Besøk våre lagsider

20.10 16:00 Telavåg gress B  
Telavåg - Sund Menn Senior A 0 - 1  
13.10 15:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Sandviken 2 - 2  
06.10 14:30 Austevoll nye Kunstgress B  
Austevoll - Sund Menn Senior A 2 - 0  
29.09 15:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - NHH 5 - 5  
22.09 16:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Vestsiden-Askøy 2 - 1  
20.10 16:00 Telavåg gress B  
Telavåg - Sund Menn Senior A 0 - 1  
13.10 15:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Sandviken 2 - 2  
06.10 14:30 Austevoll nye Kunstgress B  
Austevoll - Sund Menn Senior A 2 - 0  
29.09 15:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - NHH 5 - 5  
22.09 16:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Vestsiden-Askøy 2 - 1  
15.09 15:00 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord - Sund Menn Senior A 0 - 2  
09.09 16:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Os 1 - 2  
05.09 19:00 Furubakken Kunstgress B  
Valestrand Hjellvik - Sund Menn Senior A 2 - 5  
01.09 15:00 Lyngbø Idrettspark B  
Lyngbø - Sund Menn Senior A 4 - 2  
26.08 15:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Fyllingsdalen 2 2 - 2  
11.08 15:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Frøya 0 - 2  
20.06 19:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Telavåg 1 - 1  
17.06 14:00 Stemmemyren kunstgress B  
Sandviken - Sund Menn Senior A 3 - 3  
08.06 18:30 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Austevoll 4 - 1  
02.06 15:00 Åstveit Idrettspark 1 B  
NHH - Sund Menn Senior A 1 - 2  
26.05 15:00 Ravnanger gras B  
Vestsiden-Askøy - Sund Menn Senior A 0 - 0  
10.05 15:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Loddefjord 0 - 5  
05.05 15:00 Kuventræ kunstgress 01 B  
Os - Sund Menn Senior A 4 - 1  
28.04 15:00 Hald stadion H  
Sund Menn Senior A - Lyngbø 0 - 3  
21.04 15:00 Varden Amfi B  
Fyllingsdalen 2 - Sund Menn Senior A 4 - 0  
15.04 17:00 Straume Stadion H  
Sund Menn Senior A - Valestrand Hjellvik 5 - 2  
07.04 15:00 Frøya idrettspark B  
Frøya - Sund Menn Senior A 4 - 1  
26.03 18:30 Austevoll Kunstgress B  
Austevoll - Sund Menn Senior A 2 - 1  
13.03 19:00 Lysekloster B  
Lysekloster - Sund SK A-Lag 7 - 0  
10.03 13:00 Sotrahallen B  
Sotra 2 - Sund SK A-Lag 2 - 2  
04.03 15:00 Sotrahallen B  
Sotra - Sund SK A-Lag 5 - 0  
24.02 13:00 Krohnsminde B  
Ny-Krohnborg - Sund SK A-Lag 1 - 3  
17.02 14:00 Hald Kunstgras H  
Sund SK A-Lag - Gneist 4 - 3  
10.02 14:00 Stemmemyren B  
Varegg - Sund SK A-Lag 4 - 0  
03.02 16:00 Varden B  
Fyllingen - Sund SK A-Lag 1 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift