Besøk våre lagsider

22.08 17:30 Gymnasbane 7 B
Haugar #1 - Haugar Jenter 13 år -
16.09 15:00 Olvondo Stadion B
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 13 år -
26.09 17:30 Gymnasbane 7 H
Haugar Jenter 13 år - Haugar #1 -
24.10 19:00 Gymnasbane 7 H
Haugar Jenter 13 år - Bremnes IL #1 -
16.06 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #3 -  
11.06 14:00 Torvastad 3B B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 2 - 0  
11.06 12:00 Semifinale Karmøy Cup - Torvastad 3B Kunstgras H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #1 1 - 0  
10.06 17:00 Torvastad 3A (Kunstgras) B  
Åkra #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
10.06 15:00 Torvastad 1A (Stadion) H  
Haugar Jenter 13 år - Nord J-2004-1 4 - 0  
24.10 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Bremnes IL #1 -  
26.09 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #1 -  
16.09 15:00 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 13 år -  
22.08 17:30 Gymnasbane 7 B  
Haugar #1 - Haugar Jenter 13 år -  
16.06 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #3 -  
11.06 14:00 Torvastad 3B B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 2 - 0  
11.06 12:00 Semifinale Karmøy Cup - Torvastad 3B Kunstgras H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #1 1 - 0  
10.06 17:00 Torvastad 3A (Kunstgras) B  
Åkra #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
10.06 15:00 Torvastad 1A (Stadion) H  
Haugar Jenter 13 år - Nord J-2004-1 4 - 0  
09.06 19:00 Torvastad 2 (Gras) B  
Haugar cuper J12 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
09.06 17:00 Torvastad 2 (Gras) B  
Torvastad IL J12 SJ13- - Haugar Jenter 13 år 0 - 7  
06.06 18:30 Frakkagjerd Kunstgras B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
30.05 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - IL Skjoldar J13 21 - 0  
22.05 17:00 Falkeid Kunstgras B B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 13 år 5 - 5  
21.05 18:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Skjold IL f.03/04 8 - 0  
14.05 18:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Sveio IL #1 8 - 0  
02.05 18:30 Sauda Stadion KG B  
Sauda 1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 5  
30.04 15:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Djerv 1919 #1 1 - 0  
30.04 10:00 Eddie Cup Semifinale Gym 6 H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #1 1 - 2  
29.04 14:50 Gymnasbane 6 B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 5  
29.04 09:50 Gymnasbane 6 B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
26.04 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Nord J-2004-1 5 - 1  
18.04 18:30 Olvondo 9er B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 7  
06.04 18:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Djerv 1919 #1 4 - 4  
04.04 19:00 Falkeid Kunstgras B H  
Haugar Jenter 13 år - Falkeid #1 4 - 1  
28.03 20:00 Nord Kunstgress B  
Nord J-2004-1 - Haugar Jenter 13 år 2 - 1  
27.03 17:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 7  
09.03 18:30 Karmøyhallen B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 3 - 0  
18.02 17:15 Haugarhallen H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #1 0 - 3  
18.02 16:25 Haugarhallen B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 1  
18.02 14:45 Haugarhallen B  
Åkra #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 5  
18.02 12:40 Haugarhallen B  
Bremnes IL #2 - Haugar Jenter 13 år 0 - 1  
18.02 11:00 Haugarhallen H  
Haugar Jenter 13 år - SUIL #1 0 - 2  
30.01 18:00 Frakkagjerd Kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
19.01 18:30 Karmøyhallen B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 5 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adele E 12 7
Alexandra Amalie K 13 6
Alva K 13 3
Anna F 13 27 4
Christina R 13 5
Ennie C 13 30 16
Gyrid Nagell S 13 25 1
Ida Marie Knudsen K 13 28 38
Julia S 12 7
Julie E 13 16 4
Kaja Gjerde H 11 30 2
Madeline D 11 1
Maren Alice B 13 4
Maria P 13 24
Marie Sofie B 13 29 4
Marthe Gjerde H 13 27 29
Natalie N 13 28 3
Nora S 13 30 2
Tora K 13 10
Veslemøy Simonsen-Lie 12 11 3
Victoria G 13 25 4
Vilde K 13 11 2
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products