Veke 38

Kamp mot Baune er flytta.

Veke 36 og 37

Oppdatert Mandag, Kamp tropp mot Fyllingsdalen.

Veke 34 og 35

Oppdatert Fredag med foreløpig kamptropp mot Gneist

Veke 32 og 33

Oppstart av trening til høstsesongen og oppkjøring til Norway cup

Norway cup 2018

Sommer trening. sesongoppkjøring

Oppdatert nye tider i uke 29

Veke 26

Veke 25

Veke 24

Oppdatert tirsdag

Besøk våre lagsider

Husk egentrening karar. Viktig vist me skal bli bedre wink

MAN
17.09
16:15-17:45
Sentralidrettsanlegget Gras CD
TIR
18.09
16:15-17:45
Sentralidrettsanlegget Gras AB
TOR
20.09
16:15-17:45
Sentralidrettsanlegget Gras AB
FRE
21.09
16:15-18:00
Olvondo Stadion AB
25.09 20:00 Olvondo Stadion H
Bremnes G19 1 - Stord 1 -
02.10 18:30 Flaktveit Stadion B
Flaktveit - Bremnes G19 1 -
09.10 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H
Bremnes G19 1 - Gneist -
16.10 18:30 Olvondo Stadion H
Bremnes G19 1 - Loddefjord -
23.10 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B
Bjarg - Bremnes G19 1 -
11.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Fyllingsdalen 1 2 - 3  
28.08 18:30 Nesttun Kunstgress 2 B  
Fana 1 - Bremnes G19 1 1 - 3  
12.06 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G19 1 - Os 1 3 - 0  
05.06 20:00 Lysekloster Framo Idrettspark B  
Lysekloster /Nore Neset - Bremnes G19 1 0 - 3  
29.05 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Askøy FK 1 3 - 1  
06.11 18:30 Kleppestø kunstgress B  
Askøy FK 1 - Bremnes G19 1 -  
03.11 13:00 Krohnsminde Kunstgress B  
Baune - Bremnes G19 1 -  
30.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Varegg 1 -  
27.10 15:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Bergen Nord 1 -  
23.10 18:30 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg - Bremnes G19 1 -  
16.10 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Loddefjord -  
09.10 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G19 1 - Gneist -  
02.10 18:30 Flaktveit Stadion B  
Flaktveit - Bremnes G19 1 -  
25.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Stord 1 -  
11.09 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Fyllingsdalen 1 2 - 3  
28.08 18:30 Nesttun Kunstgress 2 B  
Fana 1 - Bremnes G19 1 1 - 3  
12.06 20:00 Sentralidrettsanlegget Gras H  
Bremnes G19 1 - Os 1 3 - 0  
05.06 20:00 Lysekloster Framo Idrettspark B  
Lysekloster /Nore Neset - Bremnes G19 1 0 - 3  
29.05 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Askøy FK 1 3 - 1  
15.05 20:00 Vadmyra kunstgress B  
Vadmyra 1 - Bremnes G19 1 2 - 7  
07.05 20:00 B  
Djerv 1919 - Bremnes IL Junior 2 - 1  
22.04 16:00 Varden kunstgress 1 B  
Fyllingsdalen 2 - Bremnes G19 1 1 - 3  
15.04 16:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes G19 1 - Bønes 10 - 0  
18.03 13:15 Gym 5 B  
Vard Haugesund #1 - Bremnes IL Junior 3 - 2  
18.03 11:00 Gym 7 H  
Bremnes IL Junior - Ølen IL Ølen 7 - 0  
17.03 15:45 Gym 5 H  
Bremnes IL Junior - Etne IL #1 5 - 1  
17.03 13:45 Gym 7 H  
Bremnes IL Junior - Skjold IL #1 4 - 0  
17.03 10:30 Gymnasbane 1 H  
Bremnes IL Junior - Sveio IL #1 3 - 0  
11.03 13:00 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord - Bremnes G19 1 4 - 4  
06.02 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Junior - Djerv 1919 #1 3 - 4  
02.02 18:00 Prestegardsskogen kunstgras B  
Trott - Bremnes IL Junior 0 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders S T 17 12 2
Basir Rezaee 19 1
Benjamin Brekke Munkvold 19 12 3
David Furu 18 4 1
Emil Heggren Aasheim 19 3 1
Erlend Meling Nesse 19 10 15
Erlend Sortland Rolfsnes 18 2
Eskil Sætre N 18 2
Hamid A 19 5
Hans Hallaråker 17 1
Joakim Brekke Munkvold 19 13
Johannes Steinsbø Fylkesnes 18 1
Johannes Ø. Stangervåg 17 13
Jonas Sønstabø H 17 4 1
Jørn K 17 1
Kato Gjermund Aasheim 19 12 2
Lars Heggren Aasheim 17 12 9
Lennart Andal 16 8 1
Magnus Steinsland Sortland 16 1
Marius Nedrebø Sele 18 12 1
Marius Tvenning Mæland 17 5
Markus H 17 11 13
Mika André Agasøster Rinne 15 2
Nicolai Onarheim Grønnevik 18 10
Nils Henrik Rogne 17 13
Nimatullah Haidary 19 6
Ole Kallevåg 17 10 1
Oskar Innvær Agasøster 18 8 5
Sondre H 18 1
Stian Habbestad Ytrøy 19 8
Trond J 17 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift