Besøk våre lagsider

25.09 18:00 Falkeid Kunstgras A H
Falkeid Gutter 12 år - Kopervik Gutter 2005 (1) -
03.10 17:00 Karmøy storhall B
SK Vedavåg Karmøy #2 - Falkeid Gutter 12 år -
12.09 18:30 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Gutter 12 år - Åkra #3 6 - 3  
06.09 18:30 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Gutter 12 år - Vard Haugesund #4 0 - 8  
02.09 15:30 KRYSTALL - Grasbane - 7'er H  
Falkeid Gutter 12 år - Stegaberg IL #1 6 - 2  
02.09 14:30 KRYSTALL - Grasbane - 7'er B  
Stegaberg IL #2 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 1  
02.09 12:30 KNERTEN - Grasbane - 7'er B  
Sauda I.L. LG12-1 - Falkeid Gutter 12 år 0 - 4  
03.10 17:00 Karmøy storhall B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Falkeid Gutter 12 år -  
25.09 18:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Kopervik Gutter 2005 (1) -  
12.09 18:30 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Gutter 12 år - Åkra #3 6 - 3  
06.09 18:30 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Gutter 12 år - Vard Haugesund #4 0 - 8  
02.09 15:30 KRYSTALL - Grasbane - 7'er H  
Falkeid Gutter 12 år - Stegaberg IL #1 6 - 2  
02.09 14:30 KRYSTALL - Grasbane - 7'er B  
Stegaberg IL #2 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 1  
02.09 12:30 KNERTEN - Grasbane - 7'er B  
Sauda I.L. LG12-1 - Falkeid Gutter 12 år 0 - 4  
02.09 11:30 KNERTEN - Grasbane - 7'er H  
Falkeid Gutter 12 år - Sauda I. L. LG12-2 3 - 1  
23.08 18:30 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Gutter 12 år - Nord G-2004-2 1 - 16  
18.06 08:40 Bane 09 Etne Cup B  
Åkra #3 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 6  
17.06 20:00 Bane 08 Etne Cup B  
IL Haugil - Falkeid Gutter 12 år 2 - 12  
17.06 18:00 Bane 08 Etne Cup B  
Ølen IL #1 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 2  
17.06 16:00 ETNE CUP (bane 7) B  
Trott #1 - Falkeid Gutter 12 år 0 - 4  
16.06 17:00 Steinsvollen 20 Etne Cup B  
Stegaberg IL - Falkeid Gutter 12 år 0 - 4  
14.06 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #6 - Falkeid Gutter 12 år 5 - 5  
12.06 17:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Åkra #1 11 - 4  
07.06 18:30 Åsebøen Minigress 1 B  
Kopervik Gutter 2005 (2) - Falkeid Gutter 12 år -  
29.05 17:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Haugar #4 10 - 3  
15.05 18:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 12 år - SK Vedavåg Karmøy #1 4 - 4  
03.05 18:00 Gymnasbane B  
Djerv 1919 #2 - Falkeid Gutter 12 år 6 - 4  
25.04 18:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Gutter 12 år - Haugar #1 7 - 4  
18.04 17:00 Avaldsnes idrettspark B  
Avaldsnes #1 - Falkeid Gutter 12 år 3 - 5  
26.03 16:00 Frakkagjerd B  
Stegaberg IL #2 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 3  
26.03 15:30 Frakkagjerd 2 B  
Stegaberg IL #1 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 2  
26.03 14:30 Frakkagjerd 2 B  
Nord G-2005-1 - Falkeid Gutter 12 år 4 - 1  
26.03 14:00 Frakkagjerd 2 B  
Avaldsnes #1 - Falkeid Gutter 12 år 1 - 1  
11.03 11:20 Karmøy storhall bane 4 B  
Åkra #2 - Falkeid Gutter 12 år 3 - 2  
11.03 10:20 Storhall Karmøy - Bane 3 B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - Falkeid Gutter 12 år 0 - 4  
11.03 09:20 Karmøy storhall bane 4 B  
Vard Haugesund #6 - Falkeid Gutter 12 år 0 - 2  
08.03 18:30 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Gutter 12 år - Stegaberg IL #1 11 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Aaron T 12 23 13
Elias H. S 12 15 4
Emil F 12 18 3
Even G 12 24 4
Gbassay P 12 19 7
Håkon Eide H 12 14 8
Håvard W 12 20
John Thomas I 11 4 2
Jørgen B 12 23 4
Mikal T 12 12 3
Noah V 12 23 10
Oliver V 12 8
Sondre Emil W 12 23 9
Tobias D 12 18 5
Vetle V 12 23 33
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products