Bremnes IL

Lagsider Ungdomsavdeling

Lagsider Ungdomsavdeling
Lagsider Ungdomsavdeling

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 G16-1
Tir 20:00- 21:30 Bømlohallen

Rune
Innvær
(95925283)

Tommy
Esperø
(99582721)

Åsmund
Selle
(90153531)

Bernt
Eidesvik
(99009203)

Per Kåre
Kallevåg
(47647180)

Andreas
Agasøster
(91134902)

Frode
Gjerde
(95528150)

Kenneth
Nesse
(91717176)
2 G16-2

Nils
Sortland
(47898920)
3 J16-1
Fre 15:00- 16:30 Bømlohallen

Ståle
Ytrøy
(99648758)

Rigmor
Lønning
(90147600)

Ståle
Mæland
(97555922)

Tore Mads
Gjøsæter
(92431421)

John Willy
Kirketeig
(99731502)
4 J16-2

Ståle
Mæland
(97555922)

Rigmor
Lønning
(90147600)

Ståle
Ytrøy
(99648758)

Tore Mads
Gjøsæter
(92431421)

John Willy
Kirketeig
(99731502)
5 G15-1
Tir 18:00- 19:30 Gilje Skule
Tor 16:00- 17:00 Aerobicsal
Lør 11:30- 13:00 Bømlohallen

Helge
Ånderå
(95750580)

Tommy
Esperø
(99582721)

Frode
Kvarven
(90284575)

Bjarne
Ådnanes
(91364407)

Edvin
Helland
(90640865)

Mats
Kvarven
(97682490)

Roar
Nesse
(92440641)
6 G15-2
Søn 10:00- 11:30 Bømlohallen

Rune
Nesse
(90566140)
7 G15-3

Kjetil
Hus
(95977859)

Kjetil
Vea
(90262635)

Bjarne
Ådnanes
(91364407)

Rune
Nesse
(90566140)
8 J15-1
Lør 13:00- 14:30 Bømlohallen

Steinar
Sætre
(95816405)

Roger
Sæverud
(45611955)

Børge
Habbestad
(41104414)

Trond
Haldorsen
(48278350)
9 J15-2

Trond
Haldorsen
(48278350)

Steinar
Sætre
(95816405)

Børge
Habbestad
(41104414)

Roger
Sæverud
(45611955)
10 SG14-1

Rune Ludvig
Gardner
(97146265)

Per Kåre
Kallevåg
(47647180)

Kristian Husø
Østensen
(90584306)

Tony
Kvarven
(99635489)

Birger Gunvald
Habbestad
(98060485)
11 SG14-2

Rune Ludvig
Gardner
(97146265)

Tony
Kvarven
(99635489)

Kristian Husø
Østensen
(90584306)

Per Kåre
Kallevåg
(47647180)

Birger Gunvald
Habbestad
(98060485)
12 SJ14-1
Fre 18:30- 20:00 Bømlohallen

Åse
Østensen

Karen
Nesse
(91712662)

Ingar
Østensen
()

Johnny
Nesse
(97170702)
13 SJ14-2

Geirmund
Brendesæter
(90825610)

Roy
Onarheim
(91616303)

Anette Bergan
Amble
(91576510)

Jannicke
Gjerdevik
(90942751)
14 SG13-1
Tir 18:00- 19:30 Foldrøy Skule
Tor 17:00- 18:00 Aerobicsal
Lør 10:00- 11:30 Bømlohallen

Olve
Nyhammer
(99162996)

Heidi M
Gjerde Sæverud
(95929722)

Vidar Frank
Økland
(94139607)

Linda s
Kallevåg
(41290155)

Jesper
Økland
(48158918)

Roar
Nesse
(92440641)
15 SG13-2

Olve
Nyhammer
(99162996)

Heidi M
Gjerde Sæverud
(95929722)

Vidar Frank
Økland
(94139607)

Linda s
Kallevåg
(41290155)

Jesper
Økland
(48158918)

Roar
Nesse
(92440641)
16 SG13-3

Jesper
Økland
(48158918)

Linda s
Kallevåg
(41290155)

Olve
Nyhammer
(99162996)

Heidi M
Gjerde Sæverud
(95929722)

Roar
Nesse
(92440641)

Vidar Frank
Økland
(94139607)
17 SJ13 Svortland 1
Tir 15:30- 16:30 Bømlohallen
Tor 15:30- 17:00 Bremnes Ungdomskole

Kristian Andreas
Stavland
(40072540)

Birgitte
Mathiassen
(41684778)

Åsmund
Selle
(90153531)

Knut Arve
Meling
(98858554)

Tore
Grotle
(97502696)

Rune
Vespestad
(97148679)

Johanne
Grindheim
(97119632)
18 SJ13 Svortland 2

Åsmund
Selle
(90153531)

Birgitte
Mathiassen
(41684778)

Johanne
Grindheim
(97119632)

Tore
Grotle
(97502696)

Knut Arve
Meling
(98858554)

Camilla
Fjellheim
(93856528)

Rune
Vespestad
(97148679)

Bremnes Idrettslag
Idrettsveien 87, 5430 Bremnes

bil@bremnesil.no - Telefon 53421666

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift