IL Havdur

Ledergruppa

Ledergruppa

 

Ledergruppa 2018/2019

Etter en omorganisering vedtatt på årsmøtet i 2016 er det nå kun ett styre i IL Havdur; hovedstyret. Hver aktivitetsgruppe har imidlertid en ledergruppe hvor sportslige anliggender og øvrige aktiviteter tilhørende aktivitetsgruppa organiseres. Dette ihh til nye retningslinjer fra Norges Idrettsforbund.

Fra og med årets sesong stiller hvert lag med en representant inn mot styre og verv i klubben. For inneværende år er lagene representert ved følgende personer.

Lag Representant Roller Mail Telefon
G7 Kjetil Flood-Engebretsen      
G8 Miriam Lidal Kioskansvarlig miriam_lidal@msn.com 47169967
G9 Kristin Hauge Materialforvalter Kristinhauge81@hotmail.com  917 91 112
G10 Ove Vold  Havdurknotten ove.volde@lyse.net 92039248
G11 Jon Thomas Bjelland Leder leder@fotball.havdur.no 95942271
G12 Stian Vartdal Forumdugnadskoordinator annema38@hotmail.com 47253872
G13 (Bernt Høyland) Leder IL bernt.hoyland@sola.kommune.no  990 90 549
G14 Sigve Nygård Kasserer kasserer@havdur.no 924 07 985
G16 Silje Wærnes Styremedlem IL siljewaernes@hotmail.com 926 80 103
         
J7 Tor Hugo van der Hagen Webansvarlig    
J8 Kjersti Skei Ansvarlig julelotteriet kjerstiskei@hotmail.com 92429818
J9 Marion Klingsheim Rege Minileder mkr@er-offshore.no  
J10 Vibeke Berner Jenteansvarlig    
J11 Bente Bergøy Tilrettelegger bente.bergoy@npd.no 95119341
J12 Aina Nylund Nestleder aina.nylund@gmail.com 90873087
J14 Laginnsats - Kurt Eivind Gilje 17 mai ansvarlig kegilje@gmail.com  
J19 Silje Melstveit Vigre, Hilde Rege  Ansvarlig sommerlotteri melvi@yahoo.no, hilde.rege@lyse.net, 95 21 77 25, 47 82 57 46
A-lag Svein Arne Stangeland Overgangsansvarlig sastangeland@gmail.com 47256041
B-lag Lars Andre Jelsa Dommeransvarlig lars_andre_jelsa_91@hotmail.com 41278221
B-lag Steinar Rasmussen Sportslig leder Steinar_r@hotmail.com  
       
 

 

► Besøksadresse
Eikebergvegen 11, 4054 Tjelta
► Postadresse
Idrettslaget Havdur
Postboks 14, 4054 Tjelta
► Organisasjonsnummer: 983 402 445
► Kontonummer: 3206.20.59043 

► Daglig leder: Anne Nygård
Tlf: 936 07 935 / E-post:
daglig_leder@havdur.no
► Leder hovedstyret: Bernt Høyland
Tlf: 990 90 549 / E-post:
bernt.hoyland@sola.kommune.no
► Leder fotballgruppen: Jon Thomas Bjelland
Tlf: 959 42 271 / E-post: 
leder@fotball.havdur.no 
► Leder håndballgruppen: Reidun Vigdel Ølberg

Tlf:91633367 / E-post: vigdel_olberg@yahoo.no

____________________________________________________________________________________ 
Bli grasrotgiver til Idrettslaget Havdur du også!
Vi vil få 5% av beløpet du spiller for, og det koster deg ingenting.

Send sms Grasrotandelen 983402445 til 2020

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift