Spoortz AS

Resultater lÝrdag
KAMPOPPSETT LØRDAG 30. APRIL - MEDKILABANEN G 13 7ER
KAMP NR.  TIDSPUNKT SPILLENDE LAG KLASSE PULJE BANE RES
85 09:30 HIL 1 - MEDKILA G12-2 G13 A 7 A 3-1
105 09:30 B/T - SMIL G13 C 7 B 3-1
86 10:00 HIL 2 - MJØLNER G12 G13 B 7 A 2-10
88 11:00 KILKAM - HIL 1 G13 A 7 A 3-3
108 11:00 LANDSÅS - MJØLNER G12 G13 B 7 B 1-3
89 11:30 MEDKILA G12-1 - B/T G13 C 7 A 6-2
91 12:30 MEDKILA G12-2 - KILKAM G13 A 7 A 1-0
92 13:00 MEDKILA G12-1 - SMIL G13 C 7 A 4-1
112 13:00 HIL 2 - LANDSÅS G13 B 7 B 3-6
95 14:30 MEDKILA G12-2 - B/T G13 PLASS 4-6 7 A 6-2
115 14:30 HIL 1 - MJØLNER G12 G13 PLASS 1-3 7 B 2-10
116 15:00 HIL 2 - SMIL G13 PLASS 7-9 7 B 2-4
98 16:00 HIL 1 - MEDKILA G12-1 G13 PLASS 1-3 7 A 1-4
118 16:00 LANDSÅS - B/T G13 PLASS 4-6 7 B 4-3
99 16:30 KILKAM - HIL 2 G13 PLASS 7-9 7 A 7-0
121 17:30 MEDKILA G12-2 - LANDSÅS G13 PLASS 4-6 7 B 4-2
103 18:30 MJØLNER G12 - MEDKILA G12-1 G13 PLASS 1-3 7 A 3-0
123 18:30 KILKAM - SMIL G13 PLASS 7-9 7 B 1-3
             
KAMPOPPSETT LØRDAG 30. APRIL - MEDKILABANEN G 14 7ER
KAMP NR. TIDSPUNKT SPILLENDE LAG KLASSE PULJE BANE RES
106 10:00 LANDSÅS - KILKAM G14 B 7 B 4-1
87 10:30 KVÆFJORD - SANTOR/GROV. J00/01 G14 A 7 A 6-1
107 10:30 SOIF - FJELLDAL G14 B 7 B 1-5
109 11:30 STÅLBROTT - LANDSÅS G14 B 7 B 0-9
90 12:00 SANTOR/GROV. J00/01 - B/T G14 A 7 A 0-9
110 12:00 LEKNES - ANDØYGUTTEN G14 A 7 B 1-2
111 12:30 KILKAM -SOIF G14 B 7 B 1-2
93 13:30 LEKNES - KVÆFJORD G14 A 7 A 3-1
113 13:30 FJELLDAL - LANDSÅS G14 B 7 B 1-1
94 14:00 ANDØYGUTTEN - B/T G14 A 7 A 2-4
114 14:00 SOIF - STÅLBROTT G14 B 7 B 1-4
96 15:00 SANTOR/GROV. J00/01 - LEKNES G14 A 7 A 1-2
97 15:30 FJELLDAL - STÅLBROTT G14 B 7 A 3-0
117 15:30 B/T - KVÆFJORD G14 A 7 B 2-0
119 16:30 KILKAM - STÅLBROTT G14 B 7 B 2-0
100 17:00 LANDSÅS - SOIF G14 B 7 A 6-1
120 17:00 ANDØYGUTTEN - SANTOR/GROV. J00/01 G14 A 7 B 5-4
101 17:30 LEKNES - B/T G14 A 7 A 0-2
102 18:00 KVÆFJORD - ANDØYGUTTEN G14 A 7 A 4-1
122 18:00 KILKAM - FJELLDAL G14 B 7 B 1-4
104 19:00 B/T - LANDSÅS G14 FINALE 7 A 4-0
124 19:00 KVÆFJORD - FJELLDAL G14 BR. FINALE 7 B 1-4
             
Lagene i G13 spiller først enkel serie i 3 puljer, hvorpå det lages 3 nye puljer basert på resultatene etter
innledende puljespill (2 kamper). Det spilles på nytt enkel serie som avgjør rekkefølge og plasseringer
1-9. Med 9 lag er dette eneste måte for at alle skal få 4 kamper og samtidig kåre en vinner.
Ved poeglikhet i puljespill gjelder i prioritert rekkefølge:  1) Målforskjell 2) Antall scorede mål
3) Antall innslupne mål  4) Innbyrdes oppgjør  5) Myntkast som foretas av arrangør med representant
for involverte lag tilstede.
Spilletid :  1 x 27 min. Pga. mange lag og banekapasitet har vi måttet redusere oppsatt spilletid med
3 min. pr. kamp.
 
Ved uavgjort i finalespill G14 gjelder følgende:  1)  1 x 5 min. sudden death    2) Myntkast

Kvalitetsklubb 1