Besøk våre lagsider

25.10 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H
SUIL Gutter 10 år - Haugar #1 -
16.10 17:00 Vardhall sal 1 H  
SUIL Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 -  
05.10 17:30 Skudenes kunstgress B-2 H  
SUIL Gutter 10 år - Åkra Åkra 3 - 2  
27.09 18:00 Sletten Kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - SUIL Gutter 10 år 6 - 5  
23.09 12:00 Ferkingstad Kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Åkra Grindhaug 4 - 2  
23.09 11:00 Ferkingstad Gress B-1 H  
SUIL Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #2 6 - 2  
25.10 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Haugar #1 -  
16.10 17:00 Vardhall sal 1 H  
SUIL Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 -  
05.10 17:30 Skudenes kunstgress B-2 H  
SUIL Gutter 10 år - Åkra Åkra 3 - 2  
27.09 18:00 Sletten Kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy #2 - SUIL Gutter 10 år 6 - 5  
23.09 12:00 Ferkingstad Kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Åkra Grindhaug 4 - 2  
23.09 11:00 Ferkingstad Gress B-1 H  
SUIL Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #2 6 - 2  
23.09 09:30 Ferkingstad Gress B-1 B  
Kopervik Gutter 2007 (2) - SUIL Gutter 10 år 2 - 4  
19.09 18:30 Skudenes kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Sveio G10-3 11 - 3  
14.09 18:30 Skudenes kunstgress A-2 H  
SUIL Gutter 10 år - Vard Haugesund #9 4 - 1  
05.09 18:00 Åsebøen Minigress 3 B  
Kopervik Gutter 2007 (4) - SUIL Gutter 10 år 5 - 6  
30.08 18:30 Skudenes gressbane B H  
SUIL Gutter 10 år - Nord G-2007-3 7 - 6  
27.08 14:30 Gla Gris, Prosjektbygg B  
Haugar #6 - SUIL Gutter 10 år 1 - 5  
27.08 12:00 Gla Gris, Risanger&Sønn B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - SUIL Gutter 10 år 2 - 2  
27.08 11:00 Gla Gris, Hydal B  
Åkra Grindhaug - SUIL Gutter 10 år 1 - 6  
27.08 10:00 Gla Gris, Prosjektbygg B  
Kopervik Gutter 2007 (2) - SUIL Gutter 10 år 4 - 3  
21.08 17:00 Gymnasbane 2A-Vest B  
Djerv 1919 #2 - SUIL Gutter 10 år 4 - 5  
20.06 17:30 Skudenes kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 7 - 3  
13.06 18:00 Haugarhallen B  
Haugar #1 - SUIL Gutter 10 år 1 - 3  
30.05 17:00 Åsebøen Minigress 2 B  
Kopervik Gutter 2007 (3) - SUIL Gutter 10 år 2 - 4  
23.05 17:30 Skudenes kunstgress B-2 H  
SUIL Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #2 8 - 7  
20.05 16:00 Stadion 1 B  
Kolnes IL G 2007 -2 - SUIL Gutter 10 år 0 - 5  
20.05 15:00 Stadion 2 H  
SUIL Gutter 10 år - Åkra Grindhaug 2 - 1  
20.05 14:00 Løkke øst 1 B  
Sveio IL #2 - SUIL Gutter 10 år 1 - 3  
20.05 13:00 Stadion 3 H  
SUIL Gutter 10 år - SK Vedavåg Karmøy #1 6 - 1  
11.05 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #9 - SUIL Gutter 10 år 6 - 6  
03.05 18:00 Skudenes kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2007 (4) 5 - 7  
26.04 17:00 Nord Gress D B  
Nord G-2007-3 - SUIL Gutter 10 år 4 - 7  
19.04 18:30 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 10 år - Djerv 1919 #2 5 - 4  
01.04 16:30 Skude Cup, bane 4 B  
Nord G-2007-4 - SUIL Gutter 10 år 7 - 4  
01.04 14:30 Skude Cup, bane 3 B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL Gutter 10 år 2 - 7  
01.04 13:30 Skude Cup, bane 3 B  
Nord G-2007-2 - SUIL Gutter 10 år 1 - 5  
12.03 17:40 Storhall-Cup, bane 8 B  
Nord G-2007-1 - SUIL Gutter 10 år 1 - 0  
12.03 16:40 Storhall-Cup, bane 8 B  
Haugar 7 - SUIL Gutter 10 år 4 - 0  
12.03 15:40 Storhall-Cup, bane 8 B  
Kopervik Gutter 2007 (1) - SUIL Gutter 10 år 4 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders Layam S 10 1
Bjørnar B 10 31
Ferdinand S 10 6
Isac André A 10 30
Jonas N 10 2
Karsten Alex H 10 30
Knut Terje R 10 31
Ole Kristian S 10 32
Sebastian V 10 28
Svein Harald Vikra H 10 2
Tobias O 10 28
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products