Uke 21

Minner på 1. betaling til Norway Cup , link nedenfor er gjeldende til 20 Mai !

Uke 20

Første betaling til Norway Cup 2018!

Uke 19

Oppdatert kjøreliste vår 2018

Uke 18

DUGNADSLISTE for REMA-CUP 8.-10. juni 2018

Uke 17

Uke 16

Besøk våre lagsider

MAN
21.05
17:45-19:15
Olvondo Stadion C
ONS
23.05
20:15-21:45
Olvondo Stadion AB
27.05 16:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G15 1 - Suldal 1 -
29.05 B
Djerv 1919 - Djerv 1919 2 -
29.05 19:00 Djervbanen B
Djerv 1919 2 - Bremnes G15 1 -
05.06 20:00 Olvondo Stadion H
Bremnes IL Gutter 15 år - Haugar #2 -
05.06 20:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G15 1 - Haugar 2 -
15.05 19:00 Bokn stadion B  
Bokn 1 - Bremnes G15 1 7 - 3  
29.04 17:00 Rubbestadneset Stadion H  
Bremnes G15 1 - Åkra 1 4 - 3  
24.04 19:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Torvastad #1 - Bremnes IL Gutter 15 år 4 - 2  
24.04 19:00 Torvastad 3 kunstgras B  
Torvastad 1 - Bremnes G15 1 4 - 2  
18.04 18:30 Rubbestadneset Stadion H  
Bremnes G15 1 - Nedstrand 1 5 - 1  
23.10 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Skudenes 1 -  
23.10 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 15 år - SUIL #1 -  
16.10 19:15 Gymnasbane 7 B  
Haugar 2 - Bremnes G15 1 -  
16.10 19:15 Gymnasbane 7 B  
Haugar #2 - Bremnes IL Gutter 15 år -  
02.10 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Djerv 1919 2 -  
02.10 Olvondo Stadion H  
Djerv 1919 2 - Djerv 1919 -  
30.09 15:00 Prestavikjo B  
Suldal 1 - Bremnes G15 1 -  
18.09 19:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Bokn 1 -  
11.09 19:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Bremnes G15 1 -  
04.09 20:00 Olvondo Stadion B  
Torvastad #1 - Bremnes G15 1 -  
04.09 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Torvastad 1 -  
28.08 19:00 Nedstrand kunstgress B  
Nedstrand 1 - Bremnes G15 1 -  
12.06 19:00 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes 1 - Bremnes G15 1 -  
12.06 19:00 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Bremnes IL Gutter 15 år -  
05.06 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Haugar 2 -  
05.06 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 15 år - Haugar #2 -  
29.05 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 2 - Bremnes G15 1 -  
29.05 B  
Djerv 1919 - Djerv 1919 2 -  
27.05 16:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G15 1 - Suldal 1 -  
15.05 19:00 Bokn stadion B  
Bokn 1 - Bremnes G15 1 7 - 3  
29.04 17:00 Rubbestadneset Stadion H  
Bremnes G15 1 - Åkra 1 4 - 3  
24.04 19:00 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Torvastad #1 - Bremnes IL Gutter 15 år 4 - 2  
24.04 19:00 Torvastad 3 kunstgras B  
Torvastad 1 - Bremnes G15 1 4 - 2  
18.04 18:30 Rubbestadneset Stadion H  
Bremnes G15 1 - Nedstrand 1 5 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift