Besøk våre lagsider

26.09 18:30 Gymnasbane 6 H
Djerv 1919 G13 - Djerv 1919 #1 -
03.10 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras B
Trott #3 - Vard Haugesund Gutter 13 år -
22.10 18:00 Olvondo 9er B
Bremnes IL #1 - Bremnes G13-1 -
19.09 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras B  
Trott #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år -  
19.09 18:30 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Trott -  
12.09 18:30 Gymnasbane 6 H  
Bremnes G13-1 - Bremnes IL #1 0 - 2  
29.08 18:30 Gym 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Trott #3 3 - 1  
21.08 17:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 4 - 2  
22.10 18:00 Olvondo 9er B  
Bremnes IL #1 - Bremnes G13-1 -  
03.10 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras B  
Trott #3 - Vard Haugesund Gutter 13 år -  
26.09 18:30 Gymnasbane 6 H  
Djerv 1919 G13 - Djerv 1919 #1 -  
19.09 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras B  
Trott #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år -  
19.09 18:30 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Trott -  
12.09 18:30 Gymnasbane 6 H  
Bremnes G13-1 - Bremnes IL #1 0 - 2  
29.08 18:30 Gym 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Trott #3 3 - 1  
21.08 17:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 4 - 2  
10.06 14:00 Torvastad 3A (Kunstgras) H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Bremnes IL #2 2 - 1  
10.06 12:00 Torvastad 3B (Kunstgras) H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Vard Haugesund 13-5 SG13- 4 - 0  
09.06 19:00 Torvastad 3B (Kunstgras) B  
Sandved IL SG13-2 - Vard Haugesund Gutter 13 år 3 - 2  
30.05 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras B  
Trott #1 - Trott G13 1 3 - 6  
19.05 17:00 Gymnasbane 2 B  
Djerv 1919 #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 1  
19.05 10:00 B  
Djerv 1919 - Vard Haugesund Gutter 13 år -  
16.05 17:00 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Bremnes G13-1 4 - 2  
08.05 18:30 Gymnasbane 6 H  
Djerv 1919 G13 - Djerv 1919 #1 1 - 1  
30.04 11:00 Eddie cup semifinale H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Vard Haugesund #4 2 - 1  
29.04 13:10 Eddie cup H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Vard Haugesund #4 1 - 1  
24.04 18:30 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Trott #3 1 - 2  
04.04 18:30 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Stord 13-1 -  
27.03 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Vard Haugesund Gutter 13 år 1 - 17  
19.03 16:00 Fossemyra kunstgress (A-sluttspill Vinterserie) H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Trott #3 8 - 2  
09.02 17:00 Gymnasbane 6 H  
Vard Haugesund Gutter 13 år - Skjold IL f.04 9 - 0  
14.01 12:00 Prestagardsskogen Kunstgras B  
Trott #3 - Vard Haugesund Gutter 13 år 5 - 2  
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products