Besøk våre lagsider

MAN
18.09
18:30-20:00
Gymnasbane 5B
ONS
20.09
17:00-18:30
Gymnasbane 2B-1
TOR
21.09
19:00-20:30
Gymnasbane 2A-1
FRE
22.09
17:00-18:30
Gymnasbane 2A
25.09 17:00 Åkra grasbane B
Åkra #1 - Djerv 1919 -
05.10 17:00 H
Djerv 1919 Gutter 14 år - Bremnes IL -
18.10 17:00 Sakkestad (kunst) H
Djerv 1919 - Haugar #1 -
11.09 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Kopervik Gutter 2003 (1) 4 - 0  
04.09 17:00 Nord nye kunstgras B  
Nord #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 4  
28.08 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Sveio IL #1 4 - 4  
24.08 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 3 - 6  
04.08 19:00 Norway Cup 26 Ek11 B  
Fjellhamar - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 3  
18.10 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 - Haugar #1 -  
05.10 17:00 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Bremnes IL -  
25.09 17:00 Åkra grasbane B  
Åkra #1 - Djerv 1919 -  
11.09 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Kopervik Gutter 2003 (1) 4 - 0  
04.09 17:00 Nord nye kunstgras B  
Nord #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 4  
28.08 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Sveio IL #1 4 - 4  
24.08 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 3 - 6  
04.08 19:00 Norway Cup 26 Ek11 B  
Fjellhamar - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 3  
04.08 09:00 Norway Cup 34 Ek11 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Løten FK 2 - 0  
03.08 11:15 Noreay Cup 34 EK 11 B  
Roterud il - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 3  
02.08 20:05 Noreay Cup 31 EK 11 B  
Sandane Turn - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 3  
02.08 15:00 Norwaycup 02 VA 11 B  
KFUM Oslo 3 - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 3  
01.08 09:00 Norwaycup 06 RU11 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - 5Nordstrand 14-1 1 - 2  
31.07 18:30 Norwaycup 02 EK11 B  
Notodden 14-1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 2  
31.07 09:00 Norwaycup 06 RU11 B  
Clube Pequenino - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 0  
28.07 08:45 Danacup B  
Düren-Niederau FC 1908 - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 1  
27.07 18:20 Danacup B  
Dalen - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 3  
27.07 18:20 Danacup B  
Dalen - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 3  
27.07 13:55 Danacup B  
Rinia FC - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 3  
26.07 18:20 Danacup B  
Rahstadler Hamburg - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 2  
26.07 11:40 Danacup B  
Ham Kam 2 - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 3  
25.07 15:50 Danacup B  
Florø - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 2  
12.06 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Haugar #1 4 - 3  
11.06 16:30 Torvastad 1 Gras Kamøycup H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Ølen IL #1 5 - 1  
11.06 14:00 Torvastad 2 Gras Kamøycup H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Kopervik 1 - 1  
11.06 12:00 Torvastad 2 Gras Kamøycup H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Ølen IL #1 5 - 0  
10.06 17:00 Torvastad 2 Gras Kamøycup H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Åkra #1 6 - 0  
10.06 13:00 Torvastad 2 Gras Kamøycup B  
Nord #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 3  
09.06 17:00 Torvastad 2 Gras Kamøycup B  
Haugar - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 2  
07.06 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 0  
29.05 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Åkra #1 6 - 1  
15.05 17:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Gutter 2003 (1) - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 3  
08.05 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Nord #1 2 - 2  
24.04 18:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 4 - 1  
23.04 09:00 Idrettparken Notodden B  
Ham Kam - Djerv 1919 Gutter 14 år 3 - 0  
22.04 20:30 Idrettsparken Notodden B  
Strømsgodset - Djerv 1919 Gutter 14 år 5 - 0  
22.04 12:00 Idrettsparken Notodden B  
Lørenskog - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 0  
21.04 21:00 Idrettsparken Notodden H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Lyn 1 - 2  
19.04 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Vard Haugesund #1 0 - 3  
29.03 19:30 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Nord #1 2 - 7  
22.03 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 3 - 1  
18.03 16:00 Fossemyra H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Kopervik Gutter 2003 (1) 3 - 0  
18.03 13:00 Knarvik Kunstgress H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Sotra 14-1 2 - 5  
18.03 11:00 Knarvik Kunstgress H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Fana 14-1 1 - 0  
15.03 19:30 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Kopervik Gutter 2002 (1) 4 - 0  
06.03 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 9  
24.02 16:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Åkra #2 17 - 2  
19.02 12:00 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 7  
14.02 19:30 Grinde Kunstgras B  
Skjold IL f.02 - Djerv 1919 Gutter 14 år 5 - 1  
01.02 18:00 Falkeid kunstgras B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 4 - 1  
25.01 19:30 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Åkra #1 7 - 0  
18.01 19:30 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Bokn IL #9 14 - 0  
12.01 18:30 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Djerv 1919 #1 1 - 12  
05.12 19:00 Kunstgress v/Karmøyhallen B  
Kopervik Gutter 2003 (1) - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Bent Lie Jacobsen 14 6 4
Bernhard K. R 14 49 45
Borgar Rasmussen 14 48 1
Brage Bygnes 14 29 1
Casper H 14 48 3
Daniel H 14 48 8
Eirik Vespestad 14 1
Emil S 14 34
Erlend F 14 46 2
Eskild L 14 44 6
Ferdinand W 14 45 9
Godfred I 14 49 18
Joakim Holden Sæverud 14 4
Jørgen F 14 4
Kasper A 14 44 19
Kristian Nygaard 14 32
Lars Kristian Strand S 14 48 3
Mads Johannesen 13 15 3
Magnus G 14 48 1
Markus S 14 47 2
Sander Rognsvaag F 14 44 1 28
Simon W 14 27
Sondre Ø 13 4 1
Vebjørn M 14 49 3
Vebjørn Håland K 14 1
Vetle Worre B 14 44
Øystein R. Martinsen 14 44
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products