G14 - v.29/30

Oppd. man

G14 - v.26

Oppd. Tysdag

G14 - v.25

OPP MAN

G14 - v.24

Oppd fredag

G14 - v.23

OPPD MAN

G14 - v.22

OPPD FRE

G14 - v.21

OPPD TORS

G14 - v.20

Oppd. tysdag

G14 - v.19

OPPD TORS (ny tid søn)

G14 - v.18

OPPD TIRS

Besøk våre lagsider

TIR
17.07
17:15-18:45
Treningsfelt
ONS
18.07
18:30-20:00
Sentralidrettsanlegget Gras AB
TOR
19.07
16:00-17:30
Sentralidrettsanlegget Gras
LØR
21.07
12:00-13:00
Treningsfelt
LØR
21.07
13:00-14:00
FET Løypa
SØN
22.07
17:30-19:00
Olvondo Stadion
24.07 19:30 Sentralidrettsanlegget Gras H
Bremnes IL Gutter 14 år - STORD G15 -
29.07 16:10 EKEBERG 31 B
GAULAR - Bremnes IL Gutter 14 år -
30.07 10:50 ABILDSØ 3 H
Bremnes IL Gutter 14 år - KVALØYA -
31.07 09:00 RUSTAD 5 B
Vard Haugesund #2 - Bremnes IL Gutter 14 år -
08.08 18:00 Sentralidrettsanlegget Gras H
Bremnes IL Gutter 14 år - FYLLINGSDALEN -
06.06 17:15 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - AUSTEVOLL 6 - 0  
30.05 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - BØNES 7 - 2  
24.05 18:30 Olsvik idrettplass B  
OLSVIK/KJØKKELVIK - Bremnes G14 1 2 - 10  
21.05 16:00 Follese kunstgress 1 B  
FOLLESE - Bremnes G14 1 1 - 6  
09.05 19:50 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - BJARG 6 - 0  
25.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - LYSEKLOSTER/NORE NESET -  
18.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - MINDE -  
04.10 18:30 Fjellsdalen idrettsplass B  
BØNES - Bremnes G14 1 -  
27.09 18:30 Austevoll nye Kunstgress B  
AUSTEVOLL - Bremnes G14 1 -  
16.09 18:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - FOLLESE -  
13.09 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B  
BJARG - Bremnes G14 1 -  
06.09 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - ASKØY -  
30.08 18:30 Slåtthaug Kunstgress B  
SMØRÅS - Bremnes G14 1 -  
26.08 16:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G14 1 - GNEIST -  
21.08 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Gneist G14-1 -  
08.08 18:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - FYLLINGSDALEN -  
31.07 09:00 RUSTAD 5 B  
Vard Haugesund #2 - Bremnes IL Gutter 14 år -  
30.07 10:50 ABILDSØ 3 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - KVALØYA -  
29.07 16:10 EKEBERG 31 B  
GAULAR - Bremnes IL Gutter 14 år -  
24.07 19:30 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - STORD G15 -  
06.06 17:15 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - AUSTEVOLL 6 - 0  
30.05 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes IL Gutter 14 år - BØNES 7 - 2  
24.05 18:30 Olsvik idrettplass B  
OLSVIK/KJØKKELVIK - Bremnes G14 1 2 - 10  
21.05 16:00 Follese kunstgress 1 B  
FOLLESE - Bremnes G14 1 1 - 6  
09.05 19:50 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - BJARG 6 - 0  
03.05 18:30 Bergheim Kunstgress 1 B  
ASKØY - Bremnes G14 1 0 - 10  
29.04 16:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - SMØRÅS 4 - 4  
19.04 18:30 Liland kunstgress 2 B  
GNEIST - Bremnes G14 1 4 - 2  
14.04 15:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G14 1 - LODDEFJORD 5 - 1  
05.04 18:30 Paradis fotballbane B  
MINDE - Bremnes IL Gutter 14 år 1 - 4  
25.03 13:15 Åstveit 1 B  
SHEFFIELD UNITED - Bremnes IL Gutter 14 år 1 - 6  
24.03 19:00 Åstveit idrettspark 2 B  
Fyllingsdalen - Bremnes IL Gutter 14 år 4 - 1  
24.03 15:15 Åstveit idrettspark 2 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - ÅSANE 3 - 1  
24.03 10:15 Åstveit idrettspark 2 H  
Bremnes IL Gutter 14 år - BJARG 2 - 1  
23.03 20:00 Åstveit idrettspark 1 B  
HAMMARBY - Bremnes IL Gutter 14 år 4 - 3  
14.03 18:30 Rubb Stadion H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Vard Haugesund #1 7 - 0  
28.02 17:30 Vikahaugane B  
STORD G13 - Bremnes IL Gutter 14 år 2 - 7  
14.02 19:00 Langeland B  
STORD G14 - Bremnes IL Gutter 14 år 3 - 1  
05.02 19:00 Rubb Stadion H  
Bremnes IL Gutter 14 år - Djerv 1919 #1 6 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Arve Å 14 17
Benjamin Eidet 14 13 8
David Steinsland Kvarven 14 16 1
Dennis Agasøster Rinne 14 18 22
Emil Nesse 14 5
Emil Strand Hope 14 14 3
Fredrik Tjensvoll Hollund 14 1
Håvard Meling Nesse 14 17 13
Kasper Natterøy 14 17
Lars Kallevåg 13 4
Lars Østensen 13 2
Marcus Ånderå 14 5 1
Martin S 14 17
Mathias V 14 19 2
Mathias Raknes K 14 2
Noah Sønstabø H 14 3
Ole Eidet 14 18 14
Pål Hollund Esperø 14 19 15
Rishard Riyas 14 4 1
Sander H 14 19 12
Stian Åkesson Hollund 14 15
Troy E Nyhammer 12 8
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift