Besøk våre lagsider

MAN
18.09
19:30-21:00
Gymnasbane 7
TIR
19.09
15:30-17:00
Haugarhallen B
ONS
20.09
15:30-17:00
Sakkestad (kunst)
FRE
22.09
15:30-17:00
Sakkestad (kunst)
SØN
24.09
18:45-20:15
Haugarhallen
21.09 19:30 Sakkestad (kunst) H
Haugar Gutter 15 år - Avaldsnes #1 -
03.10 20:00 Nord kunstgrasbane B
Nord #1 - Haugar Gutter 15 år -
19.10 17:30 Sakkestad (kunst) B
Skjold IL f.02 - Haugar Gutter 15 år -
24.10 20:00 Åsebøen Kunstgress H
Haugar Gutter 15 år - Kopervik Gutter 2002 (1) -
26.10 20:00 Sakkestad Kunstgress H
Haugar Gutter 15 år - SUIL #1 -
07.09 17:30 Sakkestad Kunstgress H  
Haugar Gutter 15 år - Falkeid #1 8 - 1  
29.08 18:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Haugar Gutter 15 år 1 - 3  
22.06 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 15 år - Kopervik Gutter 2002 (1) 5 - 4  
13.06 20:00 Grinde Kunstgress B  
Skjold IL f.02 - Haugar Gutter 15 år 2 - 2  
08.06 18:00 Sakkestad kunstgress H  
Haugar Gutter 15 år - Nord #1 2 - 3  
29.10 09:00 Haugesund og omegn B  
Haugesund Sparebankcup - Haugar Gutter 15 år -  
28.10 09:00 Haugesund og omegn B  
Haugesund Sparebankcup - Haugar Gutter 15 år -  
27.10 09:00 Haugesund og omegn B  
Haugesund Sparebankcup - Haugar Gutter 15 år -  
26.10 20:00 Sakkestad Kunstgress H  
Haugar Gutter 15 år - SUIL #1 -  
24.10 20:00 Åsebøen Kunstgress H  
Haugar Gutter 15 år - Kopervik Gutter 2002 (1) -  
19.10 17:30 Sakkestad (kunst) B  
Skjold IL f.02 - Haugar Gutter 15 år -  
03.10 20:00 Nord kunstgrasbane B  
Nord #1 - Haugar Gutter 15 år -  
21.09 19:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 15 år - Avaldsnes #1 -  
07.09 17:30 Sakkestad Kunstgress H  
Haugar Gutter 15 år - Falkeid #1 8 - 1  
29.08 18:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Haugar Gutter 15 år 1 - 3  
22.06 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 15 år - Kopervik Gutter 2002 (1) 5 - 4  
13.06 20:00 Grinde Kunstgress B  
Skjold IL f.02 - Haugar Gutter 15 år 2 - 2  
08.06 18:00 Sakkestad kunstgress H  
Haugar Gutter 15 år - Nord #1 2 - 3  
23.05 19:45 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Haugar Gutter 15 år 2 - 3  
15.05 19:00 Avaldsnes kunstgress B  
Avaldsnes #1 - Haugar Gutter 15 år 1 - 6  
04.05 20:00 Falkeid Gras B  
Falkeid #1 - Haugar Gutter 15 år 3 - 10  
25.04 17:30 Gymnasbane 7 H  
Haugar Gutter 15 år - Djerv 1919 #2 6 - 2  
18.04 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra #1 - Haugar Gutter 15 år 0 - 12  
22.03 19:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 15 år - Djerv 1919 #1 3 - 1  
19.03 18:00 Nord Kunstgress H  
Haugar Gutter 15 år - Nord #1 5 - 2  
13.03 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Gutter 15 år - Haugar #1 3 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adam Vladimir S 15 2
Aksel V. O 15 2
Alan U 15 2 5
Dullin B 15 2
Ekrem A 15 1
Even G. D 15 2 1
Joakim E 15 2 1
Jonas O 15 2
Kelsey W 15 2
Kristian R 15 2
Morten Aarøy L 15 2
Ola S 15 2
Oskar T 15 2 4
Tommy L 15 2
Torben B 15 2
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products