Besøk våre lagsider

MAN
11.12
17:00-18:00
Skudenes kunstgress A-1
ONS
13.12
18:00-19:00
Skudenes kunstgress B-1
FRE
15.12
18:00-19:00
Fotballhallen A
09.11 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Ådland -  
03.10 18:00 B  
Haugar #6 - SUIL Gutter 9 år -  
28.09 17:30 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Bokn IL #6 -  
23.09 11:30 Ferkingstad Gress B-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Kopervik Gutter 2008 (1) -  
23.09 10:00 Ferkingstad Gress B-1 B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL Gutter 9 år -  
09.11 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Ådland -  
03.10 18:00 B  
Haugar #6 - SUIL Gutter 9 år -  
28.09 17:30 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Bokn IL #6 -  
23.09 11:30 Ferkingstad Gress B-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Kopervik Gutter 2008 (1) -  
23.09 10:00 Ferkingstad Gress B-1 B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL Gutter 9 år -  
23.09 08:30 Ferkingstad Gress A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Grindhaug -  
20.09 18:00 B  
Skjold IL f.08 Straumen - SUIL Gutter 9 år -  
14.09 18:00 B  
Falkeid #1 - SUIL Gutter 9 år -  
31.08 18:00 B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
27.08 12:00 B  
Kopervik Gutter 2008 (3) - SUIL Gutter 9 år -  
27.08 11:00 B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
27.08 10:00 B  
Tasta 2 - SUIL Gutter 9 år -  
27.08 09:00 B  
Kopervik Gutter 2008 (1) - SUIL Gutter 9 år -  
22.08 18:00 Skudenes kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Torvastad #2 8 - 8  
14.06 18:30 Skudenes kunstgress B-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Haugar #6 -  
07.06 18:00 Skudenes kunstgress A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Bokn IL #6 -  
31.05 18:30 Skudenes kunstgress A-2 H  
SUIL Gutter 9 år - Skjold IL f.08 Straumen -  
31.05 18:00 H  
SUIL Gutter 9 år - Torvastad #2 3 - 10  
24.05 18:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
SUIL Gutter 9 år - Falkeid #1 -  
20.05 12:30 Løkke Sør B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
20.05 11:30 Stadion 1 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Sevland -  
20.05 10:30 Grasbane 2 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Åkra -  
15.05 18:30 Skudenes kunstgress B-2 H  
SUIL Gutter 9 år - Djerv 1919 #5 -  
10.05 17:30 Skudenes kunstgress B-2 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Ådland -  
03.05 18:00 Moliner Cup B  
Torvastad - SUIL Gutter 9 år -  
01.04 11:00 Skude Cup B  
Åkra Sevland - SUIL Gutter 9 år -  
01.04 10:00 Skude Cup B  
Falkeid #1 - SUIL Gutter 9 år -  
01.04 09:00 Skude Cup B  
Kopervik Gutter 2008 (1) - SUIL Gutter 9 år -  
12.03 11:00 B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
12.03 10:00 B  
Kopervik Gutter 2008 (2) - SUIL Gutter 9 år -  
12.03 09:00 B  
Stegaberg IL #1 - SUIL Gutter 9 år -  
26.10 10:00 Moliner Cup B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
25.10 10:00 Moliner Cup B  
Nord G-2008-2 - SUIL Gutter 9 år -  
24.10 10:00 Moliner Cup B  
Avaldsnes #1 - SUIL Gutter 9 år -  
23.10 10:00 Gla Gris Cup B  
Djerv 1919 #5 - SUIL Gutter 9 år -  
22.10 10:00 Gla Gris Cup B  
Åkra Grindhaug - SUIL Gutter 9 år -  
21.10 10:00 Gla Gris Cup B  
Haugar #1 - SUIL Gutter 9 år -  
20.10 10:00 Åkra Cup B  
Haugar #1 - SUIL Gutter 9 år -  
19.10 10:00 Åkra Cup B  
Avaldsnes #1 - SUIL Gutter 9 år -  
18.10 10:00 Åkra Cup B  
Åkra Ådland - SUIL Gutter 9 år -  
17.10 18:00 Storhall Cup B  
Djerv 1919 #1 - SUIL Gutter 9 år -  
16.10 18:00 Storhall Cup B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL Gutter 9 år -  
15.10 18:00 Storhall Cup B  
Åkra Sevland - SUIL Gutter 9 år -  
14.10 18:00 B  
Ferkingstad IL #1 - SUIL Gutter 9 år -  
13.10 18:00 H  
SUIL Gutter 9 år - Ferkingstad IL #1 -  
12.10 18:00 B  
Kopervik Gutter 2008 (2) - SUIL Gutter 9 år -  
11.10 18:00 H  
SUIL Gutter 9 år - Kopervik Gutter 2008 (2) -  
10.10 18:00 B  
Åkra Grindhaug - SUIL Gutter 9 år -  
09.10 18:00 H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Grindhaug -  
08.10 18:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL Gutter 9 år -  
07.10 18:00 Skudenes kunstgress A-1 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL Gutter 9 år -  
06.10 18:00 B  
Torvastad #2 - SUIL Gutter 9 år -  
05.10 18:00 Skudenes Gamlebanen A-1 H  
SUIL Gutter 9 år - Torvastad #2 -  
04.10 18:00 B  
Åkra Åkra - SUIL Gutter 9 år -  
03.10 18:00 Skudenes kunstgress A H  
SUIL Gutter 9 år - Åkra Åkra -  
02.10 18:00 H  
SUIL Gutter 9 år - Avaldsnes #1 -  
01.10 18:00 B  
Avaldsnes #1 - SUIL Gutter 9 år -  
01.09 10:00 Gla Gris Cup 15 B  
Åkra Åkra - SUIL Gutter 9 år -  
31.08 10:00 Gla Gris Cup 15 B  
Avaldsnes #1 - SUIL Gutter 9 år -  
30.08 10:00 Gla Gris Cup 15 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - SUIL Gutter 9 år -  
29.08 09:00 Gla Gris Cup 15 B  
Vard Haugesund #1 - SUIL Gutter 9 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Benjamin V 9 49
Gabriel W 9 55
Johan R 9 54
Marius G 9 56
Mathias N 9 55
Ravn Andre H 9 51
Rolf Andre S 9 54
Tobias G 9 56
Tobias L 9 51
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift