Kjøreliste J14 vår og høst 2016

NFF Fair Play

Vi tar litt oppfriskning på Fair-play reglene.

Flott 2. plass i Go-London Cup

J-14 klarte en flott 2. plass i årets Go London Cup

Møtereferat Dana Cup 2016

Vedlagt møtereferat for Dana Cup 2016

Team Haugesund Sparebank - samlinger 2016

Informasjon om påmelding til THS samlinger.

Besøk våre lagsider

MAN
21.05
18:30-20:00
Skudenes kunstgress A
ONS
23.05
18:30-20:00
Fotballhallen A
ONS
23.05
19:30-20:00
Fotballhallen B
SØN
27.05
12:00-13:30
Fotballhallen
01.06 19:00 Skudenes kunstgress H
SUIL Jenter 16 år - Etne IL #1 -
03.06 12:00 Skudenes kunstgress H
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #2 -
10.06 15:00 Skudenes kunstgress H
SUIL Jenter 16 år - Trio 1 -
17.06 15:00 Skudenes kunstgress H
SUIL Jenter 16 år - Suldal 1 -
22.05 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Stegaberg IL #2 2 - 0  
21.05 18:30 Sauda stadion B  
Sauda 1 - SUIL Jenter 16 år 0 - 2  
07.05 18:30 Skudenes kunstgress B H  
SUIL Jenter 16 år - Haugar #3 16 - 0  
01.05 18:30 Skjold Stadion B  
SK Vats Skjoldar/Vats/Vik sam - SUIL Jenter 16 år 1 - 5  
19.04 19:00 Kolnes (kunstgress) B  
Kolnes IL J 2003 - SUIL Jenter 16 år 3 - 6  
17.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Suldal 1 -  
10.06 15:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Trio 1 -  
03.06 12:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #2 -  
01.06 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Etne IL #1 -  
22.05 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL Jenter 16 år - Stegaberg IL #2 2 - 0  
21.05 18:30 Sauda stadion B  
Sauda 1 - SUIL Jenter 16 år 0 - 2  
07.05 18:30 Skudenes kunstgress B H  
SUIL Jenter 16 år - Haugar #3 16 - 0  
01.05 18:30 Skjold Stadion B  
SK Vats Skjoldar/Vats/Vik sam - SUIL Jenter 16 år 1 - 5  
19.04 19:00 Kolnes (kunstgress) B  
Kolnes IL J 2003 - SUIL Jenter 16 år 3 - 6  
15.04 15:55 Djervbanen (Eddicup) H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #1 6 - 0  
15.04 13:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - SUIL Jenter 16 år 3 - 0  
15.04 09:30 Djervbanen (Eddicup) B  
Bremnes IL #2 - SUIL Jenter 16 år 0 - 6  
14.04 16:00 Djervbanen (Eddicup) H  
SUIL Jenter 16 år - Bremnes IL #2 10 - 0  
14.04 10:10 Gymnasbane 2 (Eddicup) B  
Haugar #1 - SUIL Jenter 16 år 4 - 0  
10.04 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Djerv 1919 0 - 8  
21.02 18:00 Åkra Kunstgress B  
Åkra IL #1 - SUIL Jenter 16 år 1 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie H 14 4
Amalie T 16 12 7 7
Birgitte T 16 12 2 16
Emilie M 14 3
Emma E 14 9 6 5
Gudrun S 16 12 1
Hanna S 16 11 1 1
Ingrid B 13 1
Julie M 16 12 4 1
Kaja O 14 12 4 11
Karen Louise K 15 2
Karianne P 16 12 1
Lisa S 16 12 9 16
Lotte E 16 11
Lotte A G 13 7
Madelen M 13 8 3
Martine Lovise M 15 4 1
Oda S 14 6 1 1
Silje D 16 11
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift