Bremnes IL

Trenarar-Leiarar

Trenarar-Leiarar
Trenarar-Leiarar

Test av rapport
Amalie Søvik
Grupper: Jenter 12 år
Anders Husevik Stavland
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 11 år | Gutter 11 år | Gutter 12 år | JR-Damer
Andreas Agasøster
Grupper: Gutter 16 år
Anette Bergan Amble
Grupper: Jenter 14 år
Anne Kallevåg
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 11 år
Anne Norheim
Grupper: Jenter 12 år
Arild Fylkesnes
Grupper: Jenter 10 år
Arne Åsnes
Grupper: Jenter 10 år
Bente Steinsbø
Grupper: Gutter 9 år
Bernt Eidesvik
Grupper: A-Lag | Gutter 16 år | JR-Damer | JR-Damer
Birger Gunvald Habbestad
Grupper: Gutter 14 år | Junior | Junior
Birgitte Mathiassen
Grupper: Jenter 13 år | Jenter 13 år
Bjarne Hallaråker
Grupper: Junior
Bjarne Ådnanes
Grupper: Gutter 15 år | Gutter 15 år
Bjarne Trovåg Hansen
Grupper: JR-Damer | JR-Damer
Bjørn Nøstbakken
Grupper: Junior
Bjørn Tverborgvik
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 8 år
Britt Iren Mæland Berntsen
Grupper: Jenter 12 år
Britt Mari Farestveit
Grupper: Gutter 8 år
Børge Habbestad
Grupper: Jenter 15 år | Jenter 15 år
Camilla Fjellheim
Grupper: Jenter 13 år
Dagfinn Teigland
Grupper: Jenter 10 år
Edgar Vorland
Grupper: JR-Damer
Edvin Helland
Grupper: Gutter 15 år | Junior
Elin Maria Aasheim
Grupper: Gutter 11 år
Erling Lodden
Grupper: Junior | Junior
Ernst Georg Økland
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 9 år
Espen Vold
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år
Frank Søvik
Grupper: Jenter 12 år
Frode Fylkesnes
Grupper: Gutter 8 år | Jenter 12 år | Jenter 12 år
Frode Gjerde
Grupper: Gutter 16 år | Junior
Frode Kvarven
Grupper: Gutter 15 år
Frode Sortland
Grupper: Administrasjon | Trenere 13-19 | Trenere 5-10
Geir Magne Solhaug Kjøpstad
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 12 år
Geirmund Brendesæter
Grupper: A-Lag | Jenter 14 år | Junior
Georg Mathias Andal
Grupper: A-Lag
Gro Ådland
Grupper: Jenter 11 år
Gunn Westre
Grupper: Jenter 10 år
Harald Fylkesnes
Grupper: Junior
Heidi M Gjerde Sæverud
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 13 år
Helge Ånderå
Grupper: Gutter 15 år | Jenter 12 år | Jenter 12 år
Håvard Meling
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år
Idar Larsen
Grupper: A-Lag | JR-Damer | JR-Damer
Ingar Østensen
Grupper: Jenter 14 år
Jalle Bråthen
Grupper: Veteran
Jan Erling Ådnanes
Grupper: Gutter 9 år
Jan Inge Folgerø-Holm
Grupper: Junior
Jan Olav Onarheim
Grupper: Gutter 9 år
Jan Terje Larsen
Grupper: Junior
Jannicke Gjerdevik
Grupper: Jenter 14 år
Jens Olav Gjøsæter Sortland
Grupper: Jenter 9 år | Jenter 9 år
Jesper Økland
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 9 år
Johanne Grindheim
Grupper: Jenter 13 år | Jenter 13 år
Johannes Seim
Grupper: Gutter 8 år | Jenter 8 år
Johannes Økland
Grupper: Jenter 10 år
John Willy Kirketeig
Grupper: Jenter 16 år | Jenter 16 år | JR-Damer | Junior
Johnny Nesse
Grupper: Jenter 14 år
Jørgen Kallevåg
Grupper: Gutter 14 år
Karen Nesse
Grupper: Jenter 14 år
Kari Sortland Vaula
Grupper: Jenter 11 år
Karoline Eidsvåg
Grupper: Jenter 11 år
Karstein Fylkesnes
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 13 år | Gutter 8 år
Kenneth Nesse
Grupper: Gutter 16 år
Kjell Økland
Grupper: Administrasjon | Administrasjon | Trenere 13-19 | Trenere 5-10 | Veteran
Kjetil Gåsland
Grupper: A-Lag
Kjetil Hus
Grupper: Gutter 15 år
Kjetil Vea
Grupper: Gutter 15 år
Knut Selle
Grupper: Junior
Knut Arve Meling
Grupper: Jenter 13 år | Jenter 13 år
Kristian Andreas Stavland
Grupper: Jenter 13 år
Kristian Husø Østensen
Grupper: Gutter 14 år
Kristoffer Bergtun Sønstabø
Grupper: Gutter 10 år
Lars-Petter Steinsbø Lie
Grupper: A-Lag | Gutter 12 år | Gutter 12 år | Gutter 12 år | Jenter 10 år | Jenter 9 år | Jenter 9 år
Leif Kåre Natterøy
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år | Gutter 9 år
Lene Hope Ånderå
Grupper: Jenter 12 år | Jenter 12 år
Lina Gvazdinskaite
Grupper: Jenter 8 år
Linda Fylkesnes
Grupper: Gutter 11 år
Linda s Kallevåg
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 13 år
Martin Frimannslund
Grupper: Jenter 9 år | Jenter 9 år
Martin Nysten
Grupper: Jenter 10 år
Martin Vedøy
Grupper: JR-Damer
Martin Dan Krogsgaard Frederiksen
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 9 år | Jenter 9 år
Mats Kvarven
Grupper: Gutter 15 år
Miriam Amundsen
Grupper: Jenter 10 år
Monica Fylkesnes
Grupper: Jenter 10 år
Monica Paulsen
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 9 år
Monika Gåsland
Grupper: Gutter 8 år
Morten Meling
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år
Nerijus Nakutis
Grupper: 2.div Menn
Nils Sortland
Grupper: Gutter 16 år
Nils Petter Rogne
Grupper: JR-Damer
Nina Solland
Grupper: Junior
Oddgeir Alvsvåg
Grupper: Junior
Olav Natterøy
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Olve Nyhammer
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 13 år
Per Kåre Kallevåg
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 16 år
Raymond Karl Gjerde
Grupper: Gutter 12 år | Jenter 8 år
Rebekka Mæland
Grupper: Gutter 8 år
Rigmor Lønning
Grupper: Jenter 16 år | Jenter 16 år
Roar Nesse
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 15 år
Roger Sæverud
Grupper: Jenter 15 år | Jenter 15 år | Old-Boys
Roger Amund Anglevik
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 9 år
Roy Onarheim
Grupper: Jenter 14 år | Junior
Rune Aasheim
Grupper: Junior
Rune Innvær
Grupper: Gutter 16 år
Rune Nesse
Grupper: Gutter 15 år | Gutter 15 år
Rune Sandvik
Grupper: Gutter 8 år
Rune Vespestad
Grupper: Jenter 13 år | Jenter 13 år | JR-Damer | JR-Damer
Sigurd Hus Bråthen
Grupper: Gutter 12 år
Steffen Halleraker
Grupper: JR-Damer | JR-Damer
Stein Folgerø-Holm
Grupper: JR-Damer | JR-Damer
Steinar Sætre
Grupper: Gutter 9 år | Jenter 15 år | Jenter 15 år | Old-Boys
Stian Håvik
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år
Stian Høgberg
Grupper: Gutter 8 år
Stian Jonassen
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 13 år
Stian Habbestad Ytrøy
Grupper: A-Lag | JR-Damer
Ståle Mæland
Grupper: Jenter 16 år | Jenter 16 år | JR-Damer
Ståle Stavland
Grupper: Gutter 9 år
Ståle Ytrøy
Grupper: A-Lag | Gutter 11 år | Gutter 11 år | Gutter 12 år | Jenter 16 år | Jenter 16 år | JR-Damer | JR-Damer
Svein Fylkesnes
Grupper: Jenter 12 år | Jenter 12 år
Therese H Brendesæter
Grupper: Jenter 8 år
Tina Rasmussen
Grupper: Jenter 9 år | Jenter 9 år
Tom Peter Sævik
Grupper: Jenter 12 år
Tommy Esperø
Grupper: Gutter 15 år | Gutter 16 år
Tony Kvarven
Grupper: Gutter 14 år
Tore Grotle
Grupper: Gutter 10 år | Jenter 13 år | Jenter 13 år
Tore Mads Gjøsæter
Grupper: Jenter 16 år | Jenter 16 år | JR-Damer
Torill Johansen
Grupper: Junior
Torstein Lydersen
Grupper: Jenter 10 år
Trond Haldorsen
Grupper: Jenter 15 år | Jenter 15 år
Trygve Uddu
Grupper: Jenter 8 år
Vidar Gilje
Grupper: Junior
Vidar Helvik
Grupper: Gutter 9 år
Vidar Frank Økland
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 13 år | Gutter 13 år | Gutter 13 år | SPU
Åse Østensen
Grupper: Jenter 14 år
Åsmund Selle
Grupper: Gutter 16 år | Gutter 9 år | Jenter 13 år | Jenter 13 år
Torstein Lydersen
Grupper: Jenter 10 år

Bremnes Idrettslag
Idrettsveien 87, 5430 Bremnes

bil@bremnesil.no - Telefon 53421666

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift