IL Havdur

Oversikt over trenere og oppmenn sesongen 2018/ 2019

Oversikt over trenere og oppmenn sesongen 2018/ 2019
Lag/ funksjon: Navn: E-post: Mobil:
Idrettsskolen:
Kontaktperson 2014-kullet (oppstart januar 2019) Helle Klepp helle_klepp@hotmail.no 97504335
Kontaktperson 2013-kullet Rebekka Flikka rebekkaflikka@hotmail.com 47645706
Kontaktperson 2013-kullet Kjetil Byberg-Moi kjetil.moi@lyse.net 95176031
Jenter og gutter 6 (født 2012):
Trener jenter Jone Hamre jonehamre@hotmail.com 97649727
Trener gutter Silje Kristiansen silje.kristiansen@lyse.net 97193323
Oppmann  Øyvind Dagsland dagsland@lyse.net 91343183
Jenter 7 (født 2011):
Trener jenter Veronica Stangeland v_stangeland@hotmail.com 94973930
Trener jenter Ragnar Tjessem tjessem.ragnar@lyse.net 41234141
Trener jenter Alexander Eriksen einar_alex_4@hotmail.com 45424765
Oppmann Laila Lønning    
Gutter 7 (født 2011):
Trener gutter Kenneth Vik kenneth.vik@brannsr.no 99392759
Oppmann jenter Linn Albrigtsen linn.albrigtsen@gmail.com 98487799
Jenter 8 (født 2010):
Trener  Lene Soldal lene_eriksen84@hotmail.com 90866762
Trener  Mona Eriksen monaeriksen85@gmail.com 93246196
Trener  Elise Cathrine Hamre elisecathrinekarlsen@hotmail.com 93089186
Trener Siv Maren Byberg siv_maren@hotmail.com 40470805
Oppmann  Siri Jordbrekk Forsberg siri.jordbrekk@lyse.net 93032655
Jenter 9 (født 2009):
Trener  Ivar Handeland ivar.handeland@tsmaskin.no  
Trener  Kariann Fotland   92888296
Oppmann Ingrid Hansen eveline@hotmail.no 47232982
Gutter 9 (født 2009):
Trener Kenneth Vik kenneth.vik@brannsr.no 99392759
Trener Katharina Øye katharina.oeye@hotmail.com 92115409
Oppmann Linn Albrigtsen linn.albrigtsen@gmail.com 98487799
Jenter 10 (født 2008):
Trener Helle Klepp helle_klepp@hotmail.no 97504335
Trener  Camilla Marvik cami77@gmail.com 97076415
Trener Gry Klingsheim Vigdel gry.vigdel@lyse.net 90881797
Oppmann Ann Jeanette Skjæveland Oaland leiteveien@hotmail.com 47600925
Gutter 10 (født 2008):
Trener Ann-Evy Helleberg aehelleberg@hotmail.com 93448719
Trener Hilde Opdahl hilde_opdahl@hotmail.com 90683097
Oppmann      
Jenter 11 (født 2007):

Trener

Cathrine Jekteberg cathrine.jekteberg@gmail.com 95820041
Trener  Jens Thore Jensen jens_thore_jensen@hotmail.com 41559257
Oppmann  Hilde Riis Kvalvåg hilde.kvalvag@lyse.net 41559547
Jenter 12 (født 2006):
Trener  Katrine Landsnes katrine.landsnes@lyse.net 48083811
Trener  Anne Lise Holmebakken aholmebakken@gmail.com 91709984
Trener Cecilie Lea cecilielea.82@lyse.net 98232561
Oppmann  Lene Finnestad Mo lenfinne@online.no 41748631
Gutter 13 (født 2006 og 2005):
Trener Janne Wåge janne_waage@hotmail.com 91772536
Trener  Nina Nordmo nina.nordmo@gmail.com 97737522
Trener Thomas Guggedal thomas.guggedal@lyse.net 91117713
Oppmann  Dennis Larsen dennisblarsen@live.dk 98130778
Jenter 13 (født 2005):
Trener Hilde Sola Lunde hilde.sola@lyse.net 97600643
Oppmann  Janne Stangeland janne.stangeland@lyse.net 46908682
Jenter 14 (født 2004):
Trener Janne Wåge janne_waage@hotmail.com 91772536
Trener Thomas Guggedal thomas.guggedal@lyse.net 91117713
Oppmann  Tone Paulsen tone1971@lyse.net 45036251
Damer:
Trener/ oppmann Veronica Stangeland v_stangeland@hotmail.com 94973930
Trener Kristine Stokka kstokka91@gmail.com 90930047

► Besøksadresse
Eikebergvegen 11, 4054 Tjelta
► Postadresse
Idrettslaget Havdur
Postboks 14, 4054 Tjelta
► Organisasjonsnummer: 983 402 445
► Kontonummer: 3206.20.59043 

► Daglig leder: Anne Nygård
Tlf: 936 07 935 / E-post:
daglig_leder@havdur.no
► Leder hovedstyret: Bernt Høyland
Tlf: 990 90 549 / E-post:
bernt.hoyland@sola.kommune.no
► Leder fotballgruppen: Jon Thomas Bjelland
Tlf: 959 42 271 / E-post: 
leder@fotball.havdur.no 
► Leder håndballgruppen: Reidun Vigdel Ølberg

Tlf:91633367 / E-post: vigdel_olberg@yahoo.no

____________________________________________________________________________________ 
Bli grasrotgiver til Idrettslaget Havdur du også!
Vi vil få 5% av beløpet du spiller for, og det koster deg ingenting.

Send sms Grasrotandelen 983402445 til 2020

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift