Besøk våre lagsider

MAN
18.06
19:00-20:30
Haugarhallen
TIR
19.06
19:00-20:30
Haraldsvangbanen
ONS
20.06
15:30-17:00
Haugarhallen
TOR
21.06
15:00-16:30
Haugarhallen
18.08 13:00 Vestbanen B
Viking 1 - Haugar Gutter 16 år -
26.08 15:00 Sola 2 kunstgress B
Sola 1 - Haugar Gutter 16 år -
02.09 18:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar Gutter 16 år - Klebe 1 -
09.09 15:00 Aarbakkebanen B
Bryne 1 - Haugar Gutter 16 år -
15.09 13:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar Gutter 16 år - Vard Haugesund #1 -
14.06 18:30 Sveio kunstgras B  
Sveio G19 - Haugar Gutter 16 år 2 - 2  
09.06 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Djerv 1919 #1 0 - 4  
26.05 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Madla 1 1 - 3  
13.05 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Ganddal 1 2 - 1  
03.05 17:00 Gymnasbane 5 B  
Vard Haugesund #1 - Haugar Gutter 16 år 4 - 1  
28.10 15:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Gutter 16 år -  
21.10 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Viking 1 -  
29.09 15:00 ISS kunstgress B  
Madla 1 - Haugar Gutter 16 år -  
23.09 15:00 Ganddal idrettspark kunstgress B  
Ganddal 1 - Haugar Gutter 16 år -  
15.09 13:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Vard Haugesund #1 -  
09.09 15:00 Aarbakkebanen B  
Bryne 1 - Haugar Gutter 16 år -  
02.09 18:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Klebe 1 -  
26.08 15:00 Sola 2 kunstgress B  
Sola 1 - Haugar Gutter 16 år -  
18.08 13:00 Vestbanen B  
Viking 1 - Haugar Gutter 16 år -  
14.06 18:30 Sveio kunstgras B  
Sveio G19 - Haugar Gutter 16 år 2 - 2  
09.06 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Djerv 1919 #1 0 - 4  
26.05 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Madla 1 1 - 3  
13.05 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Ganddal 1 2 - 1  
03.05 17:00 Gymnasbane 5 B  
Vard Haugesund #1 - Haugar Gutter 16 år 4 - 1  
29.04 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Bryne 1 - Haugar Gutter 16 år 4 - 0  
22.04 18:00 Sentralidrettsanlegget B  
Klebe 1 - Haugar Gutter 16 år 7 - 2  
15.04 15:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Sola 1 2 - 1  
11.04 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Vard Haugesund #1 - Haugar Gutter 16 år 4 - 2  
08.04 15:30 Odda Stadion B  
Odda (Zinken cup. A-sluttsp. Finale) - Haugar Gutter 16 år 2 - 1  
08.04 13:00 Odda Stadion B  
Rosendal/Uskedalen (Zinken cup. A-sluttsp. semifinale) - Haugar Gutter 16 år 2 - 7  
07.04 17:10 Odda Stadion B  
Trio/Halsnøy (Zinken cup) - Haugar Gutter 16 år 2 - 3  
07.04 11:20 Tyssedal Stadion B  
IL Harding (Zinken cup) - Haugar Gutter 16 år 0 - 1  
06.04 20:30 Odda Stadion B  
Odda (Zinken cup) - Haugar Gutter 16 år 1 - 0  
04.04 19:30 Grinde Kunstgress H  
Haugar Gutter 16 år - Skjold IL f.02 1 - 4  
09.03 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 16 år - Djerv 1919 #1 1 - 4  
04.03 15:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Haugar Gutter 16 år 2 - 1  
25.02 13:00 Vikahaugane kunstgras B  
Stord g16-1 - Haugar Gutter 16 år 5 - 4  
31.01 18:30 Gymnasbane 2 B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Gutter 16 år 2 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Abdullahi M 16 15 1
Adam Vladimir S 16 16
Aksel V. O 16 11
Alan U 16 17 15
Amalie M 16 16
Chris M 16 11
Even G. D 16 18
Joakim E 16 12 2
Jonas J 16 2
Jonas O 16 13
Kelsey W 16 15 2
Kristian R 16 11
Marius H. P 16 3
Martin H 16 15
Morten Aarøy L 16 18 1
Niklas Bådsvik H 15 1
Ola S 16 18
Oskar T 16 18 7
Theeraphat C 16 1
Tommy L 16 11 1
Torben B 16 17
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift