Uke 24

Rema 1000 cup

uke 23

Uke 22

Uke 21

uke 20

Uke 19

uke 18

uke 17

Uke 16

God morgen, her kjem lag inndelingen for kampene framøve,dette er lagene fram øve i Apply ligaen: Ligg også ute på heimesida, Lag 1:Kevin-Håvard-David-Emil S-Emil B(trener Vidar-Jan Olav) Lag 2 :Vincent-Patrik-Magnus-Lasxhan-Eivind (Trener Olav-Bente) Lag 3:Nikolai-Lukas-Leon-Otto-Erlend (Trener Leif Kåre-Ståle) VIKTIG KAN EIN IKKJE BLI MED ELLER MØTE PÅ KAMP,MÅ AKTUELE TRENERE FÅ BESKJED PÅ MOBIL MED TEKST MELDING/RING SLIK AT KAN FÅ HENTE FRÅ DEI ANDRE LAGENE.IKKJE SKRIV DET HER INNE!!!!!!!!! Det vil bli lånt ein spiller frå dei andre lagene til hver kamp,som innbytter. Lag 2 skal spille kamp i morgon 16/04 på rubben,møtes seinest kl 17:00,kampen byrjer kl 17:15her vil Kevin bli med som innbytter. so den 18/04 skal Lag 3 spille på moster møtes seinest 17:45 kampen byrjer kl 18:00,inbytter her blir Håvard. Trening vil bli Tirsdag 16:00-17:15 Torsdag 17:45-18:45(denne kan bli avlyst pga kamp for annet lag går føre treninger,so kjem tilbake vis ikkje finn anna treninge felt)

Besøk våre lagsider

TIR
17.07
16:00-17:15
Treningsfelt A
TOR
19.07
17:45-18:45
Olvondo Stadion B
21.08 16:20 Treningsfelt A H
Bremnes IL Gutter 8 år - Moster IL Grøn -
27.08 17:15 Rubbestadneset Stadion B B
Rubbestadnes Gutt 2010 - Bremnes IL Gutter 8 år -
11.09 16:20 Treningsfelt A H
Bremnes IL Gutter 8 år - Finnås Sportsklubb #1 -
11.09 16:20 Treningsfelt A H
Bremnes IL Gutter 8 år - Finnås Sportsklubb -
19.09 18:00 Moster Kunstgras B
Moster IL Kvit - Bremnes IL Gutter 8 år -
28.05 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Bremnes IL Gutter 8 år -  
22.05 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Moster IL Grøn -  
08.05 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Bremnes IL Gilje -  
01.05 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Moster IL Kvit -  
26.04 17:30 B  
Finnås Sportsklubb - Bremnes IL Gutter 8 år -  
25.09 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Bremnes IL Meling -  
19.09 18:00 Moster Kunstgras B  
Moster IL Kvit - Bremnes IL Gutter 8 år -  
11.09 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Finnås Sportsklubb -  
11.09 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Finnås Sportsklubb #1 -  
27.08 17:15 Rubbestadneset Stadion B B  
Rubbestadnes Gutt 2010 - Bremnes IL Gutter 8 år -  
21.08 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Moster IL Grøn -  
28.05 17:30 Meling Skule B  
Bremnes IL Meling - Bremnes IL Gutter 8 år -  
22.05 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Moster IL Grøn -  
08.05 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Bremnes IL Gilje -  
01.05 16:20 Treningsfelt A H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Moster IL Kvit -  
26.04 17:30 Våge Idrettsplass Kunstgras B  
Finnås Sportsklubb #1 - Bremnes IL Gutter 8 år -  
26.04 17:30 B  
Finnås Sportsklubb - Bremnes IL Gutter 8 år -  
07.04 12:30 5'ar bane 1 B  
Bremnes MG8-Gilje - Bremnes IL Gutter 8 år -  
07.04 11:30 5'ar bane 1 H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Moster IL MG8 Kvit -  
07.04 10:30 5'ar bane 1 B  
Trott IL MG8-1 - Bremnes IL Gutter 8 år -  
27.01 16:15 Bane 1 H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Rubbestadnes Gutt 2010 -  
27.01 15:15 Bane 1 B  
Rubbestadnes MG8 2 - Bremnes IL Gutter 8 år -  
27.01 13:45 Bane 2 H  
Bremnes IL Gutter 8 år - Moster IL MG8-3 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift