IL Havdur

Miniavdeling

Miniavdeling

Støtteapparat inneværende sesong

Oppdatert 03.01.2019

MG8 (2011) Hovedtrener Knut Henry Rosseid 45233949 khrosseid@gmail.com
  Trener Sølve Byberg 90143719 solve.byberg@gmail.com
  Oppmann Kjetil Flood-Engebretsen 97653590 kfle@lyse.net
  Trener Vera Braathen 92464242 vera.hilde.braathen.78@gmail.com
  Trener Annette Usken Smith   familiensmith@gmail.com
MJ8 (2011) Hovedtrener Alexander Eriksen 45424765 einar_alex_4@hotmail.com
  Trener Tina Sele 92047956 tina_sele@hotmail.com
  Oppmann Veronica Stangeland 94973930 v_stangeland@hotmail.com
MG9 (2010) Hovedtrener Robert Tveit 41226752 roberttveit@gmail.com
  Trener Tone Frafjord 46392647 tbfrafjord@gmail.com
  Trener Gry Klingsheim Vigdel 90881797 gry.vigdel@lyse.net
  Oppmann Marion Klingsheim Rege 93091431 mkr@er-offshore.no
MJ9 (2010) Hovedtrener Kjetil Kleiven 41289966 kleiven66@hotmail.com
  Trener Ole Eriksen 92012740 ole@veldeas.no
  Trener Kalle Emanuel Ringsby 47891905 kr@norog.no
  Oppmann Kjersti Skei 92429818 kjerstiskei@hotmail.com
MG10 (2009) Hovedtrener Tarjei Bore 45427058 tarjei.bore@lyse.net
  Trener Tore Andersen 90102916 tore.andersen@lyse.net
  Oppmann Kristin Hauge 91791112 Kristinhauge81@hotmail.com
  Trener Espen Tjelta 92226984 espen.tjelta@lyse.net
  Trener Gunnar Ølberg 95056514 gunnarolb@yahoo.no
MJ10 (2009) Hovedtrener Robert Tveit 41226752 roberttveit@gmail.com
  Oppmann Siw Iren Koen 93854793 sikoen@lyse.net
MG11 (2008) Hovedtrener Ørjan Eriksen 95197045 orjan.eriksen@tsmaskin.no
  Trener Hilde Opdahl 90683097 hilde_opdahl@hotmail.com
  Trener Erik Paulsen 90820430 erik.paulsen@uis.no
  Trener Kalle Emanuel Ringsby 47891905 kr@norog.no
  Trener Terje Strømstad 91709984 terje@stroemstad.com
  Oppmann Inger Marie Dysjaland   inger.byberg@lyse.net
  Lagleder Camilla Vistnes 41293488 camilla.vistnes@lyse.net
MJ11 (2008) Hovedtrener Kenneth Mortveit 91837797 kenneth.mortveit@gmail.com
  Trener Morten Berner 91002380 morten.berner@lyse.net
  Oppmann Kjersti Voll 93236507 kjerstivoll@icloud.com
LG12 (2007) Hovedtrener Jon Thomas Bjelland 95942271 leder@fotball.havdur.no
  Trener Pål Aune 93488709 pal.aune@lyse.no
  Trener Adrianus Koen 98431033 akoen@lyse.net
  Oppmann Heidi Hellestø 91698989 heidi.hellesto@lyse.net
LJ12 (2007) Hovedtrener Tone Rasmussen 95298757 tone.rasmussen@oras.no
  Trener Rune Haughom Reke 958 86 185 rune.reke@itservice.no
  Oppmann Per Kvalvåg 91831013 per.kvalvag@lyse.net

► Besøksadresse
Eikebergvegen 11, 4054 Tjelta
► Postadresse
Idrettslaget Havdur
Postboks 14, 4054 Tjelta
► Organisasjonsnummer: 983 402 445
► Kontonummer: 3206.20.59043 

► Daglig leder: Anne Nygård
Tlf: 936 07 935 / E-post:
daglig_leder@havdur.no
► Leder hovedstyret: Bernt Høyland
Tlf: 990 90 549 / E-post:
bernt.hoyland@sola.kommune.no
► Leder fotballgruppen: Jon Thomas Bjelland
Tlf: 959 42 271 / E-post: 
leder@fotball.havdur.no 
► Leder håndballgruppen: Reidun Vigdel Ølberg

Tlf:91633367 / E-post: vigdel_olberg@yahoo.no

____________________________________________________________________________________ 
Bli grasrotgiver til Idrettslaget Havdur du også!
Vi vil få 5% av beløpet du spiller for, og det koster deg ingenting.

Send sms Grasrotandelen 983402445 til 2020

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift