Fotballavslutninger

Fotballstyret inviterer alle lag til fotballavslutninger tirsdag og onsdag 10 og 11.november på klubbhuset.

Besøk våre lagsider

29.08 17:00 Falkeid Kunstgras B H
Falkeid Jenter 13 år - SK Vedavåg Karmøy #1 -
05.09 18:30 Falkeid Kunstgras B H
Falkeid Jenter 13 år - Sauda J13 1 -
12.09 18:30 Moster Grendapark B
Moster IL #1 - Falkeid Jenter 13 år -
19.09 17:00 Falkeid Kunstgras B H
Falkeid Jenter 13 år - Åkra #1 -
26.09 17:00 Falkeid Kunstgras A H
Falkeid Jenter 13 år - Nord J-2004-1 -
22.08 17:00 Nord nye kunstgras B  
Nord J-2004-1 - Falkeid Jenter 13 år -  
16.08 18:00 Åkra Stadion B  
Åkra #1 - Falkeid Jenter 13 år -  
12.06 17:00 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - IL Skjoldar J13 10 - 1  
07.06 18:30 Sveio Kunstgras H  
Falkeid Jenter 13 år - Sveio IL #1 2 - 0  
31.05 18:00 Grinde Kunstgress A B  
Skjold IL f.03/04 - Falkeid Jenter 13 år 4 - 5  
31.10 18:30 Åkra kunstgras B  
Åkra #1 - Falkeid Jenter 13 år -  
24.10 18:30 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - Moster IL #1 -  
17.10 18:30 Sauda Stadion KG B  
Sauda J13 1 - Falkeid Jenter 13 år -  
03.10 17:00 Sletten kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Falkeid Jenter 13 år -  
26.09 17:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Jenter 13 år - Nord J-2004-1 -  
19.09 17:00 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - Åkra #1 -  
12.09 18:30 Moster Grendapark B  
Moster IL #1 - Falkeid Jenter 13 år -  
05.09 18:30 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - Sauda J13 1 -  
29.08 17:00 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
22.08 17:00 Nord nye kunstgras B  
Nord J-2004-1 - Falkeid Jenter 13 år -  
16.08 18:00 Åkra Stadion B  
Åkra #1 - Falkeid Jenter 13 år -  
12.06 17:00 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - IL Skjoldar J13 10 - 1  
07.06 18:30 Sveio Kunstgras H  
Falkeid Jenter 13 år - Sveio IL #1 2 - 0  
31.05 18:00 Grinde Kunstgress A B  
Skjold IL f.03/04 - Falkeid Jenter 13 år 4 - 5  
22.05 17:00 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - Haugar #2 5 - 5  
19.05 18:30 Sauda Stadion KG B  
Sauda - Falkeid Jenter 13 år 2 - 6  
08.05 17:00 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - Nord J-2004-1 4 - 6  
05.05 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Bremnes J13 1 4 - 2  
30.04 13:00 Gymnasbane 6 H  
Falkeid Jenter 13 år - Haugar cuper J12 3 - 1  
29.04 14:50 Gymnasbane 6 H  
Falkeid Jenter 13 år - Haugar #2 1 - 5  
29.04 12:20 Gymnasbane 6 H  
Falkeid Jenter 13 år - Djerv 1919 #1 1 - 2  
24.04 17:00 Falkeid Kunstgras B B  
Haugar #3 - Falkeid Jenter 13 år 3 - 0  
19.04 18:00 Stegaberg B  
Stegaberg IL #1 - Falkeid Jenter 13 år 12 - 0  
04.04 19:00 Falkeid Kunstgras B B  
Haugar #2 - Falkeid Jenter 13 år 4 - 1  
30.03 18:30 Karmøyhallen B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Falkeid Jenter 13 år 0 - 8  
30.03 17:00 Falkeid kunstgress H  
Falkeid Jenter 13 år - Djerv 1919 #1 1 - 10  
14.03 19:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Jenter 13 år - Sveio IL #1 3 - 4  
14.03 17:30 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Jenter 13 år - Bremnes IL #1 1 - 1  
09.03 19:00 Falkeid Kunstgras A H  
Falkeid Jenter 13 år - Skjold IL J 13 år 7 - 2  
23.02 17:00 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - Nord J-2004-1 2 - 4  
31.01 17:15 Falkeid Kunstgras B H  
Falkeid Jenter 13 år - Haugar #1 0 - 12  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products