 -  
04.09 17:15 Heimdal kunstgress Del B B  
Jonsvatnet - Byåsen G12-3 3 - 0  
01.09 18:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Klæbu 1 - 11  
29.08 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Lånke 2 1 - 9  
28.08 17:15 TOBB Arena Sør Del B1 B  
Tiller 3 - Byåsen G12-2 -  
22.08 17:15 Byåsen Mini Kunstgress B  
Nidelv 2 - Byåsen G12-3 2 - 2  
21.08 18:30 Rosenborgbanen 7er B  
Trond 2 - Byåsen G12-1 9 - 8  
20.08 17:15 Hallset kunstgress Del B B  
Nationalkameratene - Byåsen G12-4 5 - 0  
19.08 16:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G12-4 - Sjetne 1 - 3  
19.08 12:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Ranheim 0 - 10  
15.08 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Byneset 3 - 7  
14.08 17:15 Hallset kunstgress Del A1 B  
Nationalkameratene 2 - Byåsen G12-2 -  
17.06 15:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Varden Meråker 4 - 7  
14.06 18:00 Dalgård Kunstgress H  
Byåsen G12-3 - Orkanger 4 - 6  
13.06 18:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-4 - Stjørdals-Blink 4 - 3  
12.06 17:15 Heimdal Kunstgress Del A1 B  
Heimdal 2 - Byåsen G12-2 2 - 4  
08.06 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B B  
Charlottenlund - Byåsen G12-4 2 - 5  
07.06 18:30 Nye Blinkbanen Del B1 B  
Stjørdals-Blink 2 - Byåsen G12-1 3 - 2  
06.06 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-2 - Sjetne 2 1 - 7  
05.06 18:45 Freidigbanen k.gress Del B B  
Freidig 2 - Byåsen G12-3 2 - 2  
03.06 17:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Ranheim 4 2 - 5  
01.06 19:00 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-1 - Malvik 2 1 - 4  
01.06 17:15 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo 2 - Byåsen G12-2 7 - 4  
30.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-4 - Kattem 2 3 - 3  
29.05 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 5 - Byåsen G12-1 1 - 11  
27.05 18:00 Dalgård Kunstgress B  
Astor - Byåsen G12-4 1 - 6  
23.05 18:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-2 - Malvik 3 2 - 15  
22.05 17:15 Nissekollen kunstgras Del A B  
Nardo - Byåsen G12-3 8 - 1  
16.05 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Malvik 4 3 - 1  
10.05 17:15 Ringvebanen kunstgress Del B B  
Trygg/Lade 2 - Byåsen G12-2 6 - 3  
09.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-4 - Strindheim 3 - 1  
09.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Vestbyen 1 - 13  
08.05 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim 2 - Byåsen G12-1 8 - 8  
04.05 17:15 Åsheim Kunstgress 9er B  
Kattem - Byåsen G12-3 8 - 2  
02.05 19:30 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-2 - Strindheim 3 1 - 12  
02.05 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-1 - Jonsvatnet 5 - 13  
01.05 18:00 Ranheim Arena 2 Del B B  
Ranheim 3 - Byåsen G12-4 6 - 4  
27.04 18:30 Lånke kunstgress Del A1 B  
Lånke 2 - Byåsen G12-1 4 - 4  
25.04 17:15 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-2 - Tiller 3 3 - 4  
24.04 18:30 Hemne Sparebank Arena Del A B  
KIL/Hemne - Byåsen G12-3 0 - 14  
24.04 17:15 Kolstad idrettspark stor B  
Kolstad - Byåsen G12-4 1 - 4  
22.04 18:45 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-3 - Orkdal 14 - 3  
22.04 18:00 Byåsen Mini Kunstgress H  
Byåsen G12-1 - Trond 2 3 - 6  
19.04 19:30 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-4 - Hommelvik 5 - 0  
17.04 17:15 Tempe Hovedbane Del A1 B  
Nidelv 2 - Byåsen G12-2 4 - 14  
11.04 17:15 Byåsen Arena H  
Byåsen G12-2 - Nationalkameratene 2 4 - 7  
10.04 18:30 Glimt Stadion Del A B  
Glimt - Byåsen G12-4 -  
10.04 18:30 Moan kunstgras Del A B  
Skaun - Byåsen G12-3 3 - 5  
10.04 17:15 Byneset kunstgress Del A1 B  
Byneset - Byåsen G12-1 5 - 7  
16.02 19:00 Byåsen Arena H  
Byåsen IL Fotball Gutter 12 år - G06 - G05 -  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift