Treningsframmøte fram til veke 25

Legg ut treningsframmøte frå me starta fram til veke 25

Treningsframmøte

Her kjem oversikta over treningsframmøte.

Kamp borte mot Fitjar på onsdag

Møt på parkeringsplassen i Presten kl 18.15

Kamp mot Stord 01.03

Desse karane møter til kamp mot Stord torsdag

Treningsframmøte for veke 1-7

Legg no ut treningsframmøte fram til og med veke 7

Treningsframmøte Juli/Sept.

Her kjem treningsframmøte for perioden den siste veka i Juli og fram til haustferien.

Treningsframmøte for vårsesongen

Her kjem treningsframmøte for vårsesongen

Kampoppsett Dana cup

Kjekk gruppa me er komne i

Treningsframmøte April/Mai

Her kjem treningsframmøte for månadane April/Mai.

Fyrste seriekamp borte mot Odda

Onsdag 15.04 er det fyrste seriekampen for sesongen.

Besøk våre lagsider

MAN
16.07
18:00-19:30
Prestegardsskogen Kunstgras C
TIR
17.07
19:30-21:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
TOR
19.07
19:30-21:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
FRE
20.07
16:30-18:00
Prestegardsskogen Kunstgras C
24.07 08:30 Høyene 37 B
Haldensleber SC - Trott Gutter 19 år -
24.07 12:30 Bjergby 63 B
Tollnes BK - Trott Gutter 19 år -
24.07 19:30 Bane 15 B
Mandalskameratene FK - Trott Gutter 19 år -
24.07 20:30 Høyene 31 B
Rot Weiss Niebüll TSV - Trott Gutter 19 år -
25.07 13:30 Bagterp Bane 42 B
Skallerup-Vennebjerg IF - Trott Gutter 19 år -
25.06 18:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - Trott G19 1 - 2  
11.06 20:00 SR-Bank Stadion Ølen B  
Ølen 1 - Trott G19 3 - 1  
04.06 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Haugar 1 3 - 3  
23.05 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Djerv 1919 2 0 - 2  
09.05 19:00 Grinde kunstgras B  
Skjold 1 - Trott G19 0 - 1  
03.10 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Ølen 1 -  
24.09 19:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 1 - Trott G19 -  
10.09 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 2 - Trott G19 -  
05.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Skjold 1 -  
29.08 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Åkra IL #1 -  
25.07 19:30 Høyene 39 B  
Fjellhammar - Trott Gutter 19 år -  
25.07 14:30 Bane 16 B  
Club Reforma Mexico - Trott Gutter 19 år -  
25.07 13:30 Bagterp Bane 42 B  
Skallerup-Vennebjerg IF - Trott Gutter 19 år -  
24.07 20:30 Høyene 31 B  
Rot Weiss Niebüll TSV - Trott Gutter 19 år -  
24.07 19:30 Bane 15 B  
Mandalskameratene FK - Trott Gutter 19 år -  
24.07 12:30 Bjergby 63 B  
Tollnes BK - Trott Gutter 19 år -  
24.07 08:30 Høyene 37 B  
Haldensleber SC - Trott Gutter 19 år -  
25.06 18:00 Åkra kunstgress B  
Åkra IL #1 - Trott G19 1 - 2  
11.06 20:00 SR-Bank Stadion Ølen B  
Ølen 1 - Trott G19 3 - 1  
04.06 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Haugar 1 3 - 3  
23.05 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott G19 - Djerv 1919 2 0 - 2  
09.05 19:00 Grinde kunstgras B  
Skjold 1 - Trott G19 0 - 1  
02.02 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Gutter 19 år - Bremnes jr 0 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Albert Jünger Arnesen 19 3 3
Andreas Brakedal Eide 19 1
Andreas Østern Fadnes 18 4
Elias Alvsvåg 17 4
Erlend Saltvik Titlestad 18 4
Håkon Jünger Arnesen 16 4
Håvard Lunde 18 4
Jonas Brakedal Eide 17 4
Jonas Vad 17 4
Karl Andreas Sandvik 19 3
Karl Martin Mæhle 19 1
Martin Lønning 19 1
Per Kristian Halleraker 19 2
Sander Mellemstrand Veum 19 1
Svein Herheim Junge 16 3
Tobias Dahl Pedersen 17 4 1
Tobias Hellesfjord Kleppe 17 1
Torstein Vatna Bjørnbekk 17 1
Trym Skår Lande 18 3
Vegard Borrevik Eide 17 4 2
Øyvind Tvedte Vangsnes 18 2
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift