Avaldsnes

Hovedstyret

Hovedstyret
HOVEDSTYRET
Funksjon Navn Tlf. mobil E-post
Leder Helge S. Gaard 959 37 666 hsgaard@haugnett.no
Nestleder Ynskje W. Kaldheim 416 86 756 ynskje@haugnett.no
Styremedlem Nils W. Krog 992 62 848 nilskrog@hotmail.com
Styremedlem Lise Lotte Austevik930 34 422

lise.lotte@karmoyskolen.no

Styremedlem Hans Eike 990 37 178 hans_eike@hotmail.com
Leder Fotball Hallgeir Broen 464 27 684hallgeir.broen@espira.no
Leder håndball Leif Idar Langelandsvik 970 30 489 leif.idar@langelandsvik.net
Leder barn Line Bratthammer 459 61 323 lb@haugaland-industri.no
Leder anlegg Geir Heimdal 957 26 113 geir.heimdal1@haugnett.no
Varamedlem Hanne Marthe Steinkjellå 907 60 548 hmstein@haugnett.no
Daglig leder Norvald A. Kaldheim 977 37 047 norvald@avaldsnes.no

"Vi gjør lokalmiljøet ditt rikere, tryggere og morsommere"


AVALDSNES IDRETTSLAG
ADR Avaldsnes idrettsenter Visnesveien 77, 4262 AVALDSNES | TLF 52843306 | EPOST ail@avaldsnes.no
www.avaldsnes.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift