Trott

Kontaktliste Trenerar og Lagleiar

Kontaktliste Trenerar og Lagleiar
Kontaktpersonar i Trott

Lag

Hoved Trenar

Assistent Trenar

Hovud lagleiar

Assistent Lagleiar

Fornavn

Etternavn

Mobil

E-post

MG7-1

X

     

John William

Gundersen

99530735

jwgundersen@yahoo.com

MG7-1

 

X

   

Christian

Langeland Vikanes

94818771

c.vikanes@gmail.com

MG7-1

 

X

   

Jan Didrik

Launes

94433300

didrik.launes@gmail.com

MG7-1

 

X

   

Jarle

Vae

47468154

jarlevae@msn.com

MG7-1

 

X

   

Rune

Waage

92297617

rune.waage2@kvaerner.com

MG7-1

     

X

Øystein

Næss

90641911

oeysteinn@hotmail.com

MG7-1

   

X

 

Harald

Svarstad

98263497

haraldsvarstad@gmail.com

MJ7-1

X

     

Eirik

Skjelnes Larsen

46411698

eirik_144@hotmail.com

MJ7-1

 

X

   

Håkon

Kvasnes

92662740

karina@sunnhordland.no

MJ7-1

   

X

 

Janne

Ertresvåg

40218011

ertresvag@hotmail.com

MG8-1

X

     

Øystein

Hillestad

92600883

oystein@fargerikemalerboden.no

MG8-1

 

X

   

Erling

Abrahamsen

45181881

erling.abrahamsen@stord.kommune.no

MG8-1

 

X

   

Martin

Dahl Olsen

97117790

martin.dahl.olsen@siemens.com

MG8-1

 

X

   

Randi Beathe

Hovland

40767666

rbhovland@gmail.com

MG8-1

 

X

 

X

Geir Inge

Imsland

47647074

giimsland@gmail.com

MG8-1

     

X

Hanne

Kolltveit

97470601

h_kol92@hotmail.com

MG8-1

   

X

 

Irene

Strømø Kvalvik

41638329

stromo@hotmail.com

MJ8-1

X

     

Magnar

Larsen

40328489

magnar.lars@gmail.com

MJ8-1

   

X

 

Gunnhild

Lothe

41510045

gunnhild@senator.no

MG9-1

X

     

Andreas

Bjordal

91863242

bjordal.andreas@gmail.com

MG9-1

 

X

   

Geir Kristian

Furuhovde

90415354

geir-kristian@hotmail.com

MG9-1

 

X

   

Tore

Johannessen

97556204

tore.johannessen@sklbb.no

MG9-1

   

X

 

Åsmund Kristen

Eikeland

46771871

asmund@sklbb.no

MG9-2

X

     

Geir Kristian

Furuhovde

90415354

geir-kristian@hotmail.com

MG9-2

 

X

   

Andreas

Bjordal

91863242

bjordal.andreas@gmail.com

MG9-2

 

X

   

Tore

Johannessen

97556204

tore.johannessen@sklbb.no

MG9-2

   

X

 

Åsmund Kristen

Eikeland

46771871

asmund@sklbb.no

MG9-3

X

     

Tore

Johannessen

97556204

tore.johannessen@sklbb.no

MG9-3

 

X

   

Andreas

Bjordal

91863242

bjordal.andreas@gmail.com

MG9-3

 

X

   

Geir Kristian

Furuhovde

90415354

geir-kristian@hotmail.com

MG9-3

   

X

 

Åsmund Kristen

Eikeland

46771871

asmund@sklbb.no

MJ9-1

X

     

Vegard

Sørheim Hvidevoll

91551149

vegard.hvidevoll@monter.no

MJ9-1

 

X

   

Petter

Misje

97733852

pettermisje@me.com

MJ9-1

 

X

   

Bernt-Christian

Simonsen

98237785

bernt@sunnit.no

MJ9-1

   

X

 

Tori

Mæhle

99008815

tori.stokke.maehle@stord.kommune.no

MJ9-2

X

     

Vegard

Sørheim Hvidevoll

91551149

vegard.hvidevoll@monter.no

MJ9-2

 

X

   

Petter

Misje

97733852

pettermisje@me.com

MJ9-2

 

X

   

Bernt-Christian

Simonsen

98237785

bernt@sunnit.no

MJ9-2

   

X

 

Tori

Mæhle

99008815

tori.stokke.maehle@stord.kommune.no

MG10-1

X

     

Bjørnar

Hella

46846189

bjhella@hotmail.com

MG10-1

     

X

Egil

Haugland

46672610

egil@famhaugland.no

MG10-1

   

X

 

Bjarte

Urdal

45411551

bjarte.urdal@kvaerner.com

MG10-2

X

     

Erlend

Thilin Gullberg

91693197

erlend.gullberg@kvaerner.com

MG10-2

   

X

 

Bjarte

Urdal

45411551

bjarte.urdal@kvaerner.com

MG10-2

     

X

Børge

Østraat

95272913

borge.ostraat@kvaerner.com

MJ10-1

X

     

Håvard

Hakestad

91783381

hakestad@hotmail.com

MJ10-1

 

X

   

Per

Ness Valvatne

97189168

per.ness.valvatne@stord.kommune.no

MJ10-1

 

X

   

Roar André

Østerbøe

99584813

raoesterboe@gmail.com

MJ10-1

   

X

 

Lars Gunnar

Nilsen

40209848

lars.g.nilsen@sklbb.no

MJ10-2

X

     

Per

Ness Valvatne

97189168

per.ness.valvatne@stord.kommune.no

MJ10-2

 

X

   

Håvard

Hakestad

91783381

hakestad@hotmail.com

MJ10-2

 

X

   

Roar André

Østerbøe

99584813

raoesterboe@gmail.com

MJ10-2

   

X

 

Lars Gunnar

Nilsen

40209848

lars.g.nilsen@sklbb.no

LG11-1

X

     

Rune

Eide

97152799

rune.eide@stord.kommune.no

LG11-1

 

X

   

Egil

Grov

97151407

egilgrov@hotmail.com

LG11-1

   

X

 

Ellen

Tanggard

99001141

ellen.tanggaard@stord.kommune.no

LG11-2

X

     

Øystein

Nesse

95472940

oystein.nesse@dnbeiendom.no

LG11-2

 

X

   

Dag Rune

Vatle

92217601

dag_runev@hotmail.com

LG11-2

   

X

 

Karoline

Klippen

47396990

karolineklippen@hotmail.com

LJ11-1

X

     

Geir

Kannelønning

90870657

frugaard@frugaard.no

LJ11-1

 

X

   

Bernt-Christian

Simonsen

98237785

bernt@sunnit.no

LJ11-1

 

X

   

Rune

Waage

92297617

rune.waage2@kvaerner.com

LJ11-1

   

X

 

Kari

Braathen

97658446

karibraathen@gmail.com

LG12-1

X

     

Jonathan

Zaneski

45265344

johnzaneski@yahoo.com

LG12-1

 

X

   

Torstein

Myhre

93225558

torstein.myhre@sklbb.no

LG12-1

 

X

   

Thomas

Nøkling

95250070

thn@grovelektro.no

LG12-1

   

X

 

Irene

Strømø Kvalvik

41638329

stromo@hotmail.com

LG12-2

X

     

Rune

Eide

97152799

rune.eide@stord.kommune.no

LG12-2

 

X

   

Dag Rune

Vatle

92217601

dag_runev@hotmail.com

LG12-2

   

X

 

Ole-Peder

Grip

92231775

ogrip@sklbb.no

LJ12-1

X

     

Morten

Tofte

97144726

morten.tofte@kvaerner.com

LJ12-1

 

X

   

Per Ove

Langeland

97043158

perovelangeland@gmail.com

LJ12-1

   

X

 

Kjell Sverre

Aasheim

91867790

kjell.sverre.aasheim@elogitbergen.com

SG13-1

X

     

Alf

Bjelland

46400915

alf.bjelland@kvaerner.com

SG13-1

   

X

 

Ole

Yttredal

91634954

ole.yttredal@cognizantog.com

SJ13-1

X

     

Anna Maria Pernilla

Selsås

93240602

pernillaselsas@hotmail.no

SJ13-1

 

X

 

X

Isabel

Solvang Tofte

47826086

isatofte@gmail.com

SJ13-1

   

X

 

Linda

Petterteig

48217931

linda.petterteig@stord.kommune.no

SG14-1

X

     

Helge Thomas

Eide

99629324

helge.thomas.eide@kvaerner.com

SG14-1

 

X

   

Dave

Bryant

98021915

eokland@hotmail.com

SG14-1

 

X

   

Elisabeth

Bryant

46543186

eokland@hotmail.com

SG14-1

 

X

   

Cristian Christopher

Valenza

94163851

cristian_valenza@hotmail.com

SG14-1

     

X

Anita

Hernes

97513759

anitahernes@yahoo.no

SG14-1

   

X

 

Gro

Kvamme

92447363

gro_kvamme@hotmail.no

G16-1

 

X

   

Trond Egil

Arnesen

47352752

trond.arnesen@hvl.no

G16-1

 

X

   

Håvard

Mæland

92051437

havard.Maland@sklbb.no

G16-1

X

 

   

Leif Andreas

Steinsbø

92079668

leif.andreas@frontagruppen.no

G16-1

 

X

   

Frode

Sætre

92261857

frodec3@hotmail.no

G16-1

   

X

 

Olve

Marvik

46862063

olvemarvik@gmail.com

G16-1

     

X

Kåre Johan

Mjør

90231974

kare.mjor@sklbb.no

G19-1

X

     

Tor Andre

Eide

97143881

t-a-e@online.no

G19-1

 

X

   

Trond Egil

Arnesen

47352752

trond.arnesen@hvl.no

G19-1

 

X

   

Toril

Borrevik

98826683

toril.borrevik@sklbb.no

G19-1

 

X

   

Asbjørn

Lunde

99502877

asbjorn.lunde@stord.kommune.no

G19-1

   

X

 

Geir

Alvsvåg

92601736

geir@arcus-vita.no

G19-1

     

X

Andreas

Vaagen Matre

90694212

va-mat@online.no

Trott Senior

X

     

Bjørn Helge

Anuglen

90084238

bjornhelge.anuglen@monter.no

Trott Senior

 

X

   

Kjartan

Bay

48055254

kjartan.bay@hfk.no

Trott Senior

 

X

 

X

Erling

Kjellsby Grov

41508615

ekgrov@online.no

Trott Senior

 

X

   

Vegard

Skaar Brattset

95476855

ve_br89@hotmail.com

Trott Senior

   

X

 

Terje

Moe

90755335

terje.moe@kvaerner.com

Trott 2

X

     

Tor Andre

Eide

97143881

t-a-e@online.no

Trott 2

 

X

   

Trond Egil

Arnesen

47352752

trond.arnesen@hvl.no

Trott 2

 

X

   

Toril

Borrevik

98826683

toril.borrevik@sklbb.no

Trott 2

 

X

 

X

Erling

Kjellsby Grov

41508615

ekgrov@online.no

Trott 2

     

X

Geir

Alvsvåg

92601736

geir@arcus-vita.no

Trott 2

   

X

 

Andreas

Vaagen Matre

90694212

va-mat@online.no

Trott 3 (Bergen)

X

 

X

 

Joar

Hystad

90650424

joarhystad@gmail.com

Trott 4 (Bergen)

X

 

X

 

Joar

Hystad

90650424

joarhystad@gmail.com

 

Trott IL
Postboks 790, 5404 STORD
trott@sklbb.no

Ansvarlig Web redaktør: Geir E Aga

Bankkonto 3520.07.19237

Flest mogeleg lengst mogeleg

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift