Norsk Toppfotball

KONTAKT INFORMASJON:
Boye Skistad fra NTF, boye@toppfotball.no, +47 905 52 713 (Økonomi og administrasjon)

Odd Steinar Pedersen på Hamar, ospeders@hoa.no, +47 913 08 310 (Hotell og administrasjon)

Jan Børke på Hamar, jan_borke@yahoo.no, tlf. 0047 911 00436 (Transport

Simen Jevne Arnesen på Hamar, simenjevne@gmail.com, +47 975 44 885 (WEB, kampadministrasjon og Resultater)

NTF U19 2013, JUNIORELITETURNERING I FOTBALL: HAMAR 7.-13. JULI 2013.

PROGRAM/TIDSSKJEMA

SØNDAG 7. JULI

12:00 - 14:00         Lunch
15:00 - 16:45         Kamper grunnspill
17:00 - 18:45         Kamper grunnspill
19:00 - 21:00         Middag
20:00 – 22:00         Lagledertreff Scandic Hotel, 2 fra hver klubb

MANDAG 8. JULI

07:00 - 09:00         Frokost
12:00 - 14:00         Lunch
15:00 - 16:45         Kamper grunnspill
17:00 - 18:45         Kamper grunnspill
19:00 - 21:00         Middag
21:00 – 22:00         Spillertreff Rica Olrud Hotell, alle spillere og ledere

TIRSDAG 9. JULI

07:00 - 09:00         Frokost
12:00 - 14:00         Lunch
15:00 - 16:45         Kamper grunnspill
17:00 - 18:45         Kamper grunnspill
19:00 - 21:00         Middag
20:00 – 22:00         25års-jubileumsmarkering, 2 ledere fra hver klubb: egen invitasjon

ONSDAG 10.JULI

07:00 - 09:00         Frokost
12:00 - 14:00         Lunch
                               Spillefri
19:00 - 21:00         Middag

TORSDAG 11. JULI

07:00 - 09:00         Frokost
12:00 - 14:00         Lunch
15:00 - 16:45         Kvartfinaler
17:00 - 18:45         Kvartfinaler
19:00 - 20:00         Middag

FREDAG 12. JULI

07:00 - 09:00         Frokost
12:00 - 14:00         Lunch
15:00 - 16:45         Semifinale
17:00 - 18:45         Semifinale
19:00 - 20:00         Middag

LØRDAG 13.JULI

08:00 - 10:00         Frokost
15:00 - 16:45         Finale, Briskeby Gressbane
16:45                      Premieutdeling, Briskeby Gressbane

 

Lag som blir slått ut av turneringen reiser fortløpende hjem i henhold til avtale med arrangør og med buss-/flyselskapene.

Next Matches
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
31  (FIN VIF vinner 5-4 på straffer) 13.07  15:00  Vålerenga * Rosenborg Briskeby Hovedbane  1-1
30  (SEMI-FIN) 12.07  17:00  Vålerenga Brann Briskeby Hovedbane  2-0
29  (SEMI-FIN, RBK vinner på straffer ) 12.07  15:00  Odd Rosenborg * Briskeby Hovedbane  1-1
27  (KVART-FIN ) 11.07  17:00  Vålerenga Lillestrøm Briskeby Hovedbane  3-0
28  (KVART-FIN ) 11.07  17:00  Brann Tromsø Fartbana  2-1
25  (KVART-FIN ) 11.07  15:00  Odd Viking Briskeby Hovedbane  4-1
26  (KVART-FIN ) 11.07  15:00  Rosenborg Start Fartbana  2-0
21  09.07  17:00  Mjällby AIF Hønefoss Briskeby Hovedbane  2-0
22  09.07  17:00  Viking Vålerenga Fartbana  1-1
24  09.07  17:00  Start Brann Serneke Arena  1-1
Kampoversikt: Liste | Grafisk
Last Results
Match# Date Time Home Team Away Team Venue Result
31  (FIN VIF vinner 5-4 på straffer) 13.07  15:00  Vålerenga * Rosenborg Briskeby Hovedbane  1-1
30  (SEMI-FIN) 12.07  17:00  Vålerenga Brann Briskeby Hovedbane  2-0
29  (SEMI-FIN, RBK vinner på straffer ) 12.07  15:00  Odd Rosenborg * Briskeby Hovedbane  1-1
27  (KVART-FIN ) 11.07  17:00  Vålerenga Lillestrøm Briskeby Hovedbane  3-0
28  (KVART-FIN ) 11.07  17:00  Brann Tromsø Fartbana  2-1
25  (KVART-FIN ) 11.07  15:00  Odd Viking Briskeby Hovedbane  4-1
26  (KVART-FIN ) 11.07  15:00  Rosenborg Start Fartbana  2-0
21  09.07  17:00  Mjällby AIF Hønefoss Briskeby Hovedbane  2-0
22  09.07  17:00  Viking Vålerenga Fartbana  1-1
24  09.07  17:00  Start Brann Serneke Arena  1-1
Pos Name Team Games Goals
1 Shåresh Ahmadi Vålerenga 6 6
2 Kristian Skille Rosenborg 6 5
3 Ibrahime Drame Brann 5 5
4 Jonas Heiland Odd 4 4
5 Ghayas Zahid Vålerenga 6 4
6 Fred Friday Lillestrøm 4 3
7 Prince Kala Rosenborg 6 3
8 Johan Gulliksen Sandefjord 2 3
9 Runar Espejord Tromsø 4 3
10 Eriel A. Pires Odd 5 2
U19
GRA GRB GRC GRD
SU19
Turneringsverktøyet er utviklet av Spoortz AS