Oppstart av trening til høstsesongen og oppkjøring til Norway cup

Norway cup 2018

Sommer trening. sesongoppkjøring

Oppdatert nye tider i uke 29

Veke 26

Veke 25

Veke 24

Oppdatert tirsdag

Veke 23

Veke 22

Oppdatert med tropp

Veke 21

Treningsavgift

Besøk våre lagsider

Husk egentrening karar. Viktig vist me skal bli bedre wink

MAN
23.07
18:00-19:30
Sentralidrettsanlegget Gras
TIR
24.07
18:45-20:15
Olvondo Stadion
ONS
25.07
18:00-19:30
Sentralidrettsanlegget Gras
TOR
26.07
17:30-19:15
Olvondo Stadion AB
25.08 15:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G19 1 - Bergen Nord 1 -
28.08 18:30 Nesttun Kunstgress 1 B
Fana 1 - Bremnes G19 1 -
02.09 14:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G19 1 - Gneist -
11.09 20:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G19 1 - Fyllingsdalen 1 -
22.09 13:00 Krohnsminde Kunstgress B
Baune - Bremnes G19 1 -
12.06 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G19 1 - Os 1 3 - 0  
05.06 20:00 Lysekloster Framo Idrettspark B  
Lysekloster /Nore Neset - Bremnes G19 1 0 - 3  
29.05 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Askøy FK 1 3 - 1  
15.05 20:00 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Bremnes G19 1 2 - 7  
07.05 20:00 B  
Djerv 1919 - Bremnes IL Junior 2 - 1  
06.11 18:30 Kleppestø kunstgress B  
Askøy FK 1 - Bremnes G19 1 -  
30.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Varegg 1 -  
23.10 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg - Bremnes G19 1 -  
16.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Loddefjord -  
02.10 18:30 Flaktveit Stadion B  
Flaktveit - Bremnes G19 1 -  
25.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Stord 1 -  
22.09 13:00 Krohnsminde Kunstgress B  
Baune - Bremnes G19 1 -  
11.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Fyllingsdalen 1 -  
02.09 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Gneist -  
28.08 18:30 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 1 - Bremnes G19 1 -  
25.08 15:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Bergen Nord 1 -  
12.06 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G19 1 - Os 1 3 - 0  
05.06 20:00 Lysekloster Framo Idrettspark B  
Lysekloster /Nore Neset - Bremnes G19 1 0 - 3  
29.05 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Askøy FK 1 3 - 1  
15.05 20:00 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Bremnes G19 1 2 - 7  
07.05 20:00 B  
Djerv 1919 - Bremnes IL Junior 2 - 1  
22.04 16:00 Varden kunstgress 1 B  
Fyllingsdalen 2 - Bremnes G19 1 1 - 3  
15.04 16:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Bønes 10 - 0  
18.03 13:15 Gym 5 B  
Vard Haugesund #1 - Bremnes IL Junior 3 - 2  
18.03 11:00 Gym 7 H  
Bremnes IL Junior - Ølen IL Ølen 7 - 0  
17.03 15:45 Gym 5 H  
Bremnes IL Junior - Etne IL #1 5 - 1  
17.03 13:45 Gym 7 H  
Bremnes IL Junior - Skjold IL #1 4 - 0  
17.03 10:30 Gymnasbane 1 H  
Bremnes IL Junior - Sveio IL #1 3 - 0  
11.03 13:00 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord - Bremnes G19 1 4 - 4  
06.02 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Junior - Djerv 1919 #1 3 - 4  
02.02 18:00 Prestegardsskogen kunstgras B  
Trott - Bremnes IL Junior 0 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders S T 17 10 2
Basir R 19 1
Benjamin Brekke Munkvold 19 10 3
David Furu 18 3 1
Emil Heggren Aasheim 19 1 1
Erlend Meling Nesse 19 9 15
Erlend Sortland Rolfsnes 18 2
Eskil Sætre N 18 2
Hamid A 19 5
Hans Hallaråker 17 1
Joakim Brekke Munkvold 19 11
Johannes Ø. Stangervåg 17 11
Jonas Sønstabø H 17 3 1
Jørn K 17 1
Kato Gjermund Aasheim 19 10 2
Lars Heggren Aasheim 17 11 8
Lennart Andal 16 7
Magnus Steinsland Sortland 16 1
Marius Nedrebø Sele 18 10 1
Marius Tvenning Mæland 17 4
Markus H 17 9 11
Mika André Agasøster Rinne 15 2
Nicolai Onarheim Grønnevik 18 8
Nils Henrik Rogne 17 11
Nimatullah Haidary 19 4
Ole Kallevåg 17 9 1
Oskar Innvær Agasøster 18 8 5
Sondre H 18 1
Stian Habbestad Ytrøy 19 7
Trond J 17 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift