Fortsatt 6 div.

Seier mot Kolnes, sikra plassen.

Besøk våre lagsider

19.06 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott Senior 2 - Bømlo -
15.08 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott Senior 2 - Djerv 1919 3 -
23.08 18:00 Avaldsnes 2 B
Avaldsnes 2 - Trott Senior 2 -
28.08 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott Senior 2 - Vats 94 /Skjoldar 2 -
04.09 18:00 Fitjar kunstgras B
Fitjar 2 - Trott Senior 2 -
12.06 20:00 Sveio Kunstgress B  
Sveio 2 - Trott Senior 2 1 - 5  
05.06 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Stegaberg 2 5 - 0  
29.05 20:00 Avaldsnes 3 B  
Haugaland FK - Trott Senior 2 0 - 2  
15.05 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Fitjar 2 2 - 3  
08.05 20:00 Skjolden stadion B  
Vats 94 /Skjoldar 2 - Trott B-Lag 5 - 7  
16.10 20:00 Langevåg idrettsplass B  
Bømlo - Trott Senior 2 -  
02.10 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Sveio 2 -  
25.09 20:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg 2 - Trott Senior 2 -  
18.09 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Haugaland FK -  
04.09 18:00 Fitjar kunstgras B  
Fitjar 2 - Trott Senior 2 -  
28.08 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Vats 94 /Skjoldar 2 -  
23.08 18:00 Avaldsnes 2 B  
Avaldsnes 2 - Trott Senior 2 -  
15.08 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Djerv 1919 3 -  
19.06 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Bømlo -  
12.06 20:00 Sveio Kunstgress B  
Sveio 2 - Trott Senior 2 1 - 5  
05.06 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Stegaberg 2 5 - 0  
29.05 20:00 Avaldsnes 3 B  
Haugaland FK - Trott Senior 2 0 - 2  
15.05 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Fitjar 2 2 - 3  
08.05 20:00 Skjolden stadion B  
Vats 94 /Skjoldar 2 - Trott B-Lag 5 - 7  
24.04 20:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 2 - Avaldsnes 2 13 - 1  
18.04 20:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 3 - Trott Senior 2 1 - 1  
14.03 19:30 Torvastad B  
Torvastad - Trott B-Lag 5 - 0  
02.03 18:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott B-Lag - Halsnøy IL #1 7 - 2  
06.02 19:00 Skudenes B  
SUIL #1 - Trott B-Lag 3 - 1  
31.01 20:00 Stegaberg B  
Stegaberg - Trott B-Lag 2 - 6  
25.01 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott B-Lag - Vard 2 3 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Albert Jünger Arnesen 19 2 1
Alexander Kringeland J 20 1 1
Andreas Brakedal Eide 19 4 4 6
Andreas Østern Fadnes 18 3
Bendik H 26 1 1
Dag Trohjell Mongstad 20 1
Eivind Eskeland S 33 2 1
Elias Alvsvåg 17 2
Erlend Saltvik Titlestad 18 3
Erling Abrahamsen 38 1
Gudmund Yttredal 48 1
Hans Jørgen Grov 19 1
Håkon Jünger Arnesen 16 2
Håvard Lunde 18 4 2
Jakob Hellesfjord Kleppe 20 5 1 3
Jan Erik K 24 2
Joachim Tharaldsen 29 1
Jonas Brakedal Eide 17 3 1
Jonas Vad 17 5
Jone Alvsvåg 20 3 1
Karl Martin Mæhle 19 3
Kevin S 24 2 1 2
Martin Lønning 19 7
Mathias Nylund Matre 20 5 1 1
Morten Hillestad 28 1 2
Oscar Vatle 17 3
Sander Mellemstrand Veum 19 4 2
Svein Herheim Junge 16 1
Thomas Borrevik Eide 19 2 1
Torbjørn S Haga 23 1
Umit Can Yirmi 22 1
Vegard Borrevik Eide 17 4
Vegard Skaar Brattset 29 3 1 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift