IL Havdur

Ungdomsavdeling

Ungdomsavdeling

Støtteapparat i ungdomsavdelingen

 

Endret 19.06.2018

Lag Rolle Navn Mobil Email
         
J13 (2006) Hovedtrener Jøran Halsne 93084227 joran.halsne@lyse.net
  Lagleder Tommy Bugge Hansen 90936722 tommyhansen@lyse.net
  Lagleder Hilde Byberg 94384478 hildeb@epost.no
  Oppmann Lene Ramstrøm 92232812 lenesigurdsen@hotmail.com
         
G15 (2003-05) Hovedtrener Tron Øyvind Andersen 98808693 tron.andersen@lyse.net
  Oppmann Svein Skregelid 91736707 svein.skregelid@lyse.net
J15 (2004) Hovedtrener Jostein Mæle 48127066 josmael@online.no
  Oppmann Kurt Eivind Gilje 94278230 kegilje@gmail.com
SR Jenter Hovedtrener Jarl Roth 97094515 jarl.roth1@lyse.net
  Trener Vibeke Samuelsen Berner 91372137 vibeke.berner@lyse.net
  Trener Bjørn -Tore Øvstebø 92816639 bjorn.tore@lyse.net
  Oppmann Wenche Vikedal 41270597 wenche.vikedal@lyse.net
G19 Hovedtrener Knut Kleming 92224003 knut@norrona.net
  Trener Jon Bryne 90928001 jbry76@mac.com

► Besøksadresse
Eikebergvegen 11, 4054 Tjelta
► Postadresse
Idrettslaget Havdur
Postboks 14, 4054 Tjelta
► Organisasjonsnummer: 983 402 445
► Kontonummer: 3206.20.59043 

► Daglig leder: Anne Nygård
Tlf: 936 07 935 / E-post:
daglig_leder@havdur.no
► Leder hovedstyret: Bernt Høyland
Tlf: 990 90 549 / E-post:
bernt.hoyland@sola.kommune.no
► Leder fotballgruppen: Jon Thomas Bjelland
Tlf: 959 42 271 / E-post: 
leder@fotball.havdur.no 
► Leder håndballgruppen: Reidun Vigdel Ølberg

Tlf:91633367 / E-post: vigdel_olberg@yahoo.no

____________________________________________________________________________________ 
Bli grasrotgiver til Idrettslaget Havdur du også!
Vi vil få 5% av beløpet du spiller for, og det koster deg ingenting.

Send sms Grasrotandelen 983402445 til 2020

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift