Besøk våre lagsider

19.07 16:00 Sentralidrettsanlegget Gras H
Bremnes IL Gutter 14 år - Stord G13-1 -
29.07 15:10 Valle Hovin 2 B
Kongsvinger 2 - Bremnes IL Gutter 14 år -
30.07 16:10 Furuset 1 B
Sogndal - Bremnes IL Gutter 14 år -
31.07 15:10 Haraløkka 1 B
Manglerud Star - Bremnes IL Gutter 14 år -
18.08 12:00 Olvondo Stadion H
Bremnes IL Gutter 14 år - Trott -
21.06 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G14 2 - Fitjar 1 4 - 1  
17.06 14:30 Bane 1 B  
Lura - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 1  
17.06 10:45 Bane 1 B  
Hinna 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 7  
16.06 14:15 Bane 1 B  
Tasta - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 7  
16.06 12:45 Bane 2 B  
Bogafjell 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 3 - 1  
01.11 18:30 Moster Grendapark B  
Moster 1 - Bremnes G14 2 -  
23.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Fitjar 1 -  
19.10 19:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Stord 2 -  
07.10 16:00 Prestegardsskogen kunstgras B  
Trott - Bremnes G14 2 -  
27.09 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Bremnes 9-er -  
18.09 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G14 2 - Moster 1 -  
15.09 13:00 Fitjar kunstgras B  
Fitjar 1 - Bremnes G14 2 -  
08.09 13:00 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord 2 - Bremnes G14 2 -  
30.08 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Trott -  
23.08 20:15 Olvondo Stadion B  
Bremnes 9-er - Bremnes G14 2 -  
18.08 12:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Trott -  
31.07 15:10 Haraløkka 1 B  
Manglerud Star - Bremnes IL Gutter 14 år -  
30.07 16:10 Furuset 1 B  
Sogndal - Bremnes IL Gutter 14 år -  
29.07 15:10 Valle Hovin 2 B  
Kongsvinger 2 - Bremnes IL Gutter 14 år -  
19.07 16:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Stord G13-1 -  
21.06 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G14 2 - Fitjar 1 4 - 1  
17.06 14:30 Bane 1 B  
Lura - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 1  
17.06 10:45 Bane 1 B  
Hinna 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 7  
16.06 14:15 Bane 1 B  
Tasta - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 7  
16.06 12:45 Bane 2 B  
Bogafjell 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 3 - 1  
16.06 11:15 Bane 2 B  
Hinna 1 - Bremnes IL Gutter 14 år 1 - 5  
14.06 18:30 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord 2 - Bremnes G14 2 2 - 2  
03.06 18:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Moster 1 9 - 1  
18.05 16:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #3 - Bremnes G14 2 -  
15.05 19:30 Fitjar kunstgras B  
Fitjar 1 - Bremnes G14 2 1 - 8  
04.05 17:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Stord 2 6 - 1  
22.04 16:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 2 - Bremnes IL #3 9 - 1  
09.04 18:30 Moster Grendapark B  
Moster 1 - Bremnes G14 2 2 - 7  
07.03 19:15 Vikahaugane B  
Stord 2 - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Arve Å 14 12 4
David Steinsland Kvarven 14 12 1
Emil Nesse 14 10 1
Emil Strand Hope 14 11 5
Fredrik Hestenes 14 10 3
Fredrik Tjensvoll Hollund 14 13 6
Halvard M 14 5
Håvard W 14 3
Lars Kallevåg 13 5
Marcus Ånderå 14 13 6
Martin S 14 9 6
Mathias V 14 7 3
Mathias Raknes K 14 7 4
Noah Sønstabø H 14 13 6
Pål Hollund Esperø 14 5 1
Rishard Riyas 14 12 1
Stian Åkesson Hollund 14 12
Thomas Sæverud 12 3
Thomas Nesse W 13 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift