Barkåker IF

Kontakt oss

Kontakt oss
Kontaktinformasjon

Barkåker Idrettsforening
Postadresse: Sporveien 5, 3157 Barkåker

Fysisk adresse: Barkåkerveien 66, 3157 Barkåker

Org.nr: 971 316 802

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hovedstyret

Even Cudrio
Styreleder
Mob: 901 98 250
even@evencudrio.no

 

 

 

Anne Line Broen
Nestleder 

Mob: 900 30 196
albro@online.no

 

 

 

 

Petter Kihl Berg
Styremedlem
Mob: 415 33 233
pb@fagerhult.no
 

 

 

 

 

Emira Holmøy
Sekretær
Mob: 928 05 231
emiraholmey@hotmail.com

Lillian Bakken
Ansvarlig for utleie av idrettshuset/
Webansvarlig
Mob: 982 14 717
lilba@online.no

 

 

  Ragnar Flatnes
Styremedlem
Mod: 406 09 105
Ragnar.f@mesa.no
 
Frode Ryen
Styremedlem
Mob: 900 79 559
Frode.Ryen@gmail.com

 

Jimmi Jensen
Styremedlem
Mob: 922 95 662
ji-jense@hotmail.com

 

 

 

 

Andreas Dyre-Hansen
Leder junioravdeling fotball
Mob: 408 03 204
dyhansen@hotmail.com

 

 

Kristine B. Indresand
Leder håndballgruppa
Mob: 920 56 228
krisan79@gmail.com

 

 

 

Ketil Andersen
Leder Allidrett
Mob: 930 42 465
ketilfcshow@hotmail.com

 

Bente Fossnes

Leder Turn
Mob: 934 81 165
bente.fossnes@hotmail.com
 

 

Therese Engelstad
Leder Samhold
Mod: 934 96 616
therese@dentinor.no

 

Haakon Vestby
Leder Senioravdeling fotball
Mob: 936 44 488
Haakonvestby@gmail.com

 

 

 

Barkåker Idrettsforening

Barkåkerveien 66, 3157 Barkåker
Kontakt: Even Cudrio, even@evencudrio.no, mob: 901 98 250

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift