Besøk våre lagsider

MAN
22.05
18:30-20:00
Gymnasbane 5B
TIR
23.05
19:00-20:30
Gymnasbane 2A-2
TOR
25.05
18:00-19:30
Gymnasbane 2B-2
FRE
26.05
15:30-17:00
Djervhallen
28.05 17:00 Sakkestad kunstgress B
Haugar #1 - Djerv 1919 G13 -
07.06 18:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G13 - Stord 1 -
12.06 18:30 Nord nye kunstgras B
Nord G-2004-2 - Djerv 1919 G13 -
22.06 18:30 Djervbanen B
Trott #3 - Djerv 1919 G13 -
19.05 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Vard Haugesund #1 -  
16.05 19:05 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13 - Kopervik Gutter 2004 (1) 7 - 2  
14.05 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Sola 1 - 3  
08.05 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #1 - Djerv 1919 G13 1 - 1  
05.05 18:30 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - Djerv 1919 G13 1 - 7  
22.06 18:30 Djervbanen B  
Trott #3 - Djerv 1919 G13 -  
12.06 18:30 Nord nye kunstgras B  
Nord G-2004-2 - Djerv 1919 G13 -  
07.06 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13 - Stord 1 -  
28.05 17:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar #1 - Djerv 1919 G13 -  
19.05 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Vard Haugesund #1 -  
16.05 19:05 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13 - Kopervik Gutter 2004 (1) 7 - 2  
14.05 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Sola 1 - 3  
08.05 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #1 - Djerv 1919 G13 1 - 1  
05.05 18:30 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - Djerv 1919 G13 1 - 7  
03.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13 - Trott #1 8 - 3  
30.04 09:00 Notodden elite cup Kvartfinale B  
Bremnes - Djerv 1919 Gutter 13 år 5 - 0  
29.04 18:00 Notodden elite cup H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Gjelleråsen 1 - 2  
29.04 12:00 Notodden elite cup B  
Skedsmo - Djerv 1919 Gutter 13 år 1 - 2  
28.04 21:00 Notodden elite cup H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Sandefjord 3 - 2  
24.04 17:00 Nord kunstgrasbane 7er B cd B  
Nord G-2004-1 - Djerv 1919 G13 4 - 3  
19.04 18:30 Djervbanen B  
Bremnes IL #1 - Bremnes G13-1 5 - 3  
19.03 17:30 Fossemyra (A-sluttspill vintercupen)(finale) B  
Baune - Djerv 1919 Gutter 13 år 0 - 2  
19.03 14:30 Fossemyra kunstgress (A-sluttspill Vinterserie) B  
Trott #3 - Djerv 1919 Gutter 13 år 0 - 6  
19.03 12:30 Fossemyra ( A-sluttspill Vintercup) H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Osterøy 4 - 2  
16.03 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 jenter 15 - Djerv 1919 Gutter 13 år 0 - 6  
07.03 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Djerv 1919 gutter 14-1 14 - 2  
14.02 17:00 Gymnasbane 5 H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Stegaberg IL #1 17 - 0  
09.02 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Vard Haugesund #2 1 - 4  
26.01 17:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Nord G-2004-2 9 - 0  
08.01 17:00 <vea cup (FINALE) B  
Kopervik Gutter 2004 (1) - Djerv 1919 Gutter 13 år 0 - 1  
08.01 15:00 vea cup (semifinale) B  
Avaldsnes #1 - Djerv 1919 Gutter 13 år 0 - 4  
08.01 13:00 Vea cup (kvartfinale) H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Nord G-2004-1 4 - 0  
07.01 13:45 vea cup H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Nord G-2004-1 1 - 0  
07.01 11:30 vea cup B  
Åkra #2 - Djerv 1919 Gutter 13 år 0 - 6  
08.12 20:00 Avaldsnes hallen B  
Avaldsnes #1 - Djerv 1919 Gutter 13 år 2 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Mardal T 13 24 16 19
Jesper Breirem B 13 2 1
Johan Solbøe 13 25 1
Jon V 13 24 1 1
Jonas Alsaker Sande 13 25 17 10
Kasper M 13 25 3 2
Kjell Oscar S 13 25
Lars M 13 23 4 10
Lars Erik F 13 4 2
Mads Johannesen 13 23 15 18
Nicolay Høgenes 13 18
Ola Boye 13 24 4 6
Rasmus R 13 25 2
Sondre Ø 13 25 10 41
Sune M 11 24 3 1
Vetle A 12 5
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products