Eddie Cup 2017

Jentene vant Eddie Cup etter 2-0 over Stegaberg i finalen :)

Zinkencup 2017

Etter ferdigspilt gruppespill ble jentene puljevinnere med sine 3 seiere og vannvittige 31-2 i målforskjell!

Besøk våre lagsider

30.07 13:00 Norway Cup Furuset 3 H
Haugar Jenter 13 år - Rosendal J13 -
31.07 13:00 Norway Cup Furuset 3 B
Dombås J13 - Haugar Jenter 13 år -
01.08 14:00 Norway Cup Valle Hovin 3 H
Haugar Jenter 13 år - Lyn Fotball J13-3 -
22.08 17:30 Gymnasbane 7 H
Haugar Jenter 13 år - Haugar #2 -
29.08 17:00 Frakkagjerd kunstgress B
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år -
18.06 17:30 Haugarhallen H  
Haugar Jenter 13 år - SK Vedavåg Karmøy #1 12 - 0  
13.06 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 3  
12.06 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Stord J13-2 19 - 1  
11.06 12:00 Semifinale Karmøy Cup - Torvastad 3B Kunstgras B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år 1 - 0  
10.06 17:00 Torvastad 1A (Stadion) B  
Haugar #4 - Haugar Jenter 13 år 1 - 8  
31.10 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - SUIL #1 -  
24.10 17:00 Åsebøen kunstgress B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år -  
17.10 19:00 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Bremnes IL #1 -  
03.10 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Stegaberg IL #1 -  
26.09 17:30 Gymnasbane 7 B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år -  
19.09 17:00 Skudenes 2 B  
SUIL #1 - Haugar Jenter 13 år -  
12.09 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Kopervik Jenter 2004 (1) -  
05.09 18:30 Sentralidrettsanlegget Gras B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 13 år -  
29.08 17:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år -  
22.08 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #2 -  
01.08 14:00 Norway Cup Valle Hovin 3 H  
Haugar Jenter 13 år - Lyn Fotball J13-3 -  
31.07 13:00 Norway Cup Furuset 3 B  
Dombås J13 - Haugar Jenter 13 år -  
30.07 13:00 Norway Cup Furuset 3 H  
Haugar Jenter 13 år - Rosendal J13 -  
18.06 17:30 Haugarhallen H  
Haugar Jenter 13 år - SK Vedavåg Karmøy #1 12 - 0  
13.06 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 3  
12.06 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Stord J13-2 19 - 1  
11.06 12:00 Semifinale Karmøy Cup - Torvastad 3B Kunstgras B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år 1 - 0  
10.06 17:00 Torvastad 1A (Stadion) B  
Haugar #4 - Haugar Jenter 13 år 1 - 8  
10.06 15:00 Torvastad 3B (Kunstgras) H  
Haugar Jenter 13 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 0 - 1  
10.06 12:00 Torvastad 1A (Stadion) B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 2 - 2  
06.06 17:00 Sentralidrettsanlegget Gras B  
Bremnes IL #2 - Haugar Jenter 13 år 0 - 11  
28.05 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - SUIL #1 3 - 1  
23.05 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Jenter 13 år - Åkra #1 3 - 0  
02.05 18:30 Avaldsnes idrettsanlegg B  
Avaldsnes #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 19  
30.04 16:00 Eddie Cup Finale Gym 7 B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 2  
30.04 10:00 Eddie Cup Semifinale Gym 6 B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år 1 - 2  
29.04 14:00 Eddie Cup - Gym 6 B  
Stegaberg IL #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 0  
29.04 11:30 Eddie Cup - Gym 2 B  
Haugar 5 - Haugar Jenter 13 år 1 - 2  
26.04 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 13 år - Haugar #4 3 - 0  
06.04 17:15 Skudenes kunstgress A B  
SUIL #1 - Haugar Jenter 13 år 2 - 4  
05.04 17:00 Åsebøen kunstgress B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 2 - 0  
02.04 14:50 Zinkencup Finale B  
Haugar J14-2 - Haugar Jenter 13 år 3 - 0  
02.04 11:30 Zinkencup Semifinale B  
Haugar #3 - Haugar Jenter 13 år 1 - 3  
01.04 14:40 Odda stadion 9er 2 B  
Trio J13-1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 14  
01.04 11:20 Odda stadion 9er 1 B  
Rosendal J13-1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 13  
31.03 20:30 Odda stadion 9er 2 B  
Haugar #3 - Haugar Jenter 13 år 1 - 4  
09.03 17:00 Sakkestad (kunst) A H  
Haugar Jenter 13 år - Djerv 1919 #1 2 - 1  
23.02 19:00 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 3  
18.02 17:15 Haugarhallen B  
Haugar #2 - Haugar Jenter 13 år 0 - 3  
18.02 16:00 Haugarhallen H  
Haugar Jenter 13 år - SUIL #1 2 - 1  
18.02 13:30 Haugarhallen B  
Nord J-2004-1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 4  
18.02 10:35 Haugarhallen B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Haugar Jenter 13 år 1 - 1  
18.02 08:55 Haugarhallen B  
Haugar 5 - Haugar Jenter 13 år 0 - 1  
06.02 18:00 Våge Idrettsplass B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 7  
31.01 17:15 Falkeid Kunstgras B B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 13 år 0 - 12  
18.01 17:30 Vikahaugen kunstgress B  
Stord J13-1 - Haugar Jenter 13 år 2 - 4  
30.11 17:30 Kunstgress Kopervik VGS B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 13 år 0 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie Svendsen 13 33 32
Elise E 13 8
Emma Skiftun 13 33 8
Emma Sløgedal Stava 13 31 2
Ennie C 13 2 2
Erika Linga-Sørensen 13 31 4
Frederikke Maria Veuskens 13 4 1
Hannah Trå Troland 13 32 6
Ida Marie Knudsen K 13 2 1
Ingrid Johanna Gismarvik 13 34 18
Ingvild Alne 13 10 4
Julia S 12 12
Katrina Keeble Gloppen 13 30 2
Kristina S 13 1 4
Malin J 13 1 5
Maria P 13 4
Marianne Helgesen 13 34 28
Marion Mannes Haugland 13 32 21
Marte Lund Stray 13 32 17
Sanna Bakken Myklebust 13 27
Ulrikke S. Eliassen 13 30 13
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products