Kjøreliste J14 vår og høst 2016

NFF Fair Play

Vi tar litt oppfriskning på Fair-play reglene.

Flott 2. plass i Go-London Cup

J-14 klarte en flott 2. plass i årets Go London Cup

Møtereferat Dana Cup 2016

Vedlagt møtereferat for Dana Cup 2016

Team Haugesund Sparebank - samlinger 2016

Informasjon om påmelding til THS samlinger.

Besøk våre lagsider

MAN
13.08
18:30-20:00
Skudenes kunstgress A
ONS
15.08
18:30-20:00
Fotballhallen A
ONS
15.08
19:30-20:00
Fotballhallen B
SØN
19.08
12:00-13:30
Fotballhallen
21.08 18:00 Skudenes kunstgress H
SUIL Jenter 16 år - Kopervik Jenter 2002 (1) -
30.08 18:00 Nord nye Kunstgress B
Nord #1 - SUIL Jenter 16 år -
06.09 18:00 Skudenes kunstgress H
SUIL Jenter 16 år - Åkra IL #1 -
13.09 19:00 Etne Kunstgras B
Etne IL #1 - SUIL Jenter 16 år -
18.09 17:00 Skudenes kunstgress H
SUIL Jenter 16 år - Stegaberg IL #1 -
16.08 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Suil J 19 8 - 5  
17.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Suldal 1 13 - 1  
10.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Trio 1 17 - 0  
03.06 12:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #2 8 - 0  
31.05 18:15 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Etne IL #1 6 - 2  
01.11 20:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - SUIL Jenter 16 år -  
23.10 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Etne IL #1 -  
18.10 18:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - SUIL Jenter 16 år -  
02.10 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Nord #1 -  
25.09 20:00 Åsebøen B  
Kopervik Jenter 2002 (1) - SUIL Jenter 16 år -  
18.09 17:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Stegaberg IL #1 -  
13.09 19:00 Etne Kunstgras B  
Etne IL #1 - SUIL Jenter 16 år -  
06.09 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Åkra IL #1 -  
30.08 18:00 Nord nye Kunstgress B  
Nord #1 - SUIL Jenter 16 år -  
21.08 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Kopervik Jenter 2002 (1) -  
16.08 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Suil J 19 8 - 5  
17.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Suldal 1 13 - 1  
10.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Trio 1 17 - 0  
03.06 12:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #2 8 - 0  
31.05 18:15 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Etne IL #1 6 - 2  
22.05 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Stegaberg IL #2 2 - 0  
21.05 18:30 Sauda stadion B  
Sauda 1 - SUIL Jenter 16 år 0 - 2  
07.05 18:30 Skudenes kunstgress B H  
SUIL Jenter 16 år - Haugar #3 16 - 0  
01.05 18:30 Skjold Stadion B  
SK Vats Skjoldar/Vats/Vik sam - SUIL Jenter 16 år 1 - 5  
19.04 19:00 Kolnes (kunstgress) B  
Kolnes IL J 2003 - SUIL Jenter 16 år 3 - 6  
15.04 15:55 Djervbanen (Eddicup) H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #1 6 - 0  
15.04 13:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - SUIL Jenter 16 år 3 - 0  
15.04 09:30 Djervbanen (Eddicup) B  
Bremnes IL #2 - SUIL Jenter 16 år 0 - 6  
14.04 16:00 Djervbanen (Eddicup) H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #2 10 - 0  
14.04 10:10 Gymnasbane 2 (Eddicup) B  
Haugar #1 - SUIL Jenter 16 år 4 - 0  
10.04 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Djerv 1919 0 - 8  
21.02 18:00 Åkra Kunstgress B  
Åkra IL #1 - SUIL Jenter 16 år 1 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie H 14 5
Amalie T 16 18 9 13
Birgitte T 16 18 2 22
Emilie M 14 3
Emma E 14 15 11 22
Gudrun S 16 16 2
Hanna S 16 15 3 3
Ingrid B 13 5 2 1
Julie M 16 18 9 3
Kaja O 14 18 8 14
Karen Louise K 15 2
Karianne P 16 17 1
Lisa S 16 17 12 27
Lotte E 16 17
Lotte A G 13 9 2 3
Madelen M 13 11 1 3
Marthe T 13 1
Martine Lovise M 15 4 1
Oda S 14 8 1 3
Silje D 16 16
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift