Besøk våre lagsider

TIR
14.08
19:00-20:30
Skudenes kunstgress
TOR
16.08
20:00-21:30
Fotballhallen
LØR
18.08
14:00-15:30
Fotballhallen
24.08 18:00 Skudenes kunstgress H
SUIL JR-Damer - Stegaberg/Skjold -
31.08 18:30 Olvondo stadion B
Bremnes - SUIL JR-Damer -
05.09 18:00 Åkra kunstgress B
Åkra 1 - SUIL JR-Damer -
10.09 20:00 Skudenes kunstgress H
SUIL JR-Damer - Haugar 1 -
17.09 19:00 Skudenes kunstgress H
SUIL JR-Damer - Stord 1 -
16.08 20:00 Skudenes kunstgress B  
suil j16 - SUIL JR-Damer -  
11.06 18:30 Langeland kunstgress B  
Stord 1 - SUIL JR-Damer -  
06.06 18:00 Sakkestad kunst B  
Haugar 1 - SUIL JR-Damer 1 - 2  
28.05 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Åkra 1 1 - 3  
14.05 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Bremnes 3 - 5  
24.10 20:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 1 - SUIL JR-Damer -  
15.10 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Åkra 1 -  
01.10 18:30 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Bremnes -  
24.09 19:00 Grinde kunstgress B  
Stegaberg/Skjold - SUIL JR-Damer -  
17.09 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Stord 1 -  
10.09 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Haugar 1 -  
05.09 18:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - SUIL JR-Damer -  
31.08 18:30 Olvondo stadion B  
Bremnes - SUIL JR-Damer -  
24.08 18:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Stegaberg/Skjold -  
16.08 20:00 Skudenes kunstgress B  
suil j16 - SUIL JR-Damer -  
11.06 18:30 Langeland kunstgress B  
Stord 1 - SUIL JR-Damer -  
06.06 18:00 Sakkestad kunst B  
Haugar 1 - SUIL JR-Damer 1 - 2  
28.05 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Åkra 1 1 - 3  
14.05 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Bremnes 3 - 5  
09.05 20:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg/Skjold - SUIL JR-Damer 3 - 1  
27.04 19:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Stord 1 2 - 0  
08.03 18:30 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid #1 - SUIL JR-Damer 1 - 4  
01.03 20:00 Skudenes gressbane H  
SUIL JR-Damer - SK Vedavågen Karmøy 7 - 2  
25.02 15:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - SUIL JR-Damer 5 - 1  
07.02 15:00 Skudenes H  
SUIL JR-Damer - Falkeid #1 5 - 3  
05.02 20:00 Skudenes kunstgress H  
SUIL JR-Damer - Åkra IL #1 0 - 3  
29.01 18:30 Sletten Kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL JR-Damer 1 - 9  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Andrea Nicole F 17 10
Aslaug Sofie O 18 11
Birgitte T 16 9 5
Elina Louise R G 18 10
Elisebeth T 19 10 4
Hanna S 16 5
Karen Louise K 15 9
Karianne T 20 3
Kine Hauen H 18 9
Lisa S 16 2 2
Liv Karina Døsen 28 9
Lotte E 16 2
Lovisa E 17 9
Malin S 18 9 1
Maria S 18 10 20
Siren R 18 7
Stine K 18 11
Stine S 17 2
Veronica B 19 6 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift