IL Havdur

Styret

Styret
Funksjon Representerer Navn E-post Mobil

Leder/ representant i hovedstyret

Damelaget Reidun Vigdel Ølberg vigdel_olberg@yahoo.no 91633367
Styremedlem J2004 Lars Ragnar Vigdel    
Kasserer J2005 Tommy Fossum tommy.fossum@lyse.net 95905191
Sekretær G2005/2006 Nina Nordmo nina.nordmo@gmail.com 97737522
Styremedlem J2006 Cecilie Espeland    
Ansvarlig julelotteriet J2007 Cathrine Jekteberg cathrine.jekteberg@hotmail.com 95820041
Kioskansvarlig J2008 Jenaette Askø jeanette.asko@sr-bank.no 93839566
Materialforvalter G2008 Ann-Evy Helleberg aehelleberg@hotmail.com 93448719
Dugnadsansvarlig J/G2009 Tor Skalvik skalvik@lyse.net  
Styremedlem J2010 Nora Marie Rygg nora.rygg@hotmail.com  
Web-ansvarlig J/G2011 Bjørn Helge Bore post@bhbore.no 90595468
Sportslig utvalg J/G2012 Helle Klepp helle_klepp@hotmail.no 97504335
Sportslig utvalg (ikke i styret) Damer og J/G2011 Veronica Stangeland v_stangeland@hotmail.com 94973930

► Besøksadresse
Eikebergvegen 11, 4054 Tjelta
► Postadresse
Idrettslaget Havdur
Postboks 14, 4054 Tjelta
► Organisasjonsnummer: 983 402 445
► Kontonummer: 3206.20.59043 

► Daglig leder: Anne Nygård
Tlf: 936 07 935 / E-post:
daglig_leder@havdur.no
► Leder hovedstyret: Bernt Høyland
Tlf: 990 90 549 / E-post:
bernt.hoyland@sola.kommune.no
► Leder fotballgruppen: Jon Thomas Bjelland
Tlf: 959 42 271 / E-post: 
leder@fotball.havdur.no 
► Leder håndballgruppen: Reidun Vigdel Ølberg

Tlf:91633367 / E-post: vigdel_olberg@yahoo.no

____________________________________________________________________________________ 
Bli grasrotgiver til Idrettslaget Havdur du også!
Vi vil få 5% av beløpet du spiller for, og det koster deg ingenting.

Send sms Grasrotandelen 983402445 til 2020

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift