Mastra IL

Hovedstyret

Hovedstyret

Hovedstyret 2018

Leder & Politiattest ansvarlig

Roy Adsen

917 00 620

roy.adsen@gmail.com

Nestleder

Atle Stian Vaaland

955 59 500

stian@vaaland.no

Styremedlem

Eirik Hodnefjell

909 43 929

eirik.hodnefjell@gmail.com

Styremedlem

Agnar Apeland

479 22 006

agnar@pakkeriet.net

Styremedlem

Jana Hollands

926 86 380

turn@mastra-il.no

Leder Fotball

Eirik Hodnefjell

Atle Stian Vaaland

909 43 929

955 59 500

fotball@mastra-il.no

Leder Håndball

Inger Elin Meling

472 72 350

handball@mastra-il.no

Leder Turn

Jana Hollands

926 86 380

turn@mastra-il.no

Varamedlem

Kine Larsen

990 13 101

kine@raftklinikken.no

Sponsor - WEB - Kontingent

Sveinung Haugvaldstad

918 81 666

rentura@online.no

Regnskap

Bokholderiet Hinna as

51 88 24 95

regnskap@bok-hinna.no

Kasserer

Endre Edvinsen

920 15 014

kasserer@mastra-il.no

VALGKOMITE
Leder

Hovedstyret

51 72 45 72post@mastra-il.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift