Besøk våre lagsider

Vi jobber med ekstern avtale for direkte tabellvisning. I mellomtiden kan du finne tabellen her:Speaker.no

03.10 18:00 Skudenes kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Djerv 1919 #4 5 - 11  
27.09 18:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL Gutter 9 år -  
23.09 12:00 Ferkingstad Gress A-2 B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
23.09 10:30 Ferkingstad Kunstgress A-2 B  
Kopervik Gutter 2008 (2) - SUIL Gutter 9 år -  
23.09 09:30 Ferkingstad Gress B-2 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Grindhaug -  
03.10 18:00 Skudenes kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Djerv 1919 #4 5 - 11  
27.09 18:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL Gutter 9 år -  
23.09 12:00 Ferkingstad Gress A-2 B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
23.09 10:30 Ferkingstad Kunstgress A-2 B  
Kopervik Gutter 2008 (2) - SUIL Gutter 9 år -  
23.09 09:30 Ferkingstad Gress B-2 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Grindhaug -  
20.09 17:00 Skudenes kunstgress A-2 H  
SUIL Gutter 9 år - Ferkingstad IL #1 -  
12.09 18:00 Haugarhallen A B  
Haugar #5 - SUIL Gutter 9 år 12 - 6  
06.09 18:00 H  
SUIL Gutter 9 år - Kopervik Gutter 2008 (2) -  
31.08 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Nord G-2008-1 -  
27.08 11:00 Gla Gris B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL Gutter 9 år -  
27.08 10:00 Gla Gris B  
Kopervik Gutter 2008 (2) - SUIL Gutter 9 år -  
27.08 09:00 Gla Gris B  
Tasta 1 - SUIL Gutter 9 år -  
23.08 18:00 B  
Åkra Åkra - SUIL Gutter 9 år -  
14.06 17:30 Skudenes kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Djerv 1919 #4 7 - 8  
07.06 17:00 Skudenes kunstgress A-2 H  
SUIL Gutter 9 år - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
31.05 17:00 Ferkingstad Kunstgress B-1 B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL Gutter 9 år -  
23.05 17:30 Skudenes Gamlebanen A-2 H  
SUIL Gutter 9 år - Haugar #5 8 - 9  
20.05 12:30 Grasbane 2 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Åkra -  
20.05 11:30 Løkke Sør B  
Djerv 1919 #2 - SUIL Gutter 9 år -  
20.05 10:30 Løkke Sør H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Grindhaug -  
15.05 17:30 Skudeneshavn kunstgress B2 H  
SUIL Gutter 9 år - Kopervik Gutter 2008 (2) -  
09.05 17:00 Nord Gress E B  
Nord G-2008-1 - SUIL Gutter 9 år -  
04.05 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra 3 -  
01.04 11:30 Skude Cup B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
01.04 10:30 Skude Cup B  
Kopervik Gutter 2008 (1) - SUIL Gutter 9 år -  
01.04 09:00 B  
Åkra Sevland - SUIL Gutter 9 år -  
12.03 12:20 Storhall Vea Bane 2 H  
SUIL Gutter 9 år - Stegaberg IL #2 -  
12.03 11:00 Storhall Cup B  
Åkra Grindhaug - SUIL Gutter 9 år -  
12.03 10:00 B  
Djerv 1919 #2 - SUIL Gutter 9 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders B 9 29
Andreas L 9 8
Carlo Andre M 9 29
Fillip R 9 29
Fredrik M 9 29
Ivan Aleksander D 9 29
Malte W 9 29
Mathias J 9 28
Thomas N 9 26
Tor Einar V 9 29
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift