Veke 38

Veke 37

Oppdatert torsdag.

Veke 36

Oppdatert Onsdag.

Veke 35

Oppdatert onsdag.

Kakebaking og Kiosksal på heimekamper

Køyreliste G 16-1 Haust 2018.

Oppdatert mandag 27.08.2018

Køyreliste G 16-2. Haust 2018.

Oppdatert mandag 27.08.2018 Ny tid på Avaldsnes kamp kl 19:00

Veke 34

Veke 33

Veke 32

Besøk våre lagsider

MAN
17.09
17:45-19:15
Olvondo Stadion AB
ONS
19.09
20:15-21:45
Treningsfelt
FRE
21.09
18:00-19:30
Olvondo Stadion AB
27.09 20:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G16 1 - Lysekloster /Nore Neset -
30.09 15:30 Olvondo Stadion H
Bremnes G16 1 - Os 1 -
06.10 13:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G16 1 - Sotra 1 -
20.09 18:30 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord - Bremnes G16 1 2 - 4  
13.09 18:45 Skålevik kunstgras B  
Nest-Sotra 1 - Bremnes G16 1 2 - 0  
06.09 18:30 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Bremnes G16 1 4 - 2  
30.08 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg - Bremnes G16 1 2 - 3  
23.08 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Austevoll 4 - 0  
06.10 13:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Sotra 1 -  
30.09 15:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Os 1 -  
27.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Lysekloster /Nore Neset -  
20.09 18:30 Alvøen kunstgress B  
Loddefjord - Bremnes G16 1 2 - 4  
13.09 18:45 Skålevik kunstgras B  
Nest-Sotra 1 - Bremnes G16 1 2 - 0  
06.09 18:30 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Bremnes G16 1 4 - 2  
30.08 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg - Bremnes G16 1 2 - 3  
23.08 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Austevoll 4 - 0  
02.08 09:00 05 EK11 B  
Isfjoren IL - Bremnes IL Gutter 16 år 1 - 0  
01.08 09:00 28 EK11 B  
Flisa - Bremnes IL Gutter 16 år 1 - 2  
31.07 09:50 05 EK11 B  
Mathare United - Bremnes IL Gutter 16 år 0 - 0  
30.07 15:10 06 RU11 H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Porsanger IL 1 - 1  
29.07 20:30 02 AB11 B  
Surnadal IL - Bremnes IL Gutter 16 år 1 - 5  
24.07 20:00 Olvondo Stadion B  
Bremnes JR-2 - Bremnes IL Gutter 16 år 3 - 3  
18.06 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Os 1 1 - 2  
14.06 18:30 Liland kunstgress 1 B  
Gneist - Bremnes G16 1 1 - 3  
07.06 18:30 Knarvik Kunstgras B  
Nordhordland 1 - Bremnes G16 1 4 - 0  
02.06 13:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Bergen Nord 1 2 - 4  
27.05 15:00 Garnes kunstgress B  
Arna-Bjørnar 1 - Bremnes G16 1 4 - 2  
21.05 18:00 Bergheim Kunstgress 1 B  
Askøy FK 1 - Bremnes G16 1 6 - 0  
13.05 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Fana 1 1 - 2  
10.05 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Nymark 1 0 - 5  
19.04 18:30 Myrdal kunstgress 1 B  
Åsane 1 - Bremnes G16 1 3 - 0  
12.04 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Varegg 1 0 - 1  
05.04 18:30 Varden Amfi B  
Fyllingsdalen 1 - Bremnes IL Gutter 16 år 8 - 0  
11.03 15:30 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Bremnes IL Gutter 16 år 0 - 1  
04.03 15:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Haugar #1 2 - 1  
25.02 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G16 1 - Brann 0 - 4  
19.02 17:45 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Gutter 16 år - Bremnes JR-2 2 - 2  
27.01 13:00 Vikahaugane B  
Stord G 16-1 - Bremnes IL Gutter 16 år 1 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Søvold 16 18
Adrian Alvsvåg Bukkøy 15 1
Adrian Hovland V 16 1 1
Benjamin Espevik 15 14
Brian Habbestad 15 17 1
Heine L 16 18
Håvard Meling Nesse 14 2 1
Jan Gustav B 16 20 1
John Arild Torkelsen 16 1
Jonas Habbestad Gjerde 15 20
Jonatan L 16 16
Justas Kyzikas 16 4
Leif Kåre Våge 16 1
Lennart Andal 16 3 1
Magnus Aakre 15 17 1
Magnus Eidesvik 15 18 1
Magnus Steinsland Sortland 16 16 1
Martin S 14 3
Martin Habbestad Larsen 15 15
Mika André Agasøster Rinne 15 15 1
Mikal Bjørkelund N 15 1
Ole Halvorsen H 16 5 1 1
Runar Steinsbø Fylkesnes 16 16
Sebastian Oa Våge 15 8
Simen Nøstbakken 16 19 1
Sondre Sortland Rolfsnes 16 19
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift