G14 - v.34

G14 - v.33

Oppd tirs

G14 - v.32

Oppd søndag

G14 - v.29/30

OPPD MAN

G14 - v.26

Oppd. Tysdag

G14 - v.25

OPP MAN

G14 - v.24

Oppd fredag

G14 - v.23

OPPD MAN

G14 - v.22

OPPD FRE

G14 - v.21

OPPD TORS

Besøk våre lagsider

CUP DATOAR 2018:

Bauge ELITE CUP: G14-1, 21-23 september 2018.

REGY CUP: G14-3, 29-30 september 2018.

Haugesund Sparebank CUP: G14-2, 27-28 oktober 2018

 

 

 

TIR
21.08
17:15-18:45
Treningsfelt
TOR
23.08
16:15-17:45
Olvondo Stadion AB
FRE
24.08
16:30-18:00
Treningsfelt
SØN
26.08
17:30-19:00
Olvondo Stadion
30.08 18:30 Slåtthaug Kunstgress B
SMØRÅS - Bremnes G14 1 -
06.09 18:30 Olvondo Stadion H
Bremnes G14 1 - ASKØY -
13.09 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B
BJARG - Bremnes G14 1 -
16.09 18:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G14 1 - FOLLESE -
27.09 18:30 Austevoll nye Kunstgress B
AUSTEVOLL - Bremnes G14 1 -
21.08 18:45 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - GNEIST 2 - 1  
03.08 18:10 EKEBERG 3 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - LYN 1 - 2  
03.08 15:30 EKEBERG 28 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - BANGKOK CHRISTIAN COLLEGE 0 - 2  
03.08 09:00 EKEBERG 32 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - READY 2 - 0  
02.08 20:00 EKEBERG 36 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - STORD 1 - 0  
25.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - LYSEKLOSTER/NORE NESET -  
18.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - MINDE -  
04.10 18:30 Fjellsdalen idrettsplass B  
BØNES - Bremnes G14 1 -  
27.09 18:30 Austevoll nye Kunstgress B  
AUSTEVOLL - Bremnes G14 1 -  
16.09 18:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - FOLLESE -  
13.09 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B  
BJARG - Bremnes G14 1 -  
06.09 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - ASKØY -  
30.08 18:30 Slåtthaug Kunstgress B  
SMØRÅS - Bremnes G14 1 -  
21.08 18:45 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - GNEIST 2 - 1  
03.08 18:10 EKEBERG 3 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - LYN 1 - 2  
03.08 15:30 EKEBERG 28 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - BANGKOK CHRISTIAN COLLEGE 0 - 2  
03.08 09:00 EKEBERG 32 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - READY 2 - 0  
02.08 20:00 EKEBERG 36 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - STORD 1 - 0  
01.08 20:00 EKEBERG 32 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - VIND-GJØVIK 4 - 1  
01.08 13:30 EKEBERG 34 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - VALDER 1 - 0  
31.07 09:00 RUSTAD 5 B  
Vard Haugesund #2 - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 7  
30.07 10:50 ABILDSØ 3 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - KVALØYA 2 - 0  
29.07 16:10 EKEBERG 31 B  
GAULAR - Bremnes IL Gutter 14 år 0 - 8  
24.07 19:30 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - STORD G15 6 - 2  
06.06 17:15 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - AUSTEVOLL 6 - 0  
30.05 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - BØNES 7 - 2  
24.05 18:30 Olsvik idrettplass B  
OLSVIK/KJØKKELVIK - Bremnes G14 1 2 - 10  
21.05 16:00 Follese kunstgress 1 B  
FOLLESE - Bremnes G14 1 1 - 6  
09.05 19:50 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - BJARG 6 - 0  
03.05 18:30 Bergheim Kunstgress 1 B  
ASKØY - Bremnes G14 1 0 - 10  
29.04 16:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - SMØRÅS 4 - 4  
19.04 18:30 Liland kunstgress 2 B  
GNEIST - Bremnes G14 1 4 - 2  
14.04 15:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - LODDEFJORD 5 - 1  
05.04 18:30 Paradis fotballbane B  
MINDE - Bremnes IL Gutter 14 år 1 - 4  
25.03 13:15 Åstveit 1 B  
SHEFFIELD UNITED - Bremnes IL Gutter 14 år 1 - 6  
24.03 19:00 Åstveit idrettspark 2 B  
Fyllingsdalen - Bremnes IL Gutter 14 år 4 - 1  
24.03 15:15 Åstveit idrettspark 2 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - ÅSANE 3 - 1  
24.03 10:15 Åstveit idrettspark 2 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - BJARG 2 - 1  
23.03 20:00 Åstveit idrettspark 1 B  
HAMMARBY - Bremnes IL Gutter 14 år 4 - 3  
14.03 18:30 Rubb Stadion H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Vard Haugesund #1 7 - 0  
28.02 17:30 Vikahaugane B  
STORD G13 - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 7  
14.02 19:00 Langeland B  
STORD G14 - Bremnes IL Gutter 14 år 3 - 1  
05.02 19:00 Rubb Stadion H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Djerv 1919 #1 6 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Arve Å 14 18
Benjamin Eidet 14 23 10
David Steinsland Kvarven 14 27 1
Dennis Agasøster Rinne 14 29 27
Emil Nesse 14 6
Emil Strand Hope 14 24 5
Fredrik Tjensvoll Hollund 14 1
Håvard Meling Nesse 14 28 19
Kasper Natterøy 14 28
Lars Kallevåg 13 4
Lars Østensen 13 2
Marcus Ånderå 14 16 1
Martin S 14 28 1
Mathias V 14 29 2
Mathias Raknes K 14 2
Noah Sønstabø H 14 3
Ole Eidet 14 23 15
Pål Hollund Esperø 14 30 20
Rishard Riyas 14 4 1
Sander H 14 30 15
Stian Åkesson Hollund 14 15
Troy E Nyhammer 12 9
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift